Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Evo jos jednog koji kaze da ce Varane i Nastasic biti najbolji na svijetu za par godina,mada je Varane jaci realno i vec je u vrhu,Matija odlican ali iza njega...Alaba fantastican,pa i Courtois jer ima 20 godina,golman je a oni svoj prime dozive tek poslije 25 godina
    To je jasno kao dan Iskreno mislim da Matija nije nimalo iza Varanea, cak je i konstantniji ove sezone, a i jedno je igrati odbranu u Realu u Spaniji a sasvim drugo konstantno igrati u odbrani bilo kog tima il PL.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by chofy88 View Post
      To je jasno kao dan Iskreno mislim da Matija nije nimalo iza Varanea, cak je i konstantniji ove sezone, a i jedno je igrati odbranu u Realu u Spaniji a sasvim drugo konstantno igrati u odbrani bilo kog tima il PL.
      Iza ipak,onaj Messija i Iniestu u dzep stavi i ne pravi faulove,zabija i golove...nije jos Nastasic taj nivo;)

      Matija je imao dosta slabih partija ove sezone,ali to ne umanjuje njegov potencijal
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Iza ipak,onaj Messija i Iniestu u dzep stavi i ne pravi faulove,zabija i golove...nije jos Nastasic taj nivo;)

        Matija je imao dosta slabih partija ove sezone,ali to ne umanjuje njegov potencijal
        Nisi u pravu, svaka cast decku za dvomec sa Barsom, gol nijedan nije dao u Ligi, odigrao je samo 10 meceva, znaci da nije bio prva opcija Sad je u odlicnoj formi, i siguran sam da nije bolji od Matije
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by chofy88 View Post
          Nisi u pravu, svaka cast decku za dvomec sa Barsom, gol nijedan nije dao u Ligi, odigrao je samo 10 meceva, znaci da nije bio prva opcija Sad je u odlicnoj formi, i siguran sam da nije bolji od Matije
          Subjektivan si ne znam sta da ti kazem,tacno da nije bio prva opcija ali sada jeste i to sto je odigrao u ligi bilo je vrhunski,gledao sam skoro sve meceve Reala,a i Citya i da moram da biram ne bi se mislio sekunde kao vjerujem i vecina strucnjaka,nema veceg potencijala na stoperu od Varanea...

          Matija je protiv najvecih protivnika bio dosta tanak,ali ima ogromno samopouzdanje i to ce da se nadoknadi
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Meni je Nastasic uz Zabaletu najkostantniji igrac Sitija ove sezone. Jeste iza Varanea ali ne mnogo+igra vise od Rafaela. Bukvalno od kad je stigao je istisnuo Leskota i ostale iz I postave i nastavio je samo napred. Cak i ako je imao slabije partije nije dao da se to odrazi na njega i ide samo uzlaznom putanjom. Varane ono sto je odigrao je bilo sjajno naravno ali nije toliko iznad Matije.
            sigpic

            Comment


            • City i ne bas blistav, ali eto opet pobjeda na kraju. Ova Villa zajedno sa Readingom i QPRom treba pakovati kofere i mrs u drugu ligu.
              Dzeko odmah sto je usao, asistencija. Moj Mancini
              sigpic

              Comment


              • Ma za mene je ipak dosta iznad i to iz vise razloga...

                Matija je igrao skoro svaku utakmicu u LS,a realno skoro svaku je lose igrao...Varane je igrao manje od njega,ali on od kada je dosao odigrao je mozda jednu ili dvije slabije utakmice i to je to

                Inace stvarno gotivim Matiju,ali Varane mi se ne moze porediti ni s kim,savrsenstvo od igraca
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Ih Akane, pa Rafael vec veteran, pricamo o mladim igracima ovde... Tu je ovaj mali bek iz Milana, ne znam je l' levi ili desni, ali opet, Wilsherica je pomenuo Auriera, za kojeg nemam sumnje da ce biti zver...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • De Sciglio Freshko, De Sciglio se zove taj maestro.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                      De Sciglio Freshko, De Sciglio se zove taj maestro.
                      Hvalio sam i njega odusevio me stvarno,zaboravih ga jbg odlican igrac i on je desni bek mada moze i ostalo da igra

                      Ali ipak samo Rafael Varane,gospodin covjek
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ne zaboravite ponos Arsenala, Traktor Carla.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • U svakom slucaju ne vidim boljeg stopera za svoje godine od njih dvojice.

                          Kiksao bi i Varane da je igrao od starta sezone i da ima pritisak kao Matija, ne brini Akane. Slazem se da je bolji ali Matija je imao mnogo tezi zadatak i dalje je ostao standardan.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by KingEric7 View Post
                            U svakom slucaju ne vidim boljeg stopera za svoje godine od njih dvojice.

                            Kiksao bi i Varane da je igrao od starta sezone i da ima pritisak kao Matija, ne brini Akane. Slazem se da je bolji ali Matija je imao mnogo tezi zadatak i dalje je ostao standardan.
                            Pa kako ce biti standardan kad u Realu igra otac Pepe koji je doktor i Sergio Ramos,ko bi se to tamo naigrao,a ne decko od 18-19 godina...

                            Nastasicu konkurecija raspali Kolo i krkan Lescott,ne racunam Kompany ciji nisam fan nikako jer je on kao prva opcija i kapiten

                            Pa kud ces veci pritisak od dva Klasika i Uniteda
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Akane, ocigledno se ne slazemo u jednom detalju a to je udaljenost Matije od Rafaela . I mislim da sa tim najbolje zavrsimo ovu diskusiju.

                              Inace kako god da se zavrsi sezona, ko god uzme titulu/ispadne/udje u LS najveca misterija ce mi biti kako je Liverpul, na Enfildu, izgubio od Aston Vile 0-3? Pa ljudi ne mogu povezu 4 pasa. Ono je strasno, Siti samo sedi nazad, igraci Vile se dodaju na oko 40m od njihovog gola i vracaju loptu svom golmanu...
                              sigpic

                              Comment


                              • Izgubili su zato sto Suarez nije htio da doda loptu Gerrardu da ovaj zabije za 1:0 i tu bi im kraj bio

                                Ma slazem se da ne trebamo dalje diskutovati,vrijeme ce sve da kaze;)
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X