Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2012/13 (raspored, sastavi ekipa, analize...)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.basketball-reference.com/teams/LAL/2006.html
    Pogledaj Kobijevu statistiku bez saigraca.Pa vidi da lli je beskoristan.
    http://www.basketball-reference.com/teams/CLE/2007.html
    A ne mozes reci da Lebron nije imao saigrace nije imao kao Jordan Pippena, ali je opet imo bolje nego Kobi.Pa opet nije imao prstena.
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • @NebojsaNS

      Nisam ni imao nameru da poredim Jordan-a i KingJames-a, to je bio samo odgovor na ono sto je napisao Mladen. Izvinjavam se zbog greske o prvoj MVP nagradi ali mi je negde ostalo da je nije uzeo pre titule.
      Moj post je prevashodno bio usmeren na poredjenje KingJames-a i Kobe-a, sa akcentom da broj titula ne govori puno o samom igracu (jer je titula timska). Ako cemo tako onda se sva prica zavrsava na Bill-u Russell-u.
      Kobe je nista, bez dobrog trenera i odlicnih saigraca. Zato nikada i nije dosao do MVP, cak i sa dobrim trenerom i odlicnim saigracima. Jedan najobicniji scorer, sebicnjak i ego-manijak koji zeli da se ceo svet vrti oko njega. I sada upropastava LA. Da je podredjen timu, LA bi bili medju prva 4 na Zapadu, a ovako mora da se natezu za PO. I ako udju u PO on ce ih upropastiti.
      Nepristojno je porediti KingJames-a i Kobe-a, pogotovo na osnovu broja titula sto je uradio Jordan.
      Last edited by Branislav; 28-02-13, 11:41.

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Onda sam ja pogresno razumeo U svakom slucaju, James jeste bolji igrac i raznovrsniji, i pre bih ga uzeo za svoj tim, ali bih pre gledao Kobea, mnogo to lepse izgleda.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • @Branislav
          Znam da si pre slusao sve hejtove o Lbj,ali ti koji se sigurno dobro razumes u Nba-u i sigurno te ovde postuju na forumu da pises ovakve stvari o Kobe-u nije mi jasno.
          Pricas o Kobe-u i Jordan-u kako su osvajali kada su imali saigrace,pa kada je Lbj osvojio prvu titulu? Kada je i on dobio mnogo dobre saigrace.
          I ne slazes se sa tim da je Lbg najbolji igrac prosle decenije. U ovoj u kojoj smo vec par godina da,ali pre toga svakako ne. Naravno svako ima svoje misljenje.
          "Kobe je nista"? Bas bi voleo da vidim dal jos neko sa ovog forumu koji se bar malo razume i prati nba deli tvoje misljenje...
          "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
          Legends never die. Mamba will be back!
          sigpic
          HOUSE ALL NIGHT LONG

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Onda sam ja pogresno razumeo U svakom slucaju, James jeste bolji igrac i raznovrsniji, i pre bih ga uzeo za svoj tim, ali bih pre gledao Kobea, mnogo to lepse izgleda.
            Za pogledati je u svakom slucaju lepsi Kobe. Poenta je da LA dva puta ove sezone izgubi od Miami-a, u tekmama gde se Kobe ne vidi jer ga je odbrana sabila, a onda u egzibicionom mecu lupi dve banane KingJames-u i digne se buka kao da se desilo nesto epohalno. Jadnik, kada ne moze nista u pravim utakmicama onda pokusava sa niskim udarcima. Evo sad ima priliku da se stvarno dokaze. Nema nekog posebnog trenera, nema neke saigrace, pa neka dovede LA do velikog finala.
            Ako Durant uzme MVP (ne znam po kojoj statistici i ko ce to sve glasati za njega), to bi za mene bilo itekako iznenadjenje.

