Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by RvP View Post
    Od ranije se spominjao Andre ter Stegen kao zamjena Reini, vjerujem da si upucen to. Mozda bi to bilo pravo rjesenje, mlad je, mnogi ga smatraju talentovanim golmanom, a i tu je negdje do / oko 10 miliona.
    Da, ima i on, mada evo već u januaru smo se povezivali sa 3-4 golmana šta će tek biti do ljeta. Butland je najbliže prelasku na Anfield za sada. Njegova cijena je sasvim pristojna, međutim nisam baš siguran da li bi odmah mogao da bude zamjena za Reinu. Njega vidim kao odličan back up dok još ne dobije na iskustvu, dok ne bude provjeren u Premiershipu. Championship je potpuno druga stvar. Vidjećemo, još ima mnogo do ljeta, dosta vremena da se sve opcije sagledaju i odluči za najbolju.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Batlend je baki presao u Stouk.
      sigpic

      Comment




      • Kako sam se istripovao, ne mogu da vjerujem. Kako sam preskočio taj dio januara?

        Pa dobro, njima će biti od koristi pošto će trebati zamjena za Bega neće on još dugo tamo biti. Kako bi nam on sjeo, ali prevelika konkurencija. Možda bi valjalo preskočiti Ostrvo u toj potrazi za golmanom, samo bi još trebalo da profulamo sa njime i to je to - kolekcija promašaja je tu.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Ma da jebe rak raka, ko god da dodje, ne moze biti gori od Reine, nikako
          sigpic

          Comment


          • Begovic i Zulio Cezar su realne mete na leto za svakog ko zeli novog golmana. Vama jos realnije jer postoji sansa da Rejna predje u Barsu.
            sigpic

            Comment


            • Ako Begovic zeli da ima sigurno mjesto u prvom timu u nekom velikanu, onda neka ide u Liverpool ili eventualno Arsenal. U Cityu, Chelseau, pa i kod nas nebi igrao svaku tekmu u prvom sastavu.

              Mada kad je Chelsea u pitanju, ne znam zasto ga traze uopste. Cech je odlican, moze jos malo da gura, a i kad ode tu je onaj mladi golman sto je otisao u Atl.Madrid. Gledao sam ga par puta, i najbolji mladi golman u Evropi sigurno.
              sigpic

              Comment


              • Nije potreban Arsenalu. Voja brani odlicno i nemaju razloga da ga menjaju. Pre ce braniti stalno u Unitedu, nego u Arsenalu.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Postoji i prica da Atletiko ide po golmana jer navodno u Celsiju brinu zbog ovih povreda Ceha jer nemaju poverenja u Turnbula pa bi Kurtoa mogao da se vrati sa pozajmice. Moguce je da i Atletiko ide po Reinu ili da pokusaju da vrate De Heu. Valdes im je isto opcija. Bice tumbanja s golmanima na leto ali Barsa i Atletiko se cekaju, odatle krece lanac.

                  Mi najverovatnije dobijamo 35 miliona na leto + novac od prodaje igraca. Nek Kerol i Reina odu za bar po 10 miliona to je 55, strasan posao moze da se uradi. Jos Stjuart da se uvali i moze da se predje cifra od 60. Pamet u glavu Brendane.

                  Begovic, Ter Stegen, Zulio Cezar - moji pikovi, ostalo ne priznajem nista. Drago mi je sto Batlend ode u Stouk i sto ga necemo dovoditi, nek se prvo tamo dokaze.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Nije potreban Arsenalu. Voja brani odlicno i nemaju razloga da ga menjaju. Pre ce braniti stalno u Unitedu, nego u Arsenalu.
                    Nece ni kod nas stalno braniti. De Gei je 22 godine, talent je pokazao vise puta, samo je problem ta procjena, ali vjerujem da ce se to uskoro popraviti, a inace na crti jedan od boljih golmana. U svakom slucaju, vrijedi ga malo trpiti, jer ce sigurno biti strasan.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by KingEric7 View Post
                      Begovic i Zulio Cezar su realne mete na leto za svakog ko zeli novog golmana. Vama jos realnije jer postoji sansa da Rejna predje u Barsu.
                      Ma on je na izlaznim vratima, a ovo protiv Citya je vjerovatno bila kap koja je prelila čašu. Iako ima još dosta da se igra do kraja prvenstva, teško da će se uspjeti vratiti u onu formu koju je držao do skoro. Nakon povrede se preporodio, ali onakvi kiksevi ga unazade ponovo.

                      Ne znam baš da li će ga Barca i htjeti. Njegov otac je davao izjave kako bi ga volio tamo vidjeti i da je to prava stvar, vjerovatno i jeste, ali baš nakon onakvih grešaka teško da će ga htjeti Katalonci.

