Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by EBSCO View Post
    Zašto ne ? Nadigrali smo skoro svaku ekipu u EPL samo je sreće falililo....
    Jeste nadigrali sve, al' juce... Luzer do luzera u ekipi, ne mogu oni biti ozbiljni nikako. Kada te WBA dobije 5-0 u dva meca, znas koliko je sati.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by KingEric7 View Post
      Koliko sam ja video falio je Staridz danas dosta. Ovo veceras je fakticki bio Liverpul iz I dela sezone, tj. onaj koji za jedinog napadaca ima Suareza i zavisi od neke njegove bravure a vec sam gore postavio pitanje na koje niko ne zeli da mi odgovori, da li se samo meni cini da je malo pao u formi u poslednjih par kola?
      Ma igra na krilu ili SS-a pa nije toliko ucinkovit u zabijanju.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Liverpul protiv TOP 10 timova ove sezone 0 pobjeda, 7 remija i 7 poraza
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Liverpul protiv TOP 10 timova ove sezone 0 pobjeda, 7 remija i 7 poraza
          Sreca, cista sreca.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Pa sada je sezona gotova ali sledece godine smo u igri, i shvati prije cemo mi osvojiti LS nego Arsenal CO cup, a kazete da mi nemamo pobjednicki mentalitet...

            Comment


            • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
              Pa sada je sezona gotova ali sledece godine smo u igri, i shvati prije cemo mi osvojiti LS nego Arsenal CO cup, a kazete da mi nemamo pobjednicki mentalitet...
              Da bi se osvojila Liga prvaka treba se kvalifikovati prvo ;)
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                Pa sada je sezona gotova ali sledece godine smo u igri, i shvati prije cemo mi osvojiti LS nego Arsenal CO cup, a kazete da mi nemamo pobjednicki mentalitet...
                Vi prijatelju da imate pobednicki mentalitet, bili bi u top 4. Posto niste, nemoj da ga spominjes u istoj recenici sa ovakvim LFC-om.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Da bi se osvojila Liga prvaka treba se kvalifikovati prvo ;)
                  osvojili smo je 5 puta, a vi ?

                  Comment


                  • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                    osvojili smo je 5 puta, a vi ?
                    Zasto pricati o proslosti?
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Navijaci ostalih timova kada pricaju toliko o LIverpoolu, i to im je nekad jedina tema samo povecavaju velicinu ovog kluba, jer da je nebitan niko ne bi pricao o njemu, sto naprmer ne pljujte newcastle ili tako neki tim. 526955_447208518693795_1654742100_n.jpg
                      YNWA
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by chofy88 View Post
                        Navijaci ostalih timova kada pricaju toliko o LIverpoolu, i to im je nekad jedina tema samo povecavaju velicinu ovog kluba, jer da je nebitan niko ne bi pricao o njemu, sto naprmer ne pljujte newcastle ili tako neki tim. [ATTACH=CONFIG]9951[/ATTACH]
                        YNWA
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Za ligu prvaka se treba prvob kvalilfikovati a Arsenal je to uradoo zadnjih 15 godina zaredom, a ove sezone su jos uvijek u takmicenju, tako da liverpool jee kao stto kaze janko tipsarevic klub koji bi trebao history channel staviti na majce kao sponzora
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by chofy88 View Post
                            Navijaci ostalih timova kada pricaju toliko o LIverpoolu, i to im je nekad jedina tema samo povecavaju velicinu ovog kluba, jer da je nebitan niko ne bi pricao o njemu, sto naprmer ne pljujte newcastle ili tako neki tim. [ATTACH=CONFIG]9951[/ATTACH]
                            YNWA
                            Da navijaci LFC-a imaju meru u odredjenim situacijama, ne bi se ni pricalo toliko o njima. A, ne da dodje neko i tresne da je LFC nadigrao sve timove u EPL-u i da samo zbog srece ne moze da dobije fudbalskog giganta WBA. Kao da je ovde neko retardiran.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • http://www.sincearsenallastwonatrophy.co.uk/
                              o cemu pricamo?
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • a sta bi arsenal trebao? Kad ste zadnji put osvojili nesto ? Igrate stalno LS, ali nemate trofej.

                                Pomirite se sa tim da ce Liverpool uvek biti iznad Arsenala i ostalih,pa i da ispadne u cempionsip

                                Comment

                                Working...
                                X