Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2012/13 (raspored, sastavi ekipa, analize...)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma najbitnije da su Lejkersi odneli pobedu
    "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
    Legends never die. Mamba will be back!
    sigpic
    HOUSE ALL NIGHT LONG

    Comment


    • A mozda je Stern obecao ovima iz NO nekog dobrog pika ako puste LA

      Comment


      • Mislim da je Marked u pravu, stvarno su pobrkali koji kos cuvaju. Radi se o tome da vecina ekipa 25 sekundi pre kraja izvodi loptu na 3/4 terena iako mogu da biraju u poslednjem minutu da li ce tu ili na 1/4 gde su Lakersi ovaj put izveli loptu. Verovatno je sema bila postavljena za izvodjenje na 3/4, pad koncentracije, jer su vecina u tom momentu na terenu bili mladi igraci. I Lakersi su inbound postavili na liniji za slobodnjake kao da stvarno napadaju svoj kos. Dosta je 5 sekundi da se zbunis. Gordon je prvi skontao, i krenuo da pokriva ali tada je vec bilo kasno.

        Edit: I Howard je postavio dobar screen u toj situaciji. Iskusniji igraci, dobra fora, proslo je, vise nece nikome ove sezone.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Mislim da je Marked u pravu, stvarno su pobrkali koji kos cuvaju. Radi se o tome da vecina ekipa 25 sekundi pre kraja izvodi loptu na 3/4 terena iako mogu da biraju u poslednjem minutu da li ce tu ili na 1/4 gde su Lakersi ovaj put izveli loptu. Verovatno je sema bila postavljena za izvodjenje na 3/4, pad koncentracije, jer su vecina u tom momentu na terenu bili mladi igraci. I Lakersi su inbound postavili na liniji za slobodnjake kao da stvarno napadaju svoj kos. Dosta je 5 sekundi da se zbunis. Gordon je prvi skontao, i krenuo da pokriva ali tada je vec bilo kasno.
          E to bas ima logike...
          "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
          Legends never die. Mamba will be back!
          sigpic
          HOUSE ALL NIGHT LONG

          Comment


          • Originally posted by NbaIsMyLife View Post
            E to bas ima logike...
            Naravno da ima logike kad to i jeste bio plan.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Da, dobro je što su postavili na 1/4 jer da su Lakerski kojim slučajem izgubili loptu bili bi na svojoj polovini da brane, dok bi sa 3/4 dobili kontru uz mogući 2+1 kako inače biva. Imali su +2 tada i kontrolisali situaciju.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Naravno da ima logike kad to i jeste bio plan.
                Nisam siguran sa pravilima, da li mozes da trazis TO pre nego sto protivnicka ekipa izvede loptu posle svog? Posto, ako moze, trener je ovo morao da prepozna i da sasece.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Kakvi su vam bre to zaključci, je l' neko nekad gledao kosarkasku utakmicu?


                  1. Neki igraci Hornets-a su pomesali koji kos brane
                  2. To je i bio cilj Lakers-a
                  3. Nikakve veze ovo pod 2 nema veze sa ovim sto si ti napisao, koja ce to ekipa u normalnoj situaciji da ti izvodi loptu pod svojim kosem, a da moze to da uradi na protivnickoj polovini? Kakav bre 2+1, kakvo uobicajeno gubljenje lopte jebote, sta pricas.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Nisam siguran sa pravilima, da li mozes da trazis TO pre nego sto protivnicka ekipa izvede loptu posle svog? Posto, ako moze, trener je ovo morao da prepozna i da sasece.
                    Kako ne moze, pa koliko si puta video da imamo i po 3 TO-a zaredom kad se lomi utakmica i kad odlucuje jedan napad, sve je to nadmudrivanje.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Bogomi, nisu neki igraci Hornetsa, nego svi lisitom. A za ostatak se slazem, i voleo bih da znam ko iz Lakersa je skuvao ovo, Brkati ili Nash.

                      A za TO sam pretpostavio, jbt, ja sam skontao odmah na prvu, a gledao sam highlightse. Zato mi bilo cudno sto nije trazio, rekoh mozda ja nesto ne kontam.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • To sto se ovde ne voli D'Antoni, ne mora da znaci da je toliko los trener, nesto ne verujem da ce Nash da mu crta jedan od zadnjih napada. Al' kako je meni do jaja robotova faca, kez u fazonu "you go girl!" dok baca kosku Kobe-ju i dok trener objasnjava kako i sta dalje, on zvera levo-desno. Kako ljudi bacaju pare na budale.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Sta ga boli patka kad on ode odatle za 3 meseca. Odradi ostatak preko one stvari i eto ga u Brooklynu od leta.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Mekinja, u redu je. Samo diskutujemo sve mogućnosti. (World) Peace!
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • Kad nesto ne znas ili nisi siguran vise pitas ili cutis, manje zakljucujes, a jos manje tvrdis.




                              P.S. I nemoj da me zoves Mekinja
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Kad nesto ne znas ili nisi siguran vise pitas ili cutis, manje zakljucujes, a jos manje tvrdis.




                                P.S. I nemoj da me zoves Mekinja
                                hahahahahaha zbog tebe bez potrebe ti i ja smo vec odavno presli na Vi
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X