Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zar je izgled bitan ako donosi duplo više love?
    O raspravi koju sam takođe otvorio sutra, ceo dan sam u gužvi.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Adidas je navodno izdao saopstenje da im nije u interesu da sponzorisu Liverpul jer nisu u LS ili tako nesto. Vorior je uleteo ponudio vise love i eto. Normalan potez menadzmenta. Uzmes sponzora koji ti nudi najbolje uslove.

      Sto se tice cedjenja sponzora, evo kako to nasi Glejzeri rade majstorski - http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...#axzz2Kj7HdKGk

      Mozda opet neko u Najkiju dobije otkaz poput onog nesrecnika iz Sevroleta kada je sklopio bolestan ugovor sa nama
      sigpic

      Comment


      • http://www.sportske.net/vest/medjuna...oj-115127.html

        три тачкице . . .

        Comment


        • Ma jok baki, Srbi su rasisti, kakvi crni Englezi...
          sigpic

          Comment


          • Ко је рекао да су Енглези расисти ? Ериче због овога што си написао следује ти бан
            Ма где расизам, никад Енглези расисти, никад Енглези да намештају, никад Енглези хулигани, све сјајно и бајно...никад не реци никад !

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Ко је рекао да су Енглези расисти ? Ериче због овога што си написао следује ти бан
              Ма где расизам, никад Енглези расисти, никад Енглези да намештају, никад Енглези хулигани, све сјајно и бајно...никад не реци никад !
              Niko nije rekao da su Englezi bajni, ali realno su najbolji u velikom broju stvari
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by chofy88 View Post
                Niko nije rekao da su Englezi bajni, ali realno su najbolji u velikom broju stvari
                Рекох већ, три тачкице . . . ;)

                Comment


                • Kolekcija obogacena za jos jedan dobar komad!

                  http://imageshack.us/photo/my-images/96/dsc08080r.jpg/

                  Comment


                  • Velika je razlika u tome sto se u Engleskoj rasizam kaznjava i to bas kaznjava. Dok "negde drugde" ljudi samo okrecu glavu
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment



                      • Comment


                        • Pocele price o tome kako ce Mojes pocistiti Vengera sa klupe Arsenala.Neka covjek sam ode da ga ne tjeraju posle 16 godina...

                          Comment


                          • Mah koliko god Moyes bio strasan menadzer ja ga ne bih zelio na klupi Arsenala...
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ako vec Wenger ode, tesko da mogu naci boljeg od Moyes-a.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Engleski mediji obozavaju Arsenal, jedva cekaju da se poseru direkt na Wengera. Tacnije skoro svi su odmah krenuli na tu pricu da je Wenger krenuo sa slabim timom. Pa jebote ako onih 11 igraca ne moze dobiti Blackburn onda ne trebaju uopste da igraju fudbal. Kao sto je rekao 11 internacionalaca je igralo, dok je tamo samo Pedersen bio neki od internacionalaca, iako ne znam ni jel igro u zadnjih par godina za repku.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X