Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by KERSDRS View Post
    On covek pusi 3 pakle dnevno, to sam citao negde. Kako bi ga oterao iz kluba da sam trener, takoreci lagano! ;)
    Zato i nisi trener Evo sta je moj ortak prosle sezone u Vujic Vodi uradio. Bitna tekma, treba da igra u 11, svi se zagrevaju, on se prethodnu noc napio kao zver i na sred klupe pali pljugu. Trener se dere na njega i prica mu u fazonu da taj i taj nije povredjen leteo bi ti meni sad odavde itd itd. On decko asistira 2 puta, da gol...igrac tekme. Sutradan svi u slacionici, trener ispred njega stavlja paklu marlbora i kaze ,,Milose ispusi ti uvek pred utakmicu ako ces da igras kao juce''. Svi se smeju, svima lepo E sad, to je treca liga u Srbiji a Baloteli igra Premier i ima 200k nedeljno a ovaj igra mesec dana za 300 evra. Poenta je da oboje puse pa su dobri igraci
    I veruj da ne moze niko protiv toga. Pa ko je jos zabranio coveku da pusi, kakve veze ima sto je sportista ako kidas kao Mesi npr... Sta sad, ti bi ga izbacio iz Barselone a dao golova i golova prosle sezone (i svih prethodnih) ?

    Postavio sam snimak videces gore sve zive fudbalere kako purnjaju
    Last edited by Condition23; 28-08-12, 21:05.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Vidi Mesija, ne zna sta je cigara, pa krenuo da je jede.
      Sto nije Dzoi Barton pored ovih sto puse, pa da im ocita lekciju.
      sigpic

      Comment


      • Ko ce znati u kojem kanalu sada lezi Barton, sav naduvan....
        sigpic
        NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

        Comment


        • Ljudi ima li bilo kakvih vijesti u vezi Hulk-a?

          Sumnjivo mi ovo sve,imam osjecaj da ce Mancini da ga mazne na kraju...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Ja mislim da sportista ne treba da pusi a alhohol umjereno..ima drugih stvari kako bi se covjek proveo..Pusenje skodi plucima sto smanjuje kondiciju dosta puta sam cuo o tome..

            Comment


            • Evo vam ovde o fudbalerima pušačima:
              http://www.kurir-info.rs/robi-ne-gasi-clanak-192318

              Znamo da su naši fudbaleri i pili i pušili pred meč sa Njemcima na SP.


              Nekadašnji golman Vest Hema Džon Ozborn toliko je voleo da puši da je i tokom meča znao da zapali cigaretu. Nekoliko puta je objektivom foto-aparata uhvaćen kako puši za vreme utakmice.
              Baloteli mala maca prema ovim ljudima..
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Ljudi ima li bilo kakvih vijesti u vezi Hulk-a?

                Sumnjivo mi ovo sve,imam osjecaj da ce Mancini da ga mazne na kraju...
                Spaleti nudio izgleda 30m evra, ali Porto ne odustaje od svoje cene od 40m. Nategnuto, msm da Mancini ni ne pomislja na njega.

                Btw:

                Srijandeep Das ‏@jeremy_LFC
                Tottenham have agreed fee for Fulham's Dembele. [BBC]


                Od svih Belgijanaca, pre nego sto se "Opasnost" pojavio, najvise sam njega gotivio, kreativan u pm, tehnicki strasno potkovan, sve ima, jos mi nije jasno kako se tek sad docepao veceg kluba. Odlicno pojacanje za Spurse, samo da vidimo za koliko tacno, BBC ne gresi.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by deki94 View Post
                  Znamo da su naši fudbaleri i pili i pušili pred meč sa Njemcima na SP.

                  Baloteli mala maca prema ovim ljudima..
                  To su Milijas, Lazovic, Pantela, itd... Zato imaju puno kondicije Pogotovo Milijas

                  Comment


                  • Potvrdio Jol da je Dembele novi igrac Tottenham-a. 15 miliona funti..
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Fantasticno pojacanje,boljeg nisu mogli dovesti za te pare,odlicna cijena...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Tako je , bilo je vrijeme da Moussa predje u jaci tim

                        Bas , bas mi je drago zbog njega , valjda ce igrati dobro kao u Fulhamu
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Боље је играо у АЗ-у него у Фуламу, мада могуће да је то и због лошијег квалитета лиге.

                          Comment


                          • Originally posted by Condition23 View Post
                            Kasalica bije paklu crnog danhila i to odavno. Provereno kazem. Bila moja drugarica sa njim u vezi a drug izlazio par puta u Valjevu.
                            Ma verujem ti kondicijo, pa video svojim ocima sve sto radi ta bagra...
                            sigpic

                            Comment


                            • Dembele je kvalitetan all-round igrač.Ali, stravično je koliko se para troši na igrače koji se kupuju unutar lige.Užas.Mnogo je bre 15 miliona.Apsolutno stoji da je PL najjača liga na svetu, ali to ne znači da svi u toj ligi vrede preko 10 ili 15 milki.
                              Samo mogu da zamislim kakav će krkljanac biti u petak.Biće ko na buvljaku,tako svakih 6 meseci.

                              Comment


                              • U sustini 15M je OK cena za Dembele-a. Kad covek pomisli da su Henderson, Downing, Fletcher itd. kostali iste ili vece pare, onda je ovo za Dembele-a odlican posao... Lik je vrhunski tehnicar, neverovatno sa kojom lakocom prelazi protivnike na sredini, samo je pitanje kako ce ga AVB uklopiti... mada ne bi trebalo da bude tesko, deluje kao direktna zamena za Modricevo mesto, ali nikad se ne zna sa AVB-om...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X