Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post


    Objasni mi te druge aspekte?
    Navijaci, organizacija kluba, akademija, sponzorski ugovori...

    EDIT: Kada toliko smarate, pogledajte samo one statisticke podatke koje sam postavio i to ce vam dati jasnu sliku zasto je Junajted prvi! Ne zbog sudija, vec zbog realizacije! Nisu sutirali ni priblizno kao pre svega Liverpul ili Siti ali su dali najvise golova, tako da mozete da kukate do sutra!

    Pogadjajte mrezu cesce pa ce se to promeniti a dotle... tisina!
    Last edited by Sir Giggsy; 28-12-12, 23:30.

    Comment


    • Start Valensije, svakako nije direktan crveni... malo je potkacio igraca kramponima.
      Malo potkačio?Imamo 10 povredjenih igrača,ponavlja se 2007.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Odma se sjetim utakmice protiv Sevilje iz ove sezone, jos ja slabo pratim tu za mene prilicno smijesnu ligu. O LS bolje da i ne pocinjem. Ali mi je stvarno simpaticno da nesto povodom sudjenja pominje neko ko navija za Barsu

        Znaci Riding je bio prije sto godina? Shiti je bio prije sto godina? Pri kraju prosle sezone protiv Shitija je bilo prije sto godina kad nam ne dade sudija penal?
        Cak ni Porto nije bio prije sto godina ako cemo i o LS, tu smo strasno osteceni. Da nije toga bilo sad bi imali vjerovatno jednu titulu LS vise
        Tacno, ali i vi sto navijate za Man Utd ste isto toliko simpaticni kad potegnete tu temu
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Originally posted by spira View Post
          Malo potkačio?Imamo 10 povredjenih igrača,ponavlja se 2007.
          Zakacio ga je petom...

          Comment


          • Ti stvarno mislis da ovo mozda nije cak ni za zutog?

            Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Navijaci, organizacija kluba, akademija, sponzorski ugovori...

            EDIT: Kada toliko smarate, pogledajte samo one statisticke podatke koje sam postavio i to ce vam dati jasnu sliku zasto je Junajted prvi! Ne zbog sudija, vec zbog realizacije! Nisu sutirali ni priblizno kao pre svega Liverpul ili Siti ali su dali najvise golova, tako da mozete da kukate do sutra!

            Pogadjajte mrezu cesce pa ce se to promeniti a dotle... tisina!

            Ne znam kakve veze statistika u udarcima ima sa ovim,ali vjeruj proci ce jos vremena da se mozete hvaliti kako ste daleko najveci klub u Engleskoj.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Ливерпул је велики клуб са традицијом и то ће за мене увек бити, али да је Манчестер тренутно испред јесте и то је чињеница која не сме ни у једној дискусији тренутно да дође у питање.
              Чак ако мало шире погедамо, ван ривалства на релацији Јунајтед и Ливерпул, Јунајтед чим има превласт над тим ривалством аутоматски има превласт и над целом лигом, јер је то ривалство уједно и највеће на острву.
              Ша ће бити за 20 година, не знам, али тренутно је тако, ко може да се помири са тим нек се помири, ко не може његов проблем или можда срећа.
              Last edited by Brajkula; 28-12-12, 23:39.

              Comment


              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                Ti stvarno mislis da ovo mozda nije cak ni za zutog?




                Ne znam kakve veze statistika u udarcima ima sa ovim,ali vjeruj proci ce jos vremena da se mozete hvaliti kako ste daleko najveci klub u Engleskoj.
                Odnosilo se na prethodne postove uopsteno a ne na tvoj...
                Nemam nista protiv, docekacemo i taj dan kada cemo se hvaliti da smo daleko najveci klub u Engleskoj!

                Za sada cu biti zadovoljan sa time da smo najveci klub u Engleskoj!

                Comment


                • Najveci ste lopovi izmedju ostalog. I to je nesto
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan Piper View Post
                    Najveci ste lopovi izmedju ostalog. I to je nesto
                    E tu bez dileme moze da se kaze daleko najveci
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan Piper View Post
                      Najveci ste lopovi izmedju ostalog. I to je nesto
                      Sta ces kada nemamo ruskog naftasa za vlasnika...

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Odma se sjetim utakmice protiv Sevilje iz ove sezone, jos ja slabo pratim tu za mene prilicno smijesnu ligu. O LS bolje da i ne pocinjem. Ali mi je stvarno simpaticno da nesto povodom sudjenja pominje neko ko navija za Barsu
                        Trebo bi malo vise pratis smijesnu ligu jer ovo sto pises ove sezone nije bas tako. Mozda je se vise grijesilo na racun Barcelone. Koje kriv ludom Medelu sto se ne zna kontrolirati, pa je ekipu ostavio na cjedilu. Samo diskusija o sudjenju je besmislena. Prije nekoliko dana kada si branio United zbog toga sto se uvijek prica o velikim lose, medju velikim si spomenu Barcu, a sad spominjes u negativnom smislu Barcu da bi odbranio United. Dogovori se

                        Manchester uvijek ima srece da im se vecina diskutabilnih odluka donese u njihovu korist, sad ja to ne gledam tako da im se dosudjuje sto imaju neki lobi, vec sto sudija automacki ide da ne osteti veci klub, a malo ih je veci u Engleskoj. Ja kao navijac Sarajeva sam osjetio/vidio (doduse u snimku, jer kad se igrala ta utakmica nisam bio ni u planu) kako je to kad ti sudije donesu pogresne odluke u utakmici sa Unitedom.

                        Comment


                        • U Liverpulu, Everton ima vise navijaca od Liverpula, to nisam znao do pre nekih godinu dana.
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                            Sta ces kada nemamo ruskog naftasa za vlasnika...
                            Sta bi tek bilo da ga imate, ne zelim ni da zamislim sta bi sve namjestali. I Tole bi vam pozavidio.
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan Piper View Post
                              Sta bi tek bilo da ga imate, ne zelim ni da zamislim sta bi sve namjestali. I Tole bi vam pozavidio.
                              Onda bi imali vise trofeja LS od Liverpula!

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X