Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Pa ovvakav liverpool bi u 2 tekme od Bayerna 105 golova primio.
    Argumentuj?
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Gresis, izvukli bi remi na enfildu.

      Comment


      • Originally posted by chofy88 View Post
        Argumentuj?
        Ti od meme trazis hiperbolu da argumentujem, seriously?


        Ok prvo obrana vam je suplja. Madzukic i Gomez bi se prosetali isto ko sto se lukaku setao. Veza vam je izlozena takom presingu da se ovi ne bi snasli a primli bi vec par komada posto malo jaci presing na liverpool uvijek cino cuda. Suarez sam protiv obrane i martineza ne bi se okrenuo, a prvobitni zadagak svih igraca bi bio branjnje gola tako da...
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Ti od meme trazis hiperbolu da argumentujem, seriously?


          Ok prvo obrana vam je suplja. Madzukic i Gomez bi se prosetali isto ko sto se lukaku setao. Veza vam je izlozena takom presingu da se ovi ne bi snasli a primli bi vec par komada posto malo jaci presing na liverpool uvijek cino cuda. Suarez sam protiv obrane i martineza ne bi se okrenuo, a prvobitni zadagak svih igraca bi bio branjnje gola tako da...
          Edit momku u zabludi iznad mene. Pa vi protiv aston vile na enfildu remi ne mozete izvuc a mocnom bayernu koji melje da uzmete remi aha kako da ne.

          Jebiga mob me prevario pa sam citiro sam svoj post. Sorrry
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • pa ako smo mi tako losi vama uvaljali 2 komada necete ni vi dobro proci

            ah zaboravio sam da vi imate vrhunsku odbranu vermalena i kosielnog xaxa

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Ti od meme trazis hiperbolu da argumentujem, seriously?


              Ok prvo obrana vam je suplja. Madzukic i Gomez bi se prosetali isto ko sto se lukaku setao. Veza vam je izlozena takom presingu da se ovi ne bi snasli a primli bi vec par komada posto malo jaci presing na liverpool uvijek cino cuda. Suarez sam protiv obrane i martineza ne bi se okrenuo, a prvobitni zadagak svih igraca bi bio branjnje gola tako da...
              U redu, on ne vidim kako ovekujes da vi bolje prodjete, jer vasa odbrana trenutno mozda i losija od nase. A ako je vec sve tako ocajno zasto Arsenal nije to iskoristio protiv takog Liverpoola koji je po tebi ocajan u sve tri linije? P.S. Ovim postom zavrsavam raspravu jer stvarno nema smisla vise pricati... Kao sto rekoh Arsenal je trenutno bolji od Liverpoola, ali NIKAD, nikad nece moci da bude veci klub, a vratice se Liverpool, veruj mi..
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                pa ako smo mi tako losi vama uvaljali 2 komada necete ni vi dobro proci

                ah zaboravio sam da vi imate vrhunsku odbranu vermalena i kosielnog xaxa
                Ta obrana je primila manje golova od vasih genijalaca koji su svjetska klasa. Zavisite o covjeku koji treba da ode na zasluzeni odmor u penziju u obrani, ma daj o cemu mi ovdje pricamo?

                Edit:

                Arsenal je 3 nnajuspjesniji klub. Nije 200 svjetlosnih godina liverpool ispred vec nesto sitno za sto je okrutno reci da arsenal nece biti nikada bolji tim jer to ne mozes znat. Arsenalov obrana sa santosom magom, koji napravi hendersona ronaldom, je jadna. Sreca pa je krme otislo. Sada je druga prica. Glavni test je za 8 dana obrani, vidket cemo.
                Last edited by maliajnstajn; 12-02-13, 00:56.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • covek ide u peziju zbog privatnih razloga, a mogao bi jos 3 sezone da odigra na nivou kos the bossa xaxa

                  i da, kazes da smo sranje ekipa , a dali smo vam 2 gola , šta ocekujes protiv bayerna
                  Last edited by bjelaksson[YNWA]; 12-02-13, 00:58.

                  Comment


                  • Kao prvo, nemojte se prepucavati i navoditi istoriju kao nesto bitno, mislim sramota me kad citam ovde neke komentare. Drugo, Liverpool nema kvalitet za top4 i tacka, to je valjda jasno, prica o nekom pobednickom mentalitetu, sreci, sve su to irelevantne stvari kada se pogleda da LFC nije uzeo ligu 20 i kusur godina, ispade da smo svih tih godina bili "nesrecni" i da nismo imali pobednicki mentalitet... Gluposti...

                    Onaj tim 2005. nije smeo uzeti titulu pored onakvog Milana, pa je eto uzeo, sto bi Ameri rekli klasican "hustle" nismo mi igrali nista preterano super fantasticno, Milan nas je sabio prvo poluvreme, mi smo uvaljali 3 gola, i dobili na penale, naravno zasluge idu "tada" taktickom magu Rafi koji je izvukao iz igraca 200%...
                    Sa ovako mladom ekipom, ocekivane su padovi i usponi u igri, i nekonstantna igra tokom sezone, to sam vec rekao, plus, privikavanje na novi sistem koji i dan danas traje, sa nekim igracima koji su nekompatibilni za sistem, poput Skrtela, Dauninga itd. Previse polovicnih igraca tu ima, a klase vrlo malo, ko je u LFC-u trenutno jedina klasa ?? Suarez, da kazemo Stivi, i ajde da navedem Danija koji ima potencijal to da bude u LFC-u. Lukas nije onaj stari, Gleno isto puno padova u formi, Enrike takodje, Hendo, Allen, Selvi itd, sve prosek do proseka. Sterling, Suso, Wisdom, klinci koji nemaju puno iskustva u seniorskom pravom fudbalu.
                    To je realan Liverpool, i takav Liverpool, nije za top 4, barem ne za trenutnu konkurenciju.

                    Sto se tice Pevaca, Ajnstajne, pa vidis li da ljudi dobijaju meceve, tj da nemaju poraz na poslednjih ne znam koliko meceva, a igraju slabo, nemaju ni napadaca. Sta ti to govori ??? Moussa je u padu forme, ociglednom, ali vratice se taj, jedan od najjacih veznjaka u PL ove sezone, ako ne i najjaci. Jos AVB igra bez Jana i Ekotoa par meceva, ejj koji je to luksuz, igra mu Naughton jbeni...
                    Arsenal ima kvalitet, ne sporim ja, ali nemate konstantnost u igri i vi previse varirate u ligi, a kad Wilshere nije tu to ne lici ni na sta, apsolutno ni na sta. Zavise Spursi od Bejla, ali bogami vi od Jacka. Spursi nmg ovako da igraju dugo, verujem da ce u sledecem kolu dobiti WH i onda im idete vi na noge, i to je prekretnica u sezoni za oba kluba.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • mah ja sam zavrsio normalno da je svakom navijacu njegov klub najbolji ali Liverpool moze da se poredi SAMO SA MAN.UTD
                      nikakav arsenal,siti,celzi,
                      samo su 2 velikana eng.fudbala
                      Last edited by bjelaksson[YNWA]; 12-02-13, 01:11.

                      Comment


                      • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                        mah ja sam zavrsio normalno da je svakom navijacu njegov klub najbolji ali Liverpool moze da se poredi SAMO SA MAN.UTD
                        nikakav arsenal,siti,celzi,
                        samo su 2 velikana eng.fudbala
                        E tu si u pravu

                        Comment


                        • Sta se prepucavate sa ovim iz LFC, cim kazes nesto, mjenjaju temu i broje titule svoje i sada Arsenalove, svaka vam cast sto vam se da svaki put prolaziti sa njima, na terenu i tabeli se vidi koliko mogu i gdje su, i Vladan postavi da nisu nikog pobjedili od top klubova i kazu da su za top4 xD

                          Originally posted by Freshman91 View Post
                          Treba prihvatiti cinjenicu da je Liverpool kvalitetom ispod prvih 6 ekipa u PL, realnost je 7 mesto, cak je i Everton ispred nas, ma sta god neko pricao da oni imaju slab igracki kadar ili nesto slicno, bolji su tim, i to se najvise gleda.
                          Evo Sejo neka potvrdi, da sam mu govorio da necete biti medju sest u avgustu, cak smo se opkladili, i moji rijeci se obistinjuju, i govorim mu i za Everton stalno evo neka potvrdi xD


                          Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                          omg me vredi pricati sa ovim arsenalovcima...bolji su od nas sila su od kluba, kod nas su luzeri kod njih wc igraci,najjaci su osvajaju ls
                          Jesi luzeri u ekipi, posto govorite da ste nivo za top4, vasi ne ispune cilj sami trpate rijeci u usta.
                          Arsenal je institucija i Arsen je to zapoceo(eru svoju) i postavio(standarde), i neka ih niko ne dira, ljudi su postavili standarde, i kao kada Fergi od, tako i kada Arsen ode bice jedna rupa, i oni su konstantni ljudi iz niceg prave rezultate za divljenje.


                          Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                          a sta bi arsenal trebao? Kad ste zadnji put osvojili nesto ? Igrate stalno LS, ali nemate trofej.

                          Pomirite se sa tim da ce Liverpool uvek biti iznad Arsenala i ostalih,pa i da ispadne u cempionsip
                          Kada uzmete jednu PL javite se i pricajte da ste iznad nas, a to tada nikada necete biti iznad Manca.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Takav je fudbal, šta tu možemo. Nekada nije dovoljno ni samljeti protivnika da pobijediš, pa ni da bod izvučeš iz meča. Fazon je što se ja ne sjećam da je Liverpool nekoga dobio, a da ga je suprotna ekipa u potpunosti nadigrala. Jednostavno nema pobjedničkog mentaliteta, ovaj tim ga je izgubio početkom sezone 2009/10.

                            Comment


                            • Mora samo mala digresija na Dembelea i necu dalje.Hajde da i jeste covjek u malom padu forme,ali ja bih to uvijek prihvatio ako ce rezultati biti ovakvi kada je on na terenu,zasto?

                              Covjek je propustio prvih par kola jer je tek kasnije potpisao,a oni su za to vrijeme izgubili od Newcastlea.Kada je on dosao biljeze tri pobjede u nizu i onda se desila ta povreda gdje bez njega gube 4 od narednih 5 utakmica.Nakon toga majstor se vraca i pazite sada,od narednih 14 utakmica 9 su dobili,4 odigrali nerijeseno i izgubili samo jednu utakmicu i to od Evertona primili golove u 90+ minutama,e nisam siguran za ovo ali mislim da je on vec ranije bio izasao.U kupu su izgubili od Leedsa,ali su primili golove vec ranije dok on nije usao u igru...

                              Ko misli da je slucajno da ljudi nemaju negativan odnos za cijelu sezonu dok je on na terenu on je u zabludi jer takvih slucajnosti nema.Druga stvar ja nisam sto je najvaznije vidio da je neko nadigrao Tottenham kada on igra,cak naprotiv statistika je uvijek nakon meca na njihovoj strani.Slazem se da Bale trenutno rjesava utakmice jer je to cinjenica i on je to u stanju,ali nigdje biti nenadigran vec duzi period,e to je samo zasluga veze i njihovog pritiska i trcanja,odnosno Dembelea i eto Parkera posto je Sandro povrijedjen

                              Bravo za njegov pad forme,jer ako se digne bice strasno
                              Last edited by AK47; 12-02-13, 09:23.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Totenhemove igre u ligi ce puno toga da zavisi koliko AVB ozbiljno shvata LE, jer ako prodju Lion sledi im paklen raspored.Rekao sam to i u temi FA Kup:Arsenal, Inter(najverovatnije), Liverpul, pa opet Inter.Jos ako stignu do cetvrtfinala, u tom periodu bas imaju seriju teskih meceva u ligi tako da iz perspektive navijaca Arsenala treba da navijaju za Pevce da sto dalje doguraju u LE da bi imali realne sanse za 4 mesto.

                                Defo ce odustovati sa terena do kraja meseca.

                                Comment

                                Working...
                                X