Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Condition23 View Post
    Nije Siti dobio ono sto je zasluzio nego je Mancini dobio Maricu zamisli da je i Runi presao u Siti a bio je na pragu prelaska koje bi to pljuvanje i reci bile Posto je Tevez navodno najgore smece od kada je u Sitiju. U Utd-u bio bas dobar
    Ali zato Runi nije presao,a Tevez ostaje jedan obican gmaz...

    Comment


    • Originally posted by Powerslave View Post
      Ali zato Runi nije presao,a Tevez ostaje jedan obican gmaz...
      Ma stoji da Runi nije presao, Vejn je meni dobar lik nego Tevez je smece od onog trenutka kad prelazi u Siti je l' tako?
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Upravo tako

        Comment


        • Clichy looses a ball, RVP take a free kick, Nasri deflection an own goal, well played Arsenal








          Bravo Hart , ostani covjek iznad svega ;)
          Last edited by Dale; 09-12-12, 15:51.
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            Ali zato Runi nije presao,a Tevez ostaje jedan obican gmaz...
            Zato sto nije presao zato je cist a Tevez je gmaz zato sto je napustio Fergusona? Sjecate se onog lakta cijenjenog Rooneyja protiv Wigana? Jbg, ostarilo se... slabo se pamti, znam. Tevez je gmaz jer je gurnuo Jonesa koji mu je uvalio lakat. Gmaz, nego sta. Ja bar ne bih pokusavao biti realan ako znam da to ne mogu biti.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Ne kazem da sam u pravu,samo iznosim svoje misljenje koje se nekome svidja nekome ne.Za mene je Tevez jedan obican gmaz

              Comment


              • LFC: Reina, Johnson, Enrique, Skrtel, Agger, Lucas, Allen, Gerrard, Sterling, Downing, Shelvey.

                Subs: Jones, Cole, Henderson, Coates, Carragher, Suso, Morgan.

                Jonjo lažna 9-ka. Ostatak tima kao i ranije, Assaidi ponovo ni na klupi, shvatam da još uvijek nije fizički spreman za tempo Premiershipa, ali on neće igrati 90 minuta njemu je priliku sasvim dovoljno pružiti nekih 20-25 minuta. Samo da se ne izgubi kod zahuktalog West Hama, a ako se ukaže prilika za 3 boda što da ne. Vidjećemo kako će ovo sve izgledati bez Suareza, nisam neki optimista ali se nadam povoljnom rezultatu. Nakon ove utakmice ide znatno lakši raspored.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Ne kazem da sam u pravu,samo iznosim svoje misljenje koje se nekome svidja nekome ne.Za mene je Tevez jedan obican gmaz
                  Ma ok je, shvatili smo. Gmaz je jer je otisao u City. Dovoljno si rekao. Ne smijem ni zamisliti sta ce biti kada ih Guardiola preuzme pa kad sa tim gmazom pocnu resetati. Bice mnogo bespomocnih urlika.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Zato sto nije presao zato je cist a Tevez je gmaz zato sto je napustio Fergusona? Sjecate se onog lakta cijenjenog Rooneyja protiv Wigana? Jbg, ostarilo se... slabo se pamti, znam. Tevez je gmaz jer je gurnuo Jonesa koji mu je uvalio lakat. Gmaz, nego sta. Ja bar ne bih pokusavao biti realan ako znam da to ne mogu biti.
                    Gurnuo i naknadno sutnuo... Taj isti Tevez je prosle sezone prvi udario Bartona, a znamo da Bartonu malo treba. Posledice toga su svima poznate.

                    Tevez je oduvek bio prgav i prljav igrac, kada je igrao za Junajted, ali stoji cinjenica da grize do poslednjeg minuta zato ga ljudi toliko cene. Naravno pored njegovog fudbalskog umeca.

                    A ti nalazis sve nesto od pre par sezona!

                    Originally posted by tata Mumi View Post
                    Ma ok je, shvatili smo. Gmaz je jer je otisao u City. Dovoljno si rekao. Ne smijem ni zamisliti sta ce biti kada ih Guardiola preuzme pa kad sa tim gmazom pocnu resetati. Bice mnogo bespomocnih urlika.
                    Pa to je lose po vas, ko zna na kom cete mestu onda biti!

                    Comment


                    • CInjenica je da najveca dva retarda u fudbalu igraju za taj klub. Tevez i Baloteli.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                        Gurnuo i naknadno sutnuo... Taj isti Tevez je prosle sezone prvi udario Bartona, a znamo da Bartonu malo treba. Posledice toga su svima poznate.

                        Tevez je oduvek bio prgav i prljav igrac, kada je igrao za Junajted, ali stoji cinjenica da grize do poslednjeg minuta zato ga ljudi toliko cene. Naravno pored njegovog fudbalskog umeca.

                        A ti nalazis sve nesto od pre par sezona!



                        Pa to je lose po vas, ko zna na kom cete mestu onda biti!
                        Ma znam ja da bi ti najradije zaboravio sve kradje rezirane od strane Uniteda. Ma Tevez je gnjida otkad je dosao u grad Manchester, to sam htio i reci samo se neki vole izmotavati malo.

                        Mozemo opusteno biti i 3. u ligi. Bolje i to nego gledati u ledja komsijama, to vise boli.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Ma znam ja da bi ti najradije zaboravio sve kradje rezirane od strane Uniteda. Ma Tevez je gnjida otkad je dosao u grad Manchester, to sam htio i reci samo se neki vole izmotavati malo.

                          Mozemo opusteno biti i 3. u ligi. Bolje i to nego gledati u ledja komsijama, to vise boli.
                          Nemam ja sta da zaboravljam, ja se rado secam svih titula Junajteda!

                          Realno, premasio si i navijace Liverpula po mrznji prema djavolima.

                          Comment


                          • Ubija West Ham tim Liverpool-a. Jarvis po levoj strani leti, imace dosta problema sa njim. Tesko ce crveni dati gol bez Suareza
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                              Nemam ja sta da zaboravljam, ja se rado secam svih titula Junajteda!

                              Realno, premasio si i navijace Liverpula po mrznji prema djavolima.
                              ... i kradja Uniteda * Ali toga se ne zeli niko prisjecati. Tako se naucilo.

                              Ne bih nista napisao da neki nisu poceli ovdje kenjati onako licemjerno i jeftino a kad to dodje od navijaca pomenutog kluba, to je onda dvostruka gadost.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ne smijem ni zamisliti sta ce biti kada ih Guardiola preuzme pa kad sa tim gmazom pocnu resetati.
                                realno, samo im treba bolji trener i jebace kevu sa ovim sastavom...

                                sto se tice teveza, jones mu je uvalio lakat a ovaj mu vratio.


                                edit: glendzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

                                Comment

                                Working...
                                X