                      United, Arsenal i Liverpool će biti u toj utrci za Begovića. Cityu i Chelseai nije toliko potreban koliko ovima.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Ne kazem ja nista protiv David-a, po meni odlican golman i previse ga kritikuju navijaci United-a. Nije se covek navikao jos na PL jbg.

                        Arsenalu ne treba golman, jer Voja brani vrhunski i prosle sezone je bio mozda i najjaci golman lige kada su bolesne odbrane u pitanju. Decko je neverovatno talentovan, nadam se da ce nastaviti da napreduje.

                        Nashko, cuvaj se batice, Ter Stegen je glavna zelja Klopp-a.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Ma znam da ne kazes nista protiv njega Ne kazu ni navijaci Uniteda nesto pretjerano, ali novinari su oni koji pumpaju pricu. Prije one greske protiv Totenhama nije se nesto dizala prasina, a nakon te greske se odjednom pojavljuju spekulacije da ce De Gea otici, a Begovic doci i tako to. U svakom slucaju, dobro je pa su navijaci poceli davati podrsku davidu u vidu ovih transparenata kao na mom avataru
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Postoji i prica da Atletiko ide po golmana jer navodno u Celsiju brinu zbog ovih povreda Ceha jer nemaju poverenja u Turnbula pa bi Kurtoa mogao da se vrati sa pozajmice. Moguce je da i Atletiko ide po Reinu ili da pokusaju da vrate De Heu. Valdes im je isto opcija. Bice tumbanja s golmanima na leto ali Barsa i Atletiko se cekaju, odatle krece lanac.

                            Mi najverovatnije dobijamo 35 miliona na leto + novac od prodaje igraca. Nek Kerol i Reina odu za bar po 10 miliona to je 55, strasan posao moze da se uradi. Jos Stjuart da se uvali i moze da se predje cifra od 60. Pamet u glavu Brendane.

                            Begovic, Ter Stegen, Zulio Cezar - moji pikovi, ostalo ne priznajem nista. Drago mi je sto Batlend ode u Stouk i sto ga necemo dovoditi, nek se prvo tamo dokaze.
                            Freelance journalist
                            #FSG will give #Rodgers 35 million to spend in the summer. Any extra money the club will make on transfers will be added on budget. #LFC
                            To je to. Uz odgovarajuće prodaje igrača bit će to zadovoljavajuća cifra za Rodgersa. Ovaj tim ostaviti na okupu, fokusirati se prvo na dovođenje golmana i Eriksena, pa za dalje ćemo vidjeti kako ćemo stajati sa novcem, ali sasvim je sigurno da će da biti dovoljno da se napadne top4 i to sa realnim šansama.

                            WH će teško kupiti Carrolla, isključivo zbog cijene, a nije se pokazao u pravom svijetlu - 2 gola su malo za sada. Kada bi se spustilo do nekih 12-13 milki možda bi se i mogli dogovoriti.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Meni se cini da samo nama treba golman, i nikome vise, zato smo i glavni u redu za Asmira po meni, ne verujem u pricu da ce Celsi da dovodi golmana, msm Cech je tu, mladi Courtois na pozajmici, sta ce im Asmir. Ajde da kazem da ce Utd mozda da juri Asmira, ne znam kakva je situacija njihova sa De Geom, City, Spursi, Arsenal, sve su to timovi koji imaju vrhunske golmane, Spursi imaju cak dvojicu...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Ne kazem ja nista protiv David-a, po meni odlican golman i previse ga kritikuju navijaci United-a. Nije se covek navikao jos na PL jbg.

                                Arsenalu ne treba golman, jer Voja brani vrhunski i prosle sezone je bio mozda i najjaci golman lige kada su bolesne odbrane u pitanju. Decko je neverovatno talentovan, nadam se da ce nastaviti da napreduje.

                                Nashko, cuvaj se batice, Ter Stegen je glavna zelja Klopp-a.
                                Nek ide Mark Andre u Dortmund, samo nek ne ide u neki fenseraj od kluba. Brendan za 10-12 miliona sigurno moze da nadje klasa golmana za narednih 6-7 godina. Moze i sa Adlerom da proba npr.

                                Reina je najjaci u tim ludim odbranama, budaletina, doduse mozda ne u zadnjih 6-7 meseci ali to sta taj brani se stvarno retko vidja samo sta vredi kad uzme i napravi nesto poput onog juce. Ja se zadnjih sezona ne cimam nikad kad igrac sam ceka centarsut na 5-6 metara jer budala uglavnom odbrani. Naravno, vrlo cesto vec sledeci napad primi sa 25 metara. Drugi Bartez, jos je taman i celav.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X