Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sunderland: Are currently on an 8 game winless streak - the worst current run in the PL and third worst in Europe's top 5 leagues
    Definicija ocaja.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • PREMA pisanju talijanskih medija, Crnogorac Stevan Jovetić od ljeta bi trebao postati novi član Manchester Cityja.

        La Nazione piše kako je Roberto Mancini poslao svog zamjenika Angela Greguccija da dogovori posao s Fiorentinom, a Talijani tvrde kako se odšteta za Jovetića kreće oko 30 milijuna eura.
        Mancini ocekivano porucuje da mu za dobar tim i Joveta falji
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Tevez i Dzeko verovatno out?

          Mozda umesto Teveza Aguero... Napdac im je poslednja pozicija koju moraju da pojacavaju.
          sigpic

          Comment


          • Cavani i Jovetic su sigurno mete Citya,a mislim da odlazi Edin sigurno...Aguera prema glasinama zeli Real,a on odavno zeli da ide tamo tako da nas ceka jedno burno ljeto sto se tice njih

            Tevez ce izgleda da ostane tamo
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Besmisleno gomilaju skupe igrace da im sede na klupi.

              Moraju da porade na veznom redu pre svega. Osim Jaje tamo nema igraca nekog jaceg kalibra. Rodvel, Bari, Havi Garsija (koji je ok kao bekap u najboljem slucaju). Takodje im je linija iza napaca malo upitna jer sa Nasrijem ne funckionise, Milner je radilica i jedno mesto tu zauzima neki povuceni napadac.
              sigpic

              Comment


              • Ma ide renoviranje to je sigurno,a sto se tice Barrya i Millnera oni ce izgleda biti protjerani zajedno sa Lescottom jer im istice ugovor anredne sezone(mislim na ovu prvu dvojicu,Lescott ide iz drugih razloga)...Nasri bi isto mogao da leti

                Slao je Mancini idiot nekoliko puta Vieru da prati Pjanica jer hoce da ga dovedu,ja se najiskrenije nadam da Miralem nije toliko glup...
                Last edited by AK47; 02-04-13, 13:35.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Mislim da im treba neki klasican zadnji vezni jer im je sa De Jengom i Jajom vezni red bio skoro pa neprelazan, makar kada je PL u pitanju. Ne treba im Pjanic jer i ovako imaju dovoljno tehnicki potkovanih igraca koji mogu da kontrolisu utakmicu, treba im samo neko da zakljuca sredinu sa Jajom.

                  Oni su na leto bas slabo trosili, videcemo da li ce ovog promeniti politiku. Ne znam da li je to uticaj FFP-a ili neceg drugog. Mislim Mancini je uspeo nemoguce a to je da oslabi sampionski tim jednim prelaznim rokom (tj. 2 prelazna roka, jer im je Mario otisao u januaru).
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma ko zna sta ce City raditi, cirkus ce to biti na leto. Aguero zaista zeli da igra za Real, a ove sezone se jasno vidi nedostatak motivacije, vrlo slab tokom cele sezone, pa ce pre on da ode, nego Tevez. Dzekson ide sigurno, i to je po njega najbolje. Bice cistke medju Gradjanima, to je sigurno...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Napadaci ce izgleda obeleziti letnji prelazni rok.
                      sigpic

                      Comment


                      • Samo sto se zadnjih nedelja pominjalo da ce i Jaja otici, pogadjate PSZ
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by KingEric7 View Post
                          Mislim da im treba neki klasican zadnji vezni jer im je sa De Jengom i Jajom vezni red bio skoro pa neprelazan, makar kada je PL u pitanju. Ne treba im Pjanic jer i ovako imaju dovoljno tehnicki potkovanih igraca koji mogu da kontrolisu utakmicu, treba im samo neko da zakljuca sredinu sa Jajom.

                          Oni su na leto bas slabo trosili, videcemo da li ce ovog promeniti politiku. Ne znam da li je to uticaj FFP-a ili neceg drugog. Mislim Mancini je uspeo nemoguce a to je da oslabi sampionski tim jednim prelaznim rokom (tj. 2 prelazna roka, jer im je Mario otisao u januaru).
                          Pa vidio si da je i Yaya krajnje nezadovoljan,a i realno je dosta slabo odigrao ove sezone,nije to ni sjena onog igraca od lani,a i Silva mu se pridruzio u svemu tome...

                          Sto se tice Maria...obzirom da je dao samo jedan go,ne mogu da kazem da je igracki kadar nesto oslabljen njegovim odlaskom,odnosno nije sigurno.Ali je ljetos daleko bolje mogao da iskoristi onaj novac koji je potrosio,mada su prevelike rotacije i manjak motivacije kod igraca ucinile svoje sigurno
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Sto se Jaje tice on je totalni raspad u odnosu na onog igraca od prosle godine koji je sam vukao. Ponekad je za njih bilo bolje kad ne igra, udavi loptu, publiku, navijace, sudije...
                            sigpic

                            Comment


                            • Oni trebaju trenera zamjenit posle toga sve ostalo ce ici puno lakse.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Mislim da sam kacio ovde link, da ako Yaya ne dobije nov ugovor ide na leto, City je imao neki rok, tj ovaj je dao. Mislim da ga nisu ispunili i da ce i Yaya iz City-a. Renoviranje na leto im ne gine, a mogli bi usput i trenera da oteraju u tri p...e materine, ali to se nece desiti, zasto ??? Samo seici to znaju...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X