Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    JOs 20 minuta do derbija kola Na jednoj strani Njukasl omiljeni mi tim u PL , na drugoj tim omiljenog trenera Za koga navijati Za 3+ ?
    Ma bije ih Celsi, ja igrao 1 i 3+. Navijaj da Hazard ima dve asistencije... Da bude 3 tekme 7 as
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post


      Ajde neka jos neko napise, pa da pokazete kako je svi volite.

      Ubedljivo nije najjaca, nije ni najizjednacenija liga. Isti tip lige kao i BL, tako da ubedljivo ne moze biti najjaca. Budite ozbiljni barem jednom.
      E aj mi odgovori na ovo pitanje, sta bi pre gledao Everton-Njukasl ili Malaga - Levante.. Hahahahah ;)) ..Smesno porediti, sto bi rekli greota , ali postujem ti volis Primeru.
      Dva mnogo gotivna tima igraju. Hazard vs Ben Arfa. Secaju se plavi sigurno 0-2 od prosle godine i umetnosti Sisea

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post


        Ajde neka jos neko napise, pa da pokazete kako je svi volite.

        Ubedljivo nije najjaca, nije ni najizjednacenija liga. Isti tip lige kao i BL, tako da ubedljivo ne moze biti najjaca. Budite ozbiljni barem jednom.
        Imas srece da idem sad,inace bi se posvadjali

        Bundes jeste zanimljiv,ali nije ni blizu kvaliteta Premier lige.

        Necu gledati Hazarda

        Comment


        • Slazem se sa Wadom, raspad ekipa je Totenhem, samo kad vidim onog Livermora sto kao satro menja Luku, zeludac mi se prevrce. Onog Galasa treba u penziju, katastrofa je bio, mada je to zasluzga i Lukakua, kako voza momak, haos, zasluzio je gol, nadam se da ce ga Klark od sledece u prvu. VdV ocaj, nije se video na terenu, nema sa cim AVB da radi, Luka ode, Parker povredjen, Sandro u ocajnoj formi, dakle vezni red nula.

          A sada poslastica dana, Hazard vs Njukasl...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Stvar ukusa, to sta bi ko radije gledao je nevazno. Ali kada si postavio vec to pitanje, sta bi ti radije gledao, Manchester United iz prosle sezone ili Athletic Bilbao? Borussia Dortmund ili bilo ko iz PL-a, samo na to da mi odgovoris.

            Sto se tice jacine klubova, to cemo da vidimo u Evropi, odnosno LS. Govori se kako je Primera samo od dva tima, a sta je PL, to sto ima vise jakih timova nista ne znaci kada United osvaja titule. A, koliko je liga jaka govori i prosla sezona, kada je United sa najslabijim timom u zadnjih xy godina bio umalo prvak. Za ovu sezonu cemo da vidimo, tek je pocela. Ja nigde nisam rekao uopste da je Primera najjaca.;)
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Prvo i osnovno nadam se da Runijeva povreda nije ozbiljna...

              De Hea ponovo odlican.Branio je vrhunski.Jedino mu zamjeram sto je u tandemu sa Vidicem zasrao kod rugog gola.Rafael standardno dobar.Bio je raspolozen u napadu i mogao je dati jos koji gol..odlicna partija.Kerik&Vidic kako su losi bili Ajde sto je Kerik majstorski cuvao Dafa kod prvog gola,nego su prolazili pored nejga ko pored groba...A Vidic..on je makar odigrao solidno,ali je sve usrao kada su primili drugi gol..i on i De Hea Evra je bio dobar danas jer nije imao puno posla po svojoj strani mada su ga izlomili dobro 2 puta.Cini mi se da je on poslao onu loptu Robinu
              Valensija zvjerina ko i obicno,odlicna partija.I on je mogao do gola.Anderson i Kleverli dosta dobri.Anderson je fino odradjivao posao pozadi ali je imao i pogresnih pasova.Kleverli je bio raspolozen i odlicno se uklapao sa Kagavom i Robinom.Steta sto je onako slab u duelu.Jang je bio srednja zalost.Cesto je imao loptu kod sebe ali nista nije napravio.
              Kagava igrac utakmice.Jos jedna sjajna predstava ovog velemajstora ovoga puta krunisana golom.Kako igra momak Ne da se uklopio nego igra kao da je tu godinama Steta za onu stativu.
              Robin Van Persi.Bolji debi na Old Trafordu nije mogao imati.Prvo sto je zabio golcinu,a drugo sto se kretao,ubacivao,razigravao napad,vracao se pozadi.Bas se mnogo trudio da ostavi utisak.On i Kagava su odlicno saradjivali Svaka mu cast samo neka ovako nastavi!
              Stvarno steta za Runija.Bas je bio raspolozen danas i nastrada... Velbek nije imao kad da napravi nesto kao ni Gigs mada je Gigs imao par finih lopti.Bitno je da je osjetio teren

              Napad i vezni red su funkcionisali odlicno.Realno,nije Fulam pruzio bog zna kakav otpor tako da se nisu namucili.A odbrana je bila kriminalna.Imao je Fulam sansi koje im nisu smjeli dozvoliti...onaj karambol u prvom mi je skratio zivot.De Hea maestralno odbranio 2-3 suta.Dako se sastavi ta odbrana pa da pocinemo i mi i Ferguson Bitno je da su upisali 3 boda.

