Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Scouser View Post
    Spicom je sutirao
    Ma spoljnom, majstoru poput njega je ispod casti da sutne spicem
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Originally posted by Condition23 View Post
      Ma spoljnom, majstoru poput njega je ispod casti da sutne spicem

      Pogledaj spicem.

      Comment


      • Nije spic, spoljnom je.
        U pocetku sam i ja mislio da je spic, ali kada sam bolje pogledao vidio sam da nije. Pa pogledaj samo putanju lopte.
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Spoljna jbt, jos diskutujete, putanja lopte sve govori.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • http://www.sportklub.info/mancini-odlazi-iz-sitija

            Ovaj je za posmatranje...

            Comment


            • Originally posted by Vule_89 View Post
              Nije on za posmatranje, on je BEZOBRAZAN. Kakva 0 od trenera, daj onakav tim Mojesu iz Evertona da se sprda.

              Comment


              • Pozdrav svima....

                Nije Mancini nula od trenera, već je u City-ju izgleda baš problem što se tiče tih transfera, kada su došli ovi šeici onda su konstantno kupovali igrače a kako su dolazili sve bolji i bolji igrači onda se trebalo rješavati ovih prethodnih a to izgleda kod njih teško ide, najvjerovatnije da je uprava kluba neiskusna po pitanju svega toga ali ne mora značiti uopšte da je ova vijest tačna...a reći za nekoga ko je osvojio najjaču ligu u svijetu da je nula od trenera nje baš korektno...
                sigpic
                NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                Comment


                • Originally posted by BG7 View Post
                  Pozdrav svima....

                  Nije Mancini nula od trenera, već je u City-ju izgleda baš problem što se tiče tih transfera, kada su došli ovi šeici onda su konstantno kupovali igrače a kako su dolazili sve bolji i bolji igrači onda se trebalo rješavati ovih prethodnih a to izgleda kod njih teško ide, najvjerovatnije da je uprava kluba neiskusna po pitanju svega toga ali ne mora značiti uopšte da je ova vijest tačna...a reći za nekoga ko je osvojio najjaču ligu u svijetu da je nula od trenera nje baš korektno...
                  Pa mislio sam po ponasanju , konkretno. Non stop kukumace a ima takve igrace. Pa brate, izvoli pa osvoji. Sta bi radio na Vengerovom mestu? Plakao?

                  Comment


                  • Covek koji ima takve napadace u timu (Aguero, Tevez, Dzeko, Baloteli, mali Guideti) hoce da dovede Jovetica? Klasican debil, samo zbog njega mi je krivo sto nisu izgubili titulu, jer bi ga onda sigurno najurili.

                    Comment


                    • Originally posted by KERSDRS View Post
                      Pa mislio sam po ponasanju , konkretno. Non stop kukumace a ima takve igrace. Pa brate, izvoli pa osvoji. Sta bi radio na Vengerovom mestu? Plakao?
                      a dobro sada moze su vezano za City i Mancinija pričati dosta, ali tu je veliko pitanje koliko on uopše traži neka velika pojačanja ili to samo mediji nagađaju jer City ima ogroman budžet pa svakoga dovode u vezu sa City-jem, ja mislim da njima treba jedan dobar stoper i to je to za ozbiljnije rezultate u Ligi šampiona i ligi....
                      sigpic
                      NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                      Comment


                      • I pored onakvog tima, on nezadovoljan

                        Comment


                        • Dobrodosao BG7,nadam se da ti se svidja forum i da ces biti aktivan.

                          Ma Manciniju se moze,pa zajebava seike ove,vidicemo danas kako ce proci protiv LFC prvi veci test.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            Dobrodosao BG7,nadam se da ti se svidja forum i da ces biti aktivan.

                            Ma Manciniju se moze,pa zajebava seike ove,vidicemo danas kako ce proci protiv LFC prvi veci test.
                            Nece to biti neki veci test. LFC nije u nekoj formi, nemamo pojacanja, Agger ima crveni i nece igrati, menjace ga Karager . Igra nam Dauning, sve sem pobede Sitija je iznenadjenje.

                            Comment


                            • Originally posted by KERSDRS View Post
                              Nece to biti neki veci test. LFC nije u nekoj formi, nemamo pojacanja, Agger ima crveni i nece igrati, menjace ga Karager . Igra nam Dauning, sve sem pobede Sitija je iznenadjenje.
                              Kad si tako siguran u Građane lagano do kladionice i uplati neku veću svotu na njih jer evo vidim da je kvota više nego dobra.

                              Ja lično ne bih upisivao pobjedu Citya prije utakmice, jer ima Liverpool itekako šansi u ovom meču. Prije svega tu je ona odlika Liverpoola da bolje igra protiv jačih protivnika, negoli protiv ovih manjih tipa Reading, Wigan i sl. Pored toga imamo domaći teren, a nije sigurno da li će Carragher početi utakmicu jer je u opciji za drugog štopera i Coates koga bih više volio vidjeti danas. Downing će najvjerovatnije početi utakmicu, ali nadam se da će BR ako ovaj pruži lošu partiju zamijeniti ga već nakon prvih 45 minuta, a iz ranijih iskustava vjerovatno da će biti loš. Naša najveća šansa su njihovi bekovi, a sada da li ćemo je iskoristiti vidjećemo. U svakom slučaju ja se nadam pozitivnom rezultatu i debiju Assaidija.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Originally posted by Merlin View Post
                                Kad si tako siguran u Građane lagano do kladionice i uplati neku veću svotu na njih jer evo vidim da je kvota više nego dobra.

                                Ja lično ne bih upisivao pobjedu Citya prije utakmice, jer ima Liverpool itekako šansi u ovom meču. Prije svega tu je ona odlika Liverpoola da bolje igra protiv jačih protivnika, negoli protiv ovih manjih tipa Reading, Wigan i sl. Pored toga imamo domaći teren, a nije sigurno da li će Carragher početi utakmicu jer je u opciji za drugog štopera i Coates koga bih više volio vidjeti danas. Downing će najvjerovatnije početi utakmicu, ali nadam se da će BR ako ovaj pruži lošu partiju zamijeniti ga već nakon prvih 45 minuta, a iz ranijih iskustava vjerovatno da će biti loš. Naša najveća šansa su njihovi bekovi, a sada da li ćemo je iskoristiti vidjećemo. U svakom slučaju ja se nadam pozitivnom rezultatu i debiju Assaidija.
                                Ja da znam da cu dobiti ne bih igrao protiv LFC jer navijam za njega. ALi ne vidim nacina ako Karager bude igrao.Covek treba u penziju. AKo bude Coates bice bolje. ;) Ali Siti je favorit svakako.

                                Comment

                                Working...
                                X