Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
    Desno Aurier
    Ako brat dodje u Arsenal, morace neki avatar i dres da sevne, a batice?

    Ne znam sta raspravljate oko desnog beka, kada ce Rafael tu vladati narednih nekoliko godina..Kako je samo usralo Brazil sa bekovima, Rafael i Marcelo za SP..:S

    Btw, kada ste vec kod mladih igraca, je l' se meni cini ili je Walker dosta losiji u odnosu na proslu sezonu?
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Taj Walker je krimilan u odnosu na proslu sezonu. I Real se po Dejli Fejlu zainteresovao za njega
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Ako brat dodje u Arsenal, morace neki avatar i dres da sevne, a batice?
        Btw, kada ste vec kod mladih igraca, je l' se meni cini ili je Walker dosta losiji u odnosu na proslu sezonu?
        Osetljiv sam po pitanju dresova, nemoj molim te.
        Walker kao Chambo kod nas, druga sezona.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • To je takozvani Second Season Complex. Mnogo igraca pati od njega. Treca godina im je kljucna za daljnji uspijeh u karijeri.

          Jack je povredom preskocio Second Seasom Complex, ali ne vjerujem da bi zapao u njega ikako..
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Walker je za Arbelou Cafu licno,daj ga ovamo
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Za Arbelou je Cafu licno,daj ga ovamo


              Pa ja mislim da je i Jenkinson za Arbelou igrac
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                To je takozvani Second Season Complex. Mnogo igraca pati od njega. Treca godina im je kljucna za daljnji uspijeh u karijeri.

                Jack je povredom preskocio Second Seasom Complex, ali ne vjerujem da bi zapao u njega ikako..
                Giroud prva sezona prilagodbe,druga second season complex,sreca u trecoj ce proraditi
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Samo se vi nastavite sprdati na racun Girouda, docekat cu i ja dan sljedece sezone da se sprdam sa vama...
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Eto vama Sagna i traktor,neka hvala dobar je i Alvaro ako su oni alternativa
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Ma jest klinac dobar Alvaro Arbeloa. Za njega je 90% desnih bekova igracina.

                      Pa jebote covjek svom golmanu slomi ruku to je samo za ovoga:
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ma nije on toliko los koliko se prica,pretjeruju ljudi...ovo protiv Barcelone covjek odigrao na nivou bas,ali jbg u Realu svi veci nivo pa ga zato kritikuju
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Ma on je meni za ekipe u dnu Spanske primere ili cak za neku ekipu u Championshipu. Takav profil igraca koji je meni krajnje niDZe veze. Isto ko Jenkinson, trakotor
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Zaboravili ljudi kakvih je on partija imao,covjek igrao za Liverpool na Camp Nou protiv Ronaldinha koji je najmocniji igrac bio tada i stavio ga u dzep i to mirno s pola snage,nije on nivo ali umije dobro da odigra,samo sto jbg svi u Realu klase a on jedan solidan igrac i to je to...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Arshavin je od njega budalu napravio u debiu za Arsenal

                              Shava > Ronaldinho ?
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ma jbg Alvaro je solidan igrac,nije on toliko los samo sto nije klasa jbg+on je dosao za par miliona nije vise bilo ni ocekivati...

                                Evo Giroud dosao za 13 miliona pa lopata,ili Walcott ima 90k platu pa ne zna gdje je lijevo
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X