Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako ih pregazi Lukaku majstor
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Ne mogu da verujem da mi u ovakoj utakmici jurimo X, pa terajte te se bre, umesto da lako dobijemo 3 boda kuci protiv ovakvih timova, oni se zajebavaju!

      Comment


      • Nama treba malo te jebene srece nekad! Da dovedemo prvu postavu Barselone bili bi 5. jer bi imali 30 precki/stativa u sezoni i 10 auto golova i 10 promasenih penala. Kakav luzerski tim, ali volim ga, sta da se radi ;)

        Comment


        • Romelu sam protiv trojice napravi sansu, prethodno prevuce loptu 30 metara. Tenk!

          Liverpool se izgubio poslije primljenog gola. Koncentracija nula. Niko ne vjeruje da se 0:1 moze uhvatiti...

          edit:

          Romeluuuu! Tako je majstore. Vec 10. gol u PL, najbolji strijelac ekipe. Do kraja moze izaci na 15 golova i to je brutalna pozajmica. Samo kidaj!

          Jbt, WBA ce sa ovom pobjedom imati ukupno 4 pobjede u PL u 5 susreta sa LFC-om. Vezu seriju protiv crvenih.
          Last edited by bracala; 11-02-13, 21:49.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Igra se Lukaku...sprdnja Agger postao
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment




            • Kako majstor izbaci Aggera , svaka mu cast ..

              Eh da je on umjesto Torresa Chelseau , druga bi se pjesma pjevala
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Evo ga Lukaku resava, sprdnja kako je izbacio Aggera...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post


                    Kako majstor izbaci Aggera , svaka mu cast ..

                    Eh da je on umjesto Torresa Chelseau , druga bi se pjesma pjevala
                    Nisam siguran brate...

                    Ja nekad zivota mi pomislim da za Chelsea trenutno igra pravi Ronaldo u svom prime-u da bi bio u kanalu
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Celu utakmicu napadamo ubijamo ih i oni u 82 minuti prvi sut upute i zabiju nam gol.
                      Jednostavno nije sudjeno, na golu Foster sve brani kao da je sam Bog stao na gol,skida ko da ima 4 ruke i 4 noge.

                      Ne znam sta je ovo, ali losa igra sigurno nije.Odlicno smo igrali ali ne da nam se ove godine nikako, sezona je zavrrsena sto se tice BPL, ostala nam je EL da probamo da doguramo sto dalje mozemo, ja bih voleo da idemo na finale ali videt cemo planove BR-a.

                      Valjda se jednom sreca okrene na nasu stranu jebem li joj mamu u picku. YNWA

                      Comment


                      • Kakav drastican pad forme Agera.

                        Neko rece da mozemo da se borimo za TOP4. Manite se. Mozda dogodine.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kako se posprda brat Romelu, strasno.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Ja ne znam kako jos da verujem u ovakav liverpool daju mi nadu ali opet sjebu, pa dokle vise.
                            Garant cu imati srcanih problema garant, ako ih nemam sad imacu ih. -.-

                            Comment


                            • Evo povlacim sve sto sam rekao, sto sam trolovao, da ce liverpool sljedece sezone da titulu napadne, pa vi ako Capital One Cup napadnete udarajte se u guzicu ovo j jadno kako nekonstantno igraju.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Nisam siguran brate...

                                Ja nekad zivota mi pomislim da za Chelsea trenutno igra pravi Ronaldo u svom prime-u da bi bio u kanalu

                                Ma nisam mislio da bi se za titulu borili , ali sigurno bi imali par bodova vise , ovaj bi ginuo na terenu , za razliku od Fernanda kojeg ove sezone boli neka stvar
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X