Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj Begovic sam protiv celog tima Arsenala. Neverovatno skinuo je 3 cista gola.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Raja, kako je igrao Arsenal prvo poluvrijeme?? Bio sam u putu, pa sam uspio pogledati samo kraj - od onog pokušaja Oxa i odlične parade Begovića.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Odlicnu utakmicu igra Njukasl,pre svega zalaganje je fenomenalno,Jonas je neverovatan zaista.Gufran i Sisoko se zajebavaju,oni ce biti strasna pojacanja za ekipu,pored njih Kabaja i Santona treba istaci.U Celsiju Teri najgori,kriv je za gol i imao jos nekoliko ispada
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Cabaye mi je bio drag igrac i dok je za Lille igrao,ali ovdje je bas fenomenalan i bas me prijatno iznenadio

          Najbolji igrac Newcastlea sigurno...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Raspad sistema u Chelsea, a pogotovo sada kada je usao Torres. Oscara i Mate kao da i nema, a onaj mali Bertnard na krilu 0.
            sigpic

            Comment


            • Nista jace nego kad gubimo a u kadru Debeli aka vrsni takticar s olovkom i blocicem i on piskara nesto, iskidam se na to uvijek.

              Bez Dembe na terenu, slobodan sam da kazem da smo hendikepirani. Dovoljno nas je osakatio Debeli sa Bertrandom na krilu, a onda je sah-mat bio povreda Dembe a ulazak Fernanda Torresa. Do kraja ocekujem da mozda uvaljamo komad ali definitivno se uzima 0 bodova s ove tekme.

              Newcastle vodi cisto na zelju, na energiju i borbenost sto je zasluga njihovog trenera isto kao sto je ovo ladjenje jaja zasluga Debelog sve mu jebem rumeno! Mrs!

              Sad da dobije otkaz pa da prodisemo do kraja sezone.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Odlično prvo poluvreme, plašim se sindroma 2. poluvremena kada vodimo...Pardew ne zna da motiviše,reći će im povucite se i to je to.A to će biti pogubno ako nas Chelsea ugura u šesnaest.

                Comment


                • Originally posted by Ves View Post
                  Raja, kako je igrao Arsenal prvo poluvrijeme?? Bio sam u putu, pa sam uspio pogledati samo kraj - od onog pokušaja Oxa i odlične parade Begovića.
                  Kruzimo k'o kisa oko Kragujevca, 3 zicera skinuo Begovic, zajeban bunker igraju...
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by spira View Post
                    Odlično prvo poluvreme, plašim se sindroma 2. poluvremena kada vodimo...Pardew ne zna da motiviše,reći će im povucite se i to je to.A to će biti pogubno ako nas Chelsea ugura u šesnaest.
                    Pa grizu ljudi kao nezdravi,kako ne zna da motivise jbt

                    Kakvo guranje u kazneni sta ti je vidis da se svi igraci Chelsea vuku po terenu,a nema sanse da ce ih ovaj motivisati da se to promijeni jer mi se cini da i oni zele da mu vide ledja
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Sad ce Debeli da gurne Benayouna...
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Sad ce Debeli da gurne Benayouna...
                        hahahahha vjeruj da mi je to proslo kroz glavu
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Pa grizu ljudi kao nezdravi,kako ne zna da motivise jbt

                          Kakvo guranje u kazneni sta ti je vidis da se svi igraci Chelsea vuku po terenu,a nema sanse da ce ih ovaj motivisati da se to promijeni jer mi se cini da i oni zele da mu vide ledja
                          Ista prica protiv Aston Vile Akane, u drugom se povukli, Vila napadala i dala gol, a mogla je i bod da izvuce na kraju... Ne zna Pardew da motivise, ziva istina.
                          Kabaj stvarno ubija u pojam, ali kako je Santon izbacio Baneta kod asistencije, stravicno...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Sad ce Debeli da gurne Benayouna...
                            Umesto Mata i cemo da se slikamo.

                            Comment


                            • Ma uredu to da mu igraci padnu to se slazem,ali majku mu nisu ovako nalozeni izasli sami od sebe,pa ovo je cudo kako grizu sve i jedan igrac na terenu,trener mora da odradi svoje ovdje nemoj da se zajebavamo...

                              Cabaye majstor
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                hahahahha vjeruj da mi je to proslo kroz glavu
                                Ma vjerujem kako da ne vjerujem. Kad razmisljas o njemu i njegovim potezima, najcrnje moguce misli ti prolaze kroz glavu.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X