Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo mi je u glavi sledeca stvar: na kojem su dopingu ovi iz Bolonje?
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Ma bolje pitanje na kojem anti-dopingu su Nebesko-Plavi... Ljudi gube od Palerma 6-1 , tuce ih Bolonja , sramota ako hoce u LS
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        Samo mi je u glavi sledeca stvar: na kojem su dopingu ovi iz Bolonje?
        Ako, ako... Treba da kiksaju i Lacio i Udineze.

        Lacio ove godine puk'o na gostovanju i kod Palerma i kod Sijene, ali ovo je iznenadjenje kod kuće da gube. Mada i pre mesec dana su gubili na Olimpiku od Ćezene, isto kao sada 2:0, i opet su preokrenuli! Ali Bolonja u 2012. ima samo 1 poraz...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Lacio stvarno cudno igra i dosta me ovo iznenadjuje , tesko da ce ovo okrenuti , mozda doguraju do 2-2 ali od preokreta ne verujem. Sa druge strane Udineze gubi 1-0 od Novare , hmm , otvara ovo lep put Interu i Romi da se priblize
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Krle View Post
            Ako, ako... Treba da kiksaju i Lacio i Udineze.

            Lacio ove godine puk'o na gostovanju i kod Palerma i kod Sijene, ali ovo je iznenadjenje kod kuće da gube. Mada i pre mesec dana su gubili na Olimpiku od Ćezene, isto kao sada 2:0, i opet su preokrenuli! Ali Bolonja u 2012. ima samo 1 poraz...
            Ma milina Lazio gotovo da je vec izgubio 0-2 + crveni a za Udinese nisam siguran mogu i da preokrenu (nadam se da nece)
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Neće ni Udineze, ne igra Basta...

              Evo i Viola danas izgubila čim nije bilo Nastasića... xD
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by Krle View Post
                Neće ni Udineze, ne igra Basta...

                Evo i Viola danas izgubila čim nije bilo Nastasića... xD
                Uzece Udine bod i puna saka brade ;)

                Comment


                • Udineze je imao odlicnu sansu, pobedom bi dosli na 3. mesto, izgleda nista od toga.

                  Comment


                  • Originally posted by Krle View Post
                    Neće ni Udineze, ne igra Basta...

                    Evo i Viola danas izgubila čim nije bilo Nastasića... xD
                    Dade ga Krhin (vadi nas bivsi) Sve se vrti oko ex Yu igraca
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Dobar gol Vucka..

                      Cerci dobija crveni zbog sutiranja De Celje-a... Ako Juve sad ne pobedi onda nece nikad vise. ;)
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Coool proslavljanje... I opet Vucina u glavnoj ulozi kod gola... Eeeeee, koliko im se isplatio ove godine, ali dzaba...

                        Comment


                        • Dobar Vucina veceras, dao prvi gol i najzasluzniji za drugi gol Vidala

                          Comment


                          • Juve dominira!!
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ovo je zbog mrtve Djenove, tamo smo propustili sijaset prilika i eto jadna Viola platila ceh

                              Comment


                              • Mec odlucio Vucinic i jednim delom Cerci sa svojom gluposcu,hvala mu na tome.Vucinic odigrao mec sezone,steta sto mu se ovakve partije retko desavaju,da su malo cesce mozda bi mogli da razmisljamo o necemu vise...

                                Fiorentina ima tri odlicna igraca,Montolivo,Jovetic i Behrami,odlicno nam se uklopilo da druga dvojica nisu igrala.Nesto razmisljam,bilo bi lepo da ispadnu pa da im maznemo Jovetu,Nastasica.

                                Jedan od momenata veceri je ulazak Borijela sa novim izgledom,prekrstio sam se istog trenutka

                                I za kraj,bilo je nekih individua sto su mi ekstremno isle na qrac,sto kod njih,sto kod nas al da ne kvarimo vece.

                                Comment

                                Working...
                                X