Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by KERSDRS View Post
    Ja da znam da cu dobiti ne bih igrao protiv LFC jer navijam za njega. ALi ne vidim nacina ako Karager bude igrao.Covek treba u penziju. AKo bude Coates bice bolje. ;) Ali Siti je favorit svakako.
    Favorit, ali samo blagi favorit.



    Naletih na ovo, sviđa mi se, ali jako teško da ovaj sastav danas zaigra.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Bice tesko City,jer su oni favoriti,a LFC je uzdrman na pocetku sezone,a takvi su opasni,mogu iznenaditi i povratiti vjeru i sapouzdanje.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Protiv Liverpoola nikad nije sigurna pobjeda, ma kolko god oni losi bili. City jeste favorit, mozda ce i pobjediti, ali i ako pobjede morat ce se namuciti za to. Danas se svakako moze ocekivati uzivanje u derbiju kola.

        Uskoro igra i Arsenal, bit ce im tesko protiv onih mesara.
        sigpic

        Comment


        • Nesto sam cito da od ove sezone svi tereni u PL koji su imali manje dimenzije terena su morali da povecaju,medju njima naravno i Stouk. Ukoliko je ovo tacno,nece to vise biti tvrdjava kao prosle sezone i ovekijem ih u donjem delu tabele,od 15 do 18 mesta.

          Comment




          • Evo da vidite majstoriju El Nina, stavljam i ovde.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Kako samo Eden utice na njega, nevjerovatno.

              Sto se tice terena, svi imaju dimenzije 105 X 68.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Torres ce da bude strasan ove sezone, vec je to najavio u par navrata. Pogledajte jucerasnju tekmu i vidjet cete da se oslobodio mnogo, poceo je da mnogo vise stvara sanse, sutira, pa onda malo i zabavlja publiku (sto se vidi iz ovog gifa kojeg je Topdzija stavio).
                sigpic

                Comment


                • Pozdrav svima. Vjerni sam navijac Liverpoola od kad znam za fudbal.

                  Sto se tice danasnje utakmice protiv Sitija, sve je moguce.Na kladionici sam odigrao keca, i to ne navijacki.Kod nas nece igrati Agger, ali i Sitiju ce faliti Aguero.Najvjerovatnije ce poceti Dzeko, a mislim da je Karager preiskusan za njega. I ako Coates pocne mislim da ce Dzeko tesko doci do prilike. Ipak ce najvecu paznju dati Tevezu, tesko da ce ga Skrtel sam zaustaviti, ali jbg tu su Lucas i bekovi. Sto se tice sredine, ocekujem Dzerarda,Allena,Downinga i Lucasa. Allen protiv WBA sjajno odigrao, ne znam cemu su ga toliko pljuvali posle prve utakmice . Od 99 pasova je imao 96 uspjesnih. Dzerard je slabo odigrao ali svi znamo njegovu mentalnu snagu, pogotovo kada igra na Enfildu. Mislim da ce se danas iskupiti. Downing u prosloj utakmici razocarao, ali Dzerard je imao razgovor sa njim i vjerujem da ce danas mnogo bolje odigrati. Ipak Dzerardova rijec puno znaci u Liverpoolu . U napadu Suarez i Borini, ne vjerujem da ce Kerol dobiti sansu od prve minute. Suarez u prosloj utakmici dobro odigrao ali nije imao srece, sto je i sam rekao.Sigurno ce i danas biti najopasniji po gol Sitija. Borini protiv Gomela i u pripremnim tekmama dobro igrao, u prosloj se izgubio Nadam se i njegovoj dobroj partiji. Navijaci Liverpoola ce danas biti 12 igrac. Nadam se dobroj igri Redsa i naravno pobjedi . YNWA

                  Comment


                  • Ako neko zeli stream za utakmicu Stoke - Arsenal evo ovdje:
                    http://lsh.lshunter.tv/streams/1/CreepyTV10.html
                    sigpic

                    Comment


                    • Dobrodosao bjelakssone, navijas za pravi klub...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ponisten gol Stokea, mali offside.

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Dobrodosao bjelakssone, navijas za pravi klub...
                          Da ga prekrstimo odmah u Bjela.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Kako stoka udara, da li je moguce bre..
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Sta je sa Arsenalom? Ocajni su, nema igre.

                              Comment


                              • Svako je ocajan protiv Stoke-a.

                                Samo da im gol utrpas nekako i svi zadovoljni.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X