Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Kome da gurne, Dauningu, Boriniju, Dzerardu ??? Svako od ove trojice je kao panj stojao na terenu, kao panj. Nema tu leba kad po krilima imas invalide, a sredina gusta nevidjeno, znao je Klark sta radi, postavo je odbranu onako kako treba. Zatvorenu ekipu ne mozes probiti, sem preko bokova, kao i sto smo videli od Glena na levoj strani, haos je pravio, ali to je bilo to. Suarez je sam probijao koliko je mogao i to zato sto je pure genius.
    Suarezu da gurne, par puta je imao Borinija.

    Prosek igrac, nazalost. Ja bih vise nego ista voleo da uzme i izore teren ali samo jos jedan Britanac, doduse bolji od svih ostalih.
    sigpic

    Comment


    • Koji je as ovaj Novakovic Njega je greota ne zvati u svaku emisiju o PL , pogotovo kada Junajted igra


      Njukasl i Totenhem bi trebao biti dobar mec ,mec sa puno golova, i jedni i drugi sigurno zele 3 boda , nadam se dobrom mecu , Papis hat-trick
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Ljudi,jel imate vi problem sa zvukom na SK+? Pochinje New - Tot a nema zvuk...:/

        P.S. Nije bio ni za Aston Villu...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Suarezu da gurne, par puta je imao Borinija.

          Prosek igrac, nazalost. Ja bih vise nego ista voleo da uzme i izore teren ali samo jos jedan Britanac, doduse bolji od svih ostalih.
          Ma videcemo u nastavku, momak je kontrolisao vezni red, kontrolisao potpuno. Mozda kada bi igrao napred, gde je Stivi, mozda bi bio bolji i ofanzivniji, ne znam, trenutno nmg da mislim kada se setim ovog debakla. Video si i sam da su Suareza trojica cuvala, sada traziti izgovore da je mozda mogao onu jednu loptu ili dve je neka druga prica. Dobijali su i Dauning i Borini lopte od Alena, ali dzaba kad su ovi nemocni ili ne znaju.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Ma videcemo u nastavku, momak je kontrolisao vezni red, kontrolisao potpuno. Mozda kada bi igrao napred, gde je Stivi, mozda bi bio bolji i ofanzivniji, ne znam, trenutno nmg da mislim kada se setim ovog debakla. Video si i sam da su Suareza trojica cuvala, sada traziti izgovore da je mozda mogao onu jednu loptu ili dve je neka druga prica. Dobijali su i Dauning i Borini lopte od Alena, ali dzaba kad su ovi nemocni ili ne znaju.
            Pokazao je Alen nesto ali mora to mnogo bolje. Druga je stvar sto su ostali ocajni(Suarez i Glen izuzeci) pa je delovalo da je dobar.

            Borini nije kriv, tu je Brendan kriv. Neka ga stavi u sredinu pa ako se ispromasuje moze da dobije kritike. Do tada samo Brendan, Stivi, Karager, Dauning i ostali koji su ovo dozvolili.
            sigpic

            Comment


            • Ala ih voza Arfa na sredini....vec Livermore i Sandro po zhuti zbog startova nad njim
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Kako Hatem lagano prolazi igrace Tottenhama, mnogo je raspolozen za ovu tekmu. Samo da ga povrede zaobidju, odlican igrac.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Deli sudija žute neverovatno lako.

                  Comment


                  • Au,koliko srece za Njukasl...lepa stativa...

                    EDIT : A sad i precka...bolji Totenhem za sad...;)
                    Last edited by z0La; 18-08-12, 18:11.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Lepa i prečka