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Originally posted by NbaIsMyLife View Post
              "Kobe je nista"? Bas bi voleo da vidim dal jos neko sa ovog forumu koji se bar malo razume i prati nba deli tvoje misljenje...
              Nista bez odlicnog trenera i odlicnih saigraca. I niko ne deli moje misljenje osim mozda LBJmvp.

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • Tony Parker bi mogao biti MVP ove sezone. Mada nije toliko ni bitno ko je MVP, eto Wade nikada nije bio MVP, iako je trebao da bude(mada necemo sada o tome), pa mu nista ne fali. Bice u HOF i ostace zapamcen kao jedan od najboljih igraca na svojoj pozicji ikada.(Neki ga cak stavljaju i u top 5 bekova svih vremena)..

                With that being said, potpuno je nebitno ko ce biti MVP, neka Miami uzme titulu, a MVP sto se mene tice moze biti i Richard Hamilton.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • KD 28.6 ppg, 7.7 rpg, 4.6 apg, 1.2 blk, 1.5 stl, 51.3 FG%

                  LBJ 27.3 ppg, 8.1 rpg, 7.3 apg, 0.8 blk, 1.7 stl, 56.8 FG%

                  Priznaces a ne pricamo bas o razlici u klasi kao prethodnih godina, i KD jako lepo puni sve kolone. Skor tima na kraju sezone ima veliki uticaj, ako bi OKC recimo zavrsio sa jedno 5 pobeda vise od Heata, sigurno je da bi KD pokupio dosta glasova, pogotovo od starijih glasaca. Ja se ne bih sokirao, ne kazem da ocekujem, ali sigurno ne bi bila kradja.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • @Branislav
                    Ne bih bas rekao da se nije video u drugoj utakmicu i Majamiju ali nema veze.

                    Btw,Kobe kada je otisao Shaq kada je igrao sam protiv svih sa K.Brown-on i S.Parkerom nije otisao iz Lejkersa,cekao je par godina da dodje Gasol i kompanija i da osvoje titilu,toliko o tome ;)
                    "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                    Legends never die. Mamba will be back!
                    sigpic
                    HOUSE ALL NIGHT LONG

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Tony Parker bi mogao biti MVP ove sezone. Mada nije toliko ni bitno ko je MVP, eto Wade nikada nije bio MVP, iako je trebao da bude(mada necemo sada o tome), pa mu nista ne fali. Bice u HOF i ostace zapamcen kao jedan od najboljih igraca na svojoj pozicji ikada.(Neki ga cak stavljaju i u top 5 bekova svih vremena)..

                      With that being said, potpuno je nebitno ko ce biti MVP, neka Miami uzme titulu, a MVP sto se mene tice moze biti i Richard Hamilton.
                      I KingJames je vec najbolji SF ikada i bice HOF i Miami ce odbraniti titulu, osim ako ih Brewer ne zaustavi. Ali pored svega toga bitno je i da KingJames bude MVP iz mnogo razloga.

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • Ako je Wade Top 5 bek svih vremena ja sam Elizabeta Druga. I top 10 mu je puna kapa da se ne zezamo.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • I najbolji SF svih vremena je Rick Barry, nije ga jos prestigao LbJ.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Ako je Wade Top 5 bek svih vremena ja sam Elizabeta Druga. I top 10 mu je puna kapa da se ne zezamo.
                            Kada zavrsi karijeru vrlo lako moze da bude top 5. MJ, Kobe, Jerry West i John Havlicek...Wade i George Gervin..

                            Cuj top 10 puna kapa, necemo se zajebavati.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Zasto je toliko bitno da bude MVP?
                              "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                              Legends never die. Mamba will be back!
                              sigpic
                              HOUSE ALL NIGHT LONG

                              Comment


                              • Drexler, Arizin, Marawich, to onako iz voleja sto mogu da se setim. Svi ostvarili bolje karijere i veci uticaj na ligu imali nego Wade.

                                Sherman, Earl Monroe takodje. Ne pocinje NBA od osamdesetih.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X