              Comment


              • Neka bude 2:2 i svi zadovoljni Bar vecina
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Ajde brate moj Fernano daj gol opet, makar i iz ofsajda samo tovari

                  Sto ne igra Lamps sve ga jebalo?
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Nama Tiote ne igra,podgreva se priča da će do 31. avgusta pojačati Arsenal,verovatno za neku jaku sumu,poznajući našeg debelog predsednika.Anita od starta.Nadam se da će uštopovati onog Belgijanera inače nam se loše piše.A Cech još sanja onaj šut Cisse-a...mada je Ba u boljoj formi.U svakom slučaju HOWAY THE LADS!

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Stvar ukusa, to sta bi ko radije gledao je nevazno. Ali kada si postavio vec to pitanje, sta bi ti radije gledao, Manchester United iz prosle sezone ili Athletic Bilbao? Borussia Dortmund ili bilo ko iz PL-a, samo na to da mi odgovoris.

                      Sto se tice jacine klubova, to cemo da vidimo u Evropi, odnosno LS. Govori se kako je Primera samo od dva tima, a sta je PL, to sto ima vise jakih timova nista ne znaci kada United osvaja titule. A, koliko je liga jaka govori i prosla sezona, kada je United sa najslabijim timom u zadnjih xy godina bio umalo prvak. Za ovu sezonu cemo da vidimo, tek je pocela. Ja nigde nisam rekao uopste da je Primera najjaca.;)
                      Sta sve napisa brate Delijo ..Pa gledaj ja Bilbao ne mogu da gledam jer mi je smesan fudbal koji igraju. Dodje Barselona koja se seta kroz primeru da igra LS i Man Utd koji mora u punom sastavu da igra protiv WBA jer ako se malo opuste ovi ce ih naguziti laganezi. U Pl moze svako svakoga da dobije i mora se ulaziti u svaku utakmicu maximalno, + je liga jaca vise se trci, veci broj povreda i UTD dok dodje do lige sampiona odigra prvenstvo kup prvenstvo pa igra LS. Dokazao je Chelsea da ko ne igra PL moze da uzme LS. Ima svega ali porediti te dve lige je smesno. Da nema Uefalone niko ne bi ni gledao Primeru.
                      Sad sledi Hazard show. Ovaj Marin vec povredjen, sto rece Freshko od stakla igrac.

                      Comment


                      • Prva osoba koja rece da je smesan fudbal koji igra Bilbao. Ali kako god, stvar ukusa..To da se Barsa seta Primera-om, pa ne bih bas rekao, Dale ce da ti potvrdi.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by KERSDRS View Post
                          Sta sve napisa brate Delijo ..Pa gledaj ja Bilbao ne mogu da gledam jer mi je smesan fudbal koji igraju. Dodje Barselona koja se seta kroz primeru da igra LS i Man Utd koji mora u punom sastavu da igra protiv WBA jer ako se malo opuste ovi ce ih naguziti laganezi. U Pl moze svako svakoga da dobije i mora se ulaziti u svaku utakmicu maximalno, + je liga jaca vise se trci, veci broj povreda i UTD dok dodje do lige sampiona odigra prvenstvo kup prvenstvo pa igra LS. Dokazao je Chelsea da ko ne igra PL moze da uzme LS. Ima svega ali porediti te dve lige je smesno. Da nema Uefalone niko ne bi ni gledao Primeru.
                          Sad sledi Hazard show. Ovaj Marin vec povredjen, sto rece Freshko od stakla igrac.
                          Bilbao igra smijesan fudbal,ona ljepota tebi smijesna,ja kakve ti gluposti lupas ja ne mogu da vjerujem...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Nadam se da ce se Roo biti ubrzo srpeman i da ovo nije neka ozbiljnija povreda.
                            Mnogo bolja igra Uniteda nego sto je to bilo u prvom kolu protiv Evertona. Vidi se napredak, ali mora se tu jos raditi. Hvala Bogu pa je Valencia igrao krilo kao covjek, a Rafael dobio priliku da igra na svojoj poziciji. Primili smo glup gol, ali RVP je upravo danas zapoceo opravdavanje ulozenog novca u njega. Sjajan gol Robina. Clevs je bio jako dobar, mnogo trcanja i fakticki on dodje kao asistent Kagawi. I Kagawa i Persi upisali svoje debitantske golove u PL danas i jako mi je drago zbog toga. De Gea ponovo odlicno branio, ali vidi se da ima dosta problema sa tim procjenama centarsuta, a inace je jako dobar u ostalim segmentima. Uglavnom sljedece kolo ce tu biti Evans i Jones, a Carick se vraca u vezu napokon...

                            Swansea isto strasno odigrao. 8:0 u prva 2 kola, odlican rezultat. Oni ce za koju godinu imati kapacitet da se bore i za Evropu vrlo lako, a vec su dokazali da ce se mnogi s njima patiti ove sezone. Igraju strasno vec sada za ekipu koja nema bogate vlasnike, ne bas nesto puno navijaca, bez previse ulozenog novca.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ovaj Bertrand ima centarsut kao nekad Milivoje Cirkovic.
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • 3 penala u 3 meca , nema Lampsa , ko ce sutati
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X