Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bez nadoknade vremena.

    Dosta dobro prvo poluvreme, mnogo prilika na obe strane, rekao bih iznenadjujuće više za Inter. Maikon ne može da se prepozna, trudi se samo tako. Nekako voli da igra protiv Juventusa...

    Poli za glupost dobio žuti, nije smeo da se isprovocira. Bufon fenomenalan...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Ne gubimo zbog sposobnosti Buffona,ne vodimo zbog nesposobnosti Matrija.Rezultat realan,imao je i Inter par ozb prilika,prelako nam probijaju sredinu terena,Pirlo i Marchisio nisu dovoljno agresivni.Za sada najbolji igraci kod nas Vidal i Buffon.

      Comment


      • Iako je Juventus dominirao u pas igri definitivno je Inter bio konkretniji i imao par odlicnih sansi Milito 3 puta, Forlan...Onaj sut Stankovica je bio uzivanje za oci kakav osecaj ima da je udari kad treba
        Slabi Pirlo i Vucinic... Pirlo par pogresnih paseva sto je nekarakteristicno za njega a Vucinic ni jednom nije prosao pored Majkona i maltene nista nije uradio u prvom poluvremenu.
        Matri imao onaj udarac glavom ali mislim da je Inter lagano mogao da povede. Sta je tu je idemo na II poluvreme
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Hteo sam da napišem i da mnogo duva u odbrani na levoj strani, Nagatoma nema nigde! Dobro je što nema Lihštajnera, Kaseres je ipak manje opasan u napadu...

          Obi dosta dobar, jedan od retkih u Interu koji ima brzinu... Nadam se da ulazi Guarin u drugom poluvremenu...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Zašto Obija???
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Wow Arturo , ova lucidna asistencija kao slag na briljantnu partiju majstora , a legenda pogadja ..

              To bi bilo to , mislim da je ovo Ranieriu posljednji put da vodi Inter ..
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • GRANDE ALEX za 2-0.. Sjajna igra Juventusa,zista najbolji kad je najpotrebnije.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Del Piero Kakva institucija od igraca, objasnio Vucini kako se igra ispred gola.

                  Chielini napravio dar-mar odbrani Intera Domination !!!!

                  Comment


                  • Ranijeri ostaje do kraja sezone, nema nikakvog smisla da ode sada, sezona ne može da se spasi...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Caseres treba da uci nase napadace kako se daju golovi.Del Piero,neverovatno ko je nama igrao a ko sedeo pola sezone,treba mnogo vise da igra jer titulu moze da nam donese samo Del Piero od trenutnih napadaca.Vucinic-Matri-Pepe katastrofa,Digli se Marcha i Pirlo,odbrana mnogo bolja.Konte prelomio mec sa izmenama,takodje moram da pomenem i da je Ranijeri takodje prelomio mec sa izmenama,izbacio Obija koji nam je bio najveca enigma i izbaci Polija koji je igrao odlicnog flastera na Pirlu.Divim ti se CR70.

                      Comment


                      • Dosta cudne odluke Ranijerija...Sto se mene tice 2 razlicita poluvremena...koliko je Inter bio bolji (po sansama) u prvom toliko je Juventus dominirao u drugom... Ne mogu da verujem da nam je odbrana onako reagovala 2-3 puta...Kaseres sam, Del Pierov gol, I KIjelinijev prodor kad je asistirao i Majkon sa gol linije skinuo loptu. Kad se sve sabere i oduzme Juventus zasluzeno pobedio i ostao u trci za titulu.
                        Ostace Ranijeri do kraja pa posle ko dosao dobrodosao. Obavezno mora da se odradi najbolji prelazni rok u odnosu na par proslih... Sezona za zaborav svakako steta sto su male sanse da igramo Evropu naredne sezone. Veliki je gubitak za fudbal uopste da klub kao sto je Inter ne ucestvuje u evropskim takmicenjima. Glavu gore idemo dalje.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Ranijeri znaci pojma nema, ne mogu da verujem koji je ono degen... cisto sumnjam da ce se neki interovac uvredit zbog ovakvog epiteta na racun njihovog trenera

                          Comment


                          • Gledao sam pomalo tekmu, nisam mogao sve zbog obaveza. Uglavnom zao mi je sto je Inter i ovo izgubio, prije svega zao mi je Rannieria, ne mogu vise da gledam onu njegovu tuznu facu
                            Jos je samo 9 kola do kraja, nadam se da ce Milan uskoro kiksati i da ce se Juve tu pribliziti na 1,2 boda... pa da se gleda zanimljiva zavrsnica Serie A. Steta, da je Inter u toj trci bilo bi jos bolje

                            Comment


                            • Originally posted by Fanta View Post
                              Gledao sam pomalo tekmu, nisam mogao sve zbog obaveza. Uglavnom zao mi je sto je Inter i ovo izgubio, prije svega zao mi je Rannieria, ne mogu vise da gledam onu njegovu tuznu facu:
                              Jos je samo 9 kola do kraja, nadam se da ce Milan uskoro kiksati i da ce se Juve tu pribliziti na 1,2 boda... pa da se gleda zanimljiva zavrsnica Serie A. Steta, da je Inter u toj trci bilo bi jos bolje
                              Veruj mi i nije neka steta

                              Comment


                              • Hahah vala i nije
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X