Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Kakav je Tevez ciganin! Usra' nas sudija opasno, umjesto 3:0 i lagane zavrsnice, vjerovatno bi im na kontre jos jedan ili dva dali ponistava se cisti gol i iz sledeceg napada smanjuju na 2:1, potpuno promijenjen tok utakmice. Ali to je Shiti, njima se strasno pomaze zadnje dvije sezone. Svi dobijaju zuti zbog simuliranja ne i Jaja Ture naravno. Ali dobro necemo o sudijama, objasnili smo neke stvari
    Runi otac fudbala!
    Jel si stvarno ovo napisao brate? Realno...

    Dobro ste igrali i sve to, ali nemojte da se zalite na sudije, bar vi nemate to pravo
    Last edited by bjelaksson[YNWA]; 09-12-12, 15:31.

    Comment


    • Mancinija podhitno napolje. Odavno smo to zakljucili ali protiv ovako slabog Junajteda da izgubi e za to treba biti majstor. Novi trener odmah sad. Sta li je onim seicima u glavi ja ne znam.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Kakvi igraci takav i klub, treba Teveza naknadno kazniti!

        Kakva slatka pobjeda,svi se ponadali da ce institucija izgubiti!
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
          Jel si stvarno ovo napisao brate? Realno...

          Dobro ste igrali i sve to, ali nemojte da se zalite na sudije, bar vi nemate to pravo
          Stvarno sam napisao, pogledaj kakav im je kriterijum kod sudija ove dvije sezone, koliko su dobili penala i sve je jasno. U najmanju ruku imaju isti kriterijum kao mi, ali ih vi ne nazivate smecarima, olosima, prevarantima i sl. Ja to razumijem.

          GLORY GLORY samo nabijaj komplekse
          sigpic

          Comment


          • K**cina seljani!!!(ovo seljani zato sto se nazivaju gradjanima-objasnjenje za mumija ;) )
            OOOOOOOOOOOooooooooooooooOOOOOOOOOOOOOOOoooooooooo o Robin Van Persieeeee!!!!Trpaj gamad!
            Etkinson blage veze nije imao...covjek ne zna sta radi na terenu.

            -ponisten cist gol Janga!
            -nedosudjen cist penal nad Evrom
            Onaj govnar Tevez je trebao da dobije crveni...kakvo smece iskompleksirano.
            A navijaci seljani neka se potalause i vrate u brda sa kojih su sljegli.Malo im je sto su gadjali Runija kod drugog gola pa posle kod kornera,nego Rija nagrdise...sve im j*bem seljacko!


            I jos nesto...
            Nista sladje od pobjede u nadoknadi!!!
            Last edited by powerslave; 09-12-12, 15:35.

            Comment


            • Kud izvede Balotelija, samo on je falio u ovoj ludoj završnici i ugođaj bi bio fenomenalan

              Sudija levat poništi regualaran gol sa kojim bi ova utakmica bila gotova, mada bilo je grašaka i na račun City-a.

              Al zato na kraju najbolji napadač u PL riješi derbi, onako na svoj način


              ROONEY
              Last edited by edohz; 09-12-12, 15:35.

              Comment


              • Nemojte da osudjujete Teveza, i ja bih licno udario Dzounsa da mi tako zabije lakat.

                Siti dobio ono sto je zasluzio.Nasri ahahahahahahahah

                Comment


                • Rekoh RVP..
                  Odlično je Karlito napravio faul nad Fabijom.. Kao da me je pitao..
                  Da je Young-u priznato , bio bi Titanic za City..

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    K**cina seljani!!!(ovo seljani zato sto se nazivaju gradjanima-objasnjenje za mumija ;) )
                    OOOOOOOOOOOooooooooooooooOOOOOOOOOOOOOOOoooooooooo o Robin Van Persieeeee!!!!Trpaj gamad!
                    Etkinson blage veze nije imao...covjek ne zna sta radi na terenu.

                    -ponisten cist gol Janga!
                    -nedosudjen cist penal nad Evrom
                    Onaj govnar Tevez je trebao da dobije crveni...kakvo smece iskompleksirano.
                    A navijaci seljani neka se potalause i vrate u brda sa kojih su sljegli.Malo im je sto su gadjali Runija kod drugog gola pa posle kod kornera,nego Rija nagrdise...sve im j*bem seljacko!
                    Ne zaboravi simuliranje Turea, svi ove godine dobijaju zuti zbog simulacije, ne i igraci Shitija!

                    Vjestacka tvorevina, to nema srcaaaaaaaaaaaa, to nema duseeeeeeeeeeeeeee
                    sigpic

                    Comment


                    • Sad mogu da se vrate u rupe iz kojih su izmigoljili...

                      Comment


                      • Samo na kraju Rio dobi ono što je i tražio, jbg brate sam si kriv ;)

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Stvarno sam napisao, pogledaj kakav im je kriterijum kod sudija ove dvije sezone, koliko su dobili penala i sve je jasno. U najmanju ruku imaju isti kriterijum kao mi, ali ih vi ne nazivate smecarima, olosima, prevarantima i sl. Ja to razumijem.

                          GLORY GLORY samo nabijaj komplekse
                          Ma opusteno, samo kazem, ali realno utakmica protiv Celzija je bila smesna...

                          Comment


                          • Samo da Roberto ostane





                            Iako je Runi najbolji bio i nas ubjedljivo najbolji igrac
                            sigpic

                            Comment


                            • Dembele koliko grize covek
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Originally posted by Maric91 View Post
                                Nemojte da osudjujete Teveza, i ja bih licno udario Dzounsa da mi tako zabije lakat.
                                Siti dobio ono sto je zasluzio.Nasri ahahahahahahahah
                                Nije Siti dobio ono sto je zasluzio nego je Mancini dobio Maricu zamisli da je i Runi presao u Siti a bio je na pragu prelaska koje bi to pljuvanje i reci bile Posto je Tevez navodno najgore smece od kada je u Sitiju. U Utd-u bio bas dobar
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X