Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 Gran Premio Santander D'Italia 2012 (Monza)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nebojša, kako tačno glasi tweet i ko ga je postavio?
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • Pedja ga postavio na Pitstop, ne znam tacno ko je. Ja sam samo nasao retweetove.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • E, Marked, sad si me razocarao... Ja sam mislio da si ti prakticar, a ne teoreticar!

        Novinar, ja nigde drugde ne nalazim nista vezano za Alonsov bolid u zadnjih... od juce prakticno.

        Comment


        • #F1 The #Alonso's anti-roll bar broken yesterday is positioned under the gearbox and it takes a lot of work and time to change it
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • ma nece spavati al promenice ga

            Comment


            • Originally posted by bombonica View Post
              ma nece spavati al promenice ga
              Nema to veze sa nespavanjem, vec sa parc ferme pravilima, ne smeju da diraju bolid do malo pred trku. Bice akcioni film bas. I dobrodosla/ao
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Nema to veze sa nespavanjem, vec sa parc ferme pravilima, ne smeju da diraju bolid do malo pred trku. Bice akcioni film bas. I dobrodosla/ao
                Pa sta ce da se desi??? Ma samo da Alonso bude u mogucnosti da se trka, ja verujem i u podium ako pocne trku uopste. Nema ko da ga zaustavi.

                Dobrodosla bombonice.

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Nema to veze sa nespavanjem, vec sa parc ferme pravilima, ne smeju da diraju bolid do malo pred trku. Bice akcioni film bas. I dobrodosla/ao
                  hvala hvala ))

                  Comment


                  • kolko vidim na twitteru nema najave da nece poceti .lets hope for podium
                    i hvala

                    Comment


                    • Ako ga ne poprave, zadnji kraj će u sporim krivinama da kliza samo tako.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • Ma to ce Montezuma sve da sredi. Juce je strateski isao od tima do tima i sa svima se pozdravljao, a u stvari ih pripremao da shvate da ne smeju da se bune kad Scuderia prekrsi pravila.

                        Inace, procitao sam da je otisao deo koji kosta oko 1 EUR... Always the little things.

                        Originally posted by MarkedOne8 View Post
                        Ako ga ne poprave, zadnji kraj će u sporim krivinama da kliza samo tako.
                        Snimak juce u "letecem" krugu pokazao koliko mu je u Retifillo otisao zadnji kraj, kao da su stavili Ducatiev motor, ili makar elektroniku, umesto Yamahinog. Das gas i nema te... Ne vredi voziti onako, sve i kad bi mu dozvolili.
                        Last edited by Vanja #66; 09-09-12, 11:51.

                        Comment


                        • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                          Ako ga ne poprave, zadnji kraj će u sporim krivinama da kliza samo tako.
                          Ako ne poprave, ne mogu da startuju, bolid je neispravan. I Vanja je o tome pricao juce. Dobice crnu zastau odmah.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Neee feki....
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Na Sky-u se ništa ne priča o roll-baru.1 EUR koštaju materijali za njega, a ko zna koliko košta dizajniranje.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • Alonso je izjavio da su bili dosta brzi juce,i da imaju konkurentan bolid za Monzu...
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X