Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2012/13 (raspored, sastavi ekipa, analize...)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Clyde nema bolju karijeru od Wade-a. A, Wade nije ni zavrsio svoje. Ispred Pistol Pete-a stavljau Iverson-a i to igraci, ne strucnjaci, nego igraci, a AI nije bolji od Wade-a.

    Ljudi podcenjuju Wade-a da je to neverovatno. Covek je jedan od pet igraca u istoriji lige koji kroz karijeru ima 25 poena, najbolji bloker od bekova koji je verovatno igrao u NBA ligi. U top 5 svih vremena od igraca koji su vise od 5 puta postigli 40 poena u PO utakmicama i imao je najbolje finale u istoriji lige posle MJ-a po koeficijentu korisnosti..

    Ne mogu da verujem da si Earl-a Monroe-a stavio pre Wade-a, ja sam mislio da si ti ozbiljan.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by NbaIsMyLife View Post
      Pricas o Kobe-u i Jordan-u kako su osvajali kada su imali saigrace,pa kada je Lbj osvojio prvu titulu? Kada je i on dobio mnogo dobre saigrace.
      Upravo o tome pricam. Titula je timska i niko je ne osvaja sam, zato je i neumesno poredjenje dva igraca na osnovu broja titula. Samo za razliku od Jordan-a i Kobe-a, KingJames nikada nije imao vrhunskog trenera. MVP je odraz vrednosti jednog igraca. Kako se niko ne upita zasto Kobe nikada nije bio MVP? Jordan je bio 5 puta uz 6 titula. Kobe ima 5 titula i nikada MVP. Zasto?

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Pistol Pete mora biti Top 5 svih vremena i mora biti ispred Wadea, sve da ovaj do kraja karijere postize po 30 i donese tri titule. Iversona sam zaboravio Uglavnom, ni Arizina ne moz da ugrozi, covek je prvi izvodio jump shot, prvi je igrac ispod 2 metra koji je bio bilo kako bitan faktor u NBA kosarc. Plus je asistirao Wiltu za stoti kos kao dezert karijere. Clyde je imao samo jednu nesrecu u zivotu, sto je igrao kada i MJ. Da ih biram na vrhuncu moci, uzeo bih Glidea u svako doba dana i noci.

        Pritom, treba ubaciti i Drazena u ovu pricu, nije imao dovoljno vremena da napravi pravi udar na NBA ligu, ali po igrackim kvalitetima je vrlo, vrlo visoko. Imao je baksuz da naleti na Adelmana u Portlandu koji je bio veoma nepoverljiv prema igracima van Amerike. Sada mu zbog grize savesti ti igraci dobijaju mnogo vise poverenja. Videti pod Peja Stojakovic, Vlade Divac i sada Ricky Rubio, Alexei Sved i AK 47.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Bane, hoces da kazes da Kobe i Durant nisu dobri timski igraci i da nemaju all around kvalitet?
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Branislav View Post
            Upravo o tome pricam. Titula je timska i niko je ne osvaja sam, zato je i neumesno poredjenje dva igraca na osnovu broja titula. Samo za razliku od Jordan-a i Kobe-a, KingJames nikada nije imao vrhunskog trenera. MVP je odraz vrednosti jednog igraca. Kako se niko ne upita zasto Kobe nikada nije bio MVP? Jordan je bio 5 puta uz 6 titula. Kobe ima 5 titula i nikada MVP. Zasto?
            Zato sto Lal nije uvek imao najbolji skor u ligi kada su osvajali titulu tih sezone.
            Po meni je cista glupost sto se gleda to da uglavnom 2 tima sa najboljih skorom,njihovi lideri tima budu izabrani za MVP. Sigurno se secas onih godina kada je ta priznanja uzimao Nash 2x za redom samo zato sto su Suns-i imali odlican skor,a po statistikama CP3 je bio bolji u proslim sezonama.

            I naravno mene je Jordan razocarao kada je rekao 5 is better than 1. Nema to nikave veze
            "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
            Legends never die. Mamba will be back!
            sigpic
            HOUSE ALL NIGHT LONG

            Comment


            • Lebron je odlican igrac stvarno, ali i Durent nije daleko pa ni Kobi.
              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

              Comment


              • Originally posted by Reise View Post
                Bane, hoces da kazes da Kobe i Durant nisu dobri timski igraci i da nemaju all around kvalitet?
                KD je pravi timski igrac i pored Irving-a i Lillard-a, za mene nastupajuci superstar. Kobe mi nije timski igrac. All around da, ali timski nikako. Za sve ovo sto se sada desava u LA, za mene je kriv samo Kobe i niko drugi.

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Drexler u svom prime-u i Wade u svom prime-u..

                  Clyde: 27.2 ppg, 7.9 rpg, 5.8 apg 2.7 spg 0.6 bpg 48%
                  Wade: 30.5 ppg 5 rpg 7.5 apg 2.4 spg 1.3 bpg 49%

                  Ti evidentno nisi gledao Wade-a u njegovom prime-u kada je oborio svaki moguci rekord kada su bekovi u pitanju. Predlazem ti da pogledas sezonu 2008-09, da vidis sta je zapravo Wade radio. Sto se tice Earl-a Monroe-a to je vec neukusno spomenuti igraca koji je slabiji vec sada od Wade-a statisticki gledano.(Manje skokova, asistencija, blokada, ukradenih, jedino vise poena ima, ali ce ga Wade prestici nakon 20 utakmica sledece sezone)

                  During the season, Wade became the first player in NBA history to accumulate at least 2,000 points, 500 assists, 100 steals, and 100 blocks in a season and is the first player of 6 ft. 5 in. or shorter to register at least 100 blocks in a season.


                  Posprdao se sa ligom i najveca kradja je sto te godine nije bio MVP. Wade je u svom prime-u bio najbolji igrac lige, sada je druga stvar sto je igrao sa invalidima na dve noge.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Za haos koji trenutno vlada u LAL kriv je onaj ko je spojio dva najveca ego manijaka u ligi i na celo im stavio trenera koji svima udovoljava i nikada nije podigao glas. Da su vratili Phila, bili bi ozbiljan kandidat za titulu.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Posprdao se sa ligom i najveca kradja je sto te godine nije bio MVP. Wade je u svom prime-u bio najbolji igrac lige, sada je druga stvar sto je igrao sa invalidima na dve noge.
                      Ovo moram da podrzim. Wade je morao biti bar jednom MVP. Ni Miami prosle sezone nije imao najbolji skor lige ali je KingJames bio MVP.

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Posprdao se sa ligom i najveca kradja je sto te godine nije bio MVP.
                        Ja bas o tome pricam,slazem se sa tobom u potpunosti. Wade nije bio MVP samo zato sto Miami te godine nije bio u top5 ekipe u Nba ligi u to vreme. To mene nervira,zasto mora MVP da bude igrac ciji je tim medju najboljim ekipama u ligi.
                        "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                        Legends never die. Mamba will be back!
                        sigpic
                        HOUSE ALL NIGHT LONG

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Za haos koji trenutno vlada u LAL kriv je onaj ko je spojio dva najveca ego manijaka u ligi i na celo im stavio trenera koji svima udovoljava i nikada nije podigao glas. Da su vratili Phila, bili bi ozbiljan kandidat za titulu.
                          Tako je, Phila koji bi ukrotio ego manijake. O tome pricam. Zato ovaj nikada i nije bio MVP. KingJames-u ne trebaju krotitelji. Covek igra timski i pritom ostvaruje odlicnu licnu statistiku, za razliku od Kobe-a za koga svi drugi treba da igraju kako bi on postigao najvise poena i bio glavni. KD postigne 30+ kad hoces, a pritom i skace i deli lopte i krade i radi sve sto je potrebno za tim. O KingJames-u necu ni da pricam.

                          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                          sigpic
                          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                          - 4xMVP -

                          Comment


                          • Originally posted by NbaIsMyLife View Post
                            Ja bas o tome pricam,slazem se sa tobom u potpunosti. Wade nije bio MVP samo zato sto Miami te godine nije bio u top5 ekipe u Nba ligi u to vreme. To mene nervira,zasto mora MVP da bude igrac ciji je tim medju najboljim ekipama u ligi.
                            Ne mora. Evo malopre sam napisao. Imas proslu sezonu gde Miami nije imao najbolji skor. Ispred njega su bili Chicago, SA i OKC pa je KingJames bio MVP.

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Bilo bi dobro da moze kao u NFL-u Minesota nije bila uopste blizu prvih pet i Adrian Peterson bio MVP, a u NBA samo igrac iz top5 timova.
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • Originally posted by Branislav View Post
                                Ne mora. Evo malopre sam napisao. Imas proslu sezonu gde Miami nije imao najbolji skor. Ispred njega su bili Chicago, SA i OKC pa je KingJames bio MVP.
                                Napisao sam u Top5 ekipa
                                Po meni Nash nije trebao da bude Mvp onih sezona,ali eto samo zato sto su Suns-i imali dobar skor,zbog toga je i bio. Evo npr 2004/2005:

                                Steve Nash: 15.5pts , 11.5ass , 3.3reb , 1.0stl , 50%

                                Lebron James: 27.2pts , 7.2ass , 7.4 , 2.2stl , 47%

                                Kobe Bryant: 27.6pts , 6.0ass , 5.9reb , 1.3 , 43%

                                Shaq: 22.9pts , 10.4reb , 2.7ass , 2.3blk , 60%

                                Allen Iverson: 30.7pts , 7.9ass , 4reb , 2.4stl , 42%


                                I aj sad neka mi kaze neko da je Nash trebao da bude MVP....
                                A evo i tabela od te sezone
                                Last edited by NbaIsMyLife; 28-02-13, 13:10.
                                "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                                Legends never die. Mamba will be back!
                                sigpic
                                HOUSE ALL NIGHT LONG

                                Comment

                                Working...
                                X