Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav je Skrtel malercina. Koko lose izgleda Liverpul. Da trener ima 7 izmjena, ja mislim da bi ih odma izvrsio kolko su losi.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Strasna lopta Lukasa za Selvija negde posle 2. gola Stouka ali ocajan prijem. Kud nije Dzerard bio tad...
      tu sam vec skocio, kad selvi ne zna da primi loptu

      mora da udje sterling, a ne znam zasto sahina nema ni na klupi O.o

      Comment


      • Mora Razza u igru, ovo napred nista ne valja, ocajna kretnja svih, a Selvija ne bi komentarisao, usporava napad svaki put kad primi loptu i ima cudna i veoma losa resenja, imao je u jednom trenutku opciju da baci pas Suarezu dok je ovaj ulazio u prostor, a dole levo mu Suso bio, ali on sutnuo i to ocajno.
        Ako se ne iskoriste bilo kakve sanse protiv Stouka, nema bodova, to je sigurno. Treba se cuvati ovih njihovih centarsuteva, neverovatno koliko su opasni, Etherington imao cist volej, ali spasi nas Reina koji je u istom momentu zamalo kiks napravio.

        Bice mnogo tesko, ali dace bog da se ponovi West Ham.

        EDIT:
        Jack Sear ‏@Jack_Sear_
        Suso off for Sterling.
        Nije trebao Suso, vec Selvi, zaista Brendane koji ti je... Ali dobro, nidje veze, barem je Razza usao...
        Last edited by Freshman; 26-12-12, 20:49.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Dovidjenja prijatno, iz auta jbem ti zivot...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • jel sme da se psuje ovde ?

            Comment


            • Lagano izvedes aut, jedan ti je spusti i to je to.

              Joj koliko cu zivaca sebi pojesti kad budemo s njima igrali...
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Dovidjenja prijatno, iz auta jbem ti zivot...
                Trademark Fresaro trademark koliko god to cudno zvucalo da se jedna ekipa oslanja na ubac iz auta. Mislim da su jedini na svetu koji rade ovo.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Lagano izvedes aut, jedan ti je spusti i to je to.

                  Joj koliko cu zivaca sebi pojesti kad budemo s njima igrali...
                  Ja se napumim negativnom energijom kad gledam Stoke, ne smem da zamislim sta bi bilo da igram protiv njih, verovatno bih nekog ubio...
                  Pakao je na Britaniji, nema sta...
                  sigpic

                  Comment


                  • Agger i Skrtel kao amateri igraju, sramota...
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Neznam dokle cemo vise ovako, pa covece Stoke nam da 3 gola ALO BREE!!!?
                      Vec 4 godine gledam jedan te isti Liverpool koji u jednoj utakmici igra tako dobro da svaki put pomislim, TO JE TO NAPOKON SU KRENULI, sledece utakmica makar bila protiv zadnjeg na tabeli, prc ispuse 2-3 razlike

                      Comment


                      • Originally posted by Condition23 View Post
                        Trademark Fresaro trademark koliko god to cudno zvucalo da se jedna ekipa oslanja na ubac iz auta. Mislim da su jedini na svetu koji rade ovo.
                        Ради и ФК Бурово. Имају лика који исто тако лудачки баца аут, јебеније бранити него корнер јер руком си прецизнији него ногом.

                        Comment


                        • Najjace je sto je posed lopte na strani Stoke-a....
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Tony_G View Post
                            Ja se napumim negativnom energijom kad gledam Stoke, ne smem da zamislim sta bi bilo da igram protiv njih, verovatno bih nekog ubio...
                            Pakao je na Britaniji, nema sta...
                            Ja znam da bih dobio batine a onda i crveni i zabranu bavljenja fudbalom.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Odbrana izgleda totalno amaterski. Ako ništa, neću se morati trgati do kraja jer ovo nema smisla više gledati. Kada ti za 50 minuta ekipa koja ima najlošiju realizaciju zabije 3 gola i kada ti mrtva Villa uzme 3 boda sa Anfielda, a nakon toga u 2 utakmice prima 12 golova - nemaš se čemu više nadati.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Pogledaj Henda sto se okliznu, upropasti mozda dobru sansu...

                                Zasto Selvi i dalje igra ???
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X