Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 Gran Premio Santander D'Italia 2012 (Monza)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Vanja #66 View Post
    Alonso je na tom krugu bio na tvrdjim gumama. Sad je Hamilton ispred za 0.001s, jako je mala razlika izmedju McLarena i Ferrarija... Bas me zanima kakavi su ovo problemi za Vettela. Kaze da je baterija (ne KERS) prazna...
    To, Rocket je napisao da je postavio krug na medium, a komentator kaze na hard, a ako ti kazes da je na tvrdjim, na tvrdjim je. Ima li sanse da Fetel ne krene uopste?

    Pogubio sam se! Je l su i Ham i Alo postavili na medium vreme?
    Last edited by Cassius Clay; 08-09-12, 11:04.

    Comment


    • #47
      Jesu, kao sto vidis, razlika izmedju guma je minimalna... Ne bi me cudilo da neko iz ta dva tima (Massa recimo) uzme i u Q3 postavi vreme na HARD gumama, da bi imao vise mogucnosti u trci.

      Alternator se menja, bar mislim. Tako da ne bi trebalo da ima ikakvu kaznu. RB je prosle godine u FP3 ima 1-2, sad imaju to isto, sa po jednom 1 ispred, tj. 11-12. Sad je vreme da timovi pokusaju da nadoknade razliku u konstruktorskom sampionatu.

      Comment


      • #48
        Izvini na tom krugu je ALO bio na (H) i odma je posle zamenio na (M). ALO +0.001s je na novim nekoricenim (M) za malo sproriji sa Quali set-up. Nisam video da li je HAM imao polovne ili nove (M) gume.

        Bez obzira, prava slike je juce sa vecim teretom, tvrdim gumama i duzim kruzenjem. Pod tim uslovima, McLaren deluje jaci.

        Comment


        • #49
          Da, ali Massa je generalno sporiji od Alonsa, da nije bilo problema sa menjacem, mislim da bi opet bilo gusto... Nesto mi se cini da postoje sanse da RB ne udje u Q3.

          AAAAA!!! SkyF1 pustio Linkin Park za uvod u kvalifikacije, koliko epic!
          Last edited by Vanja #66; 08-09-12, 12:50.

          Comment


          • #50
            Ne znam za vas ali ja imam osecaj da cu sutra u 4 imati novi avatar Neki idiotizma Grozana prosle sedmice vreme je da se vrate neke stvari na svoje mesto
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #51
              Ako pretpostavimo da će svi ići na 1 pit stop u trci, Red Bullovi vozači su u problemu.Fetel se u Spa izvukao strategijom, ali zaista ne znam šta će biti sa njima.Fetel će još naći rešenje ali Vebera neće biti nigde koliko ja vidim.Nemaju brzinu na pravcima, u krivinama ne može da se pretiče... Kimi ubedljivo najbrži na pravcu.Zvuči mi da će trka opet biti jako zanimljiva iz njegove perspektive.Hajde kvalifikacije da dobro doveze prvo.
              Last edited by MarkedOne8; 08-09-12, 12:55.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • #52
                http://us4.chatzy.com/94308834298629

                Ajmo svi koji mogu.

                Comment


                • #53
                  Razvaljuje ALonso q1
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • #54
                    Narain brzi od DLR?!?!?!

                    Comment


                    • #55
                      Sta bih dao da imaju jos 3 tima kao recimo pa i STR a da nemaju ova zadnja 3 ,bar da bude neizvesno ko ce ispadati u Q1
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • #56
                        Webber ocajan...
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by mareliverpool View Post
                          Webber ocajan...
                          Udji na chat, nemoj ovde komentarisati ;)

                          Comment


                          • #58
                            Ode Webber!
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • #59
                              Tako ti je to kad hoćeš da varaš!
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Nesto nije u redu sa tim Alonsovim Ferarijem. Dve lose trke izgleda, i sampionat je ponovo zanimljiv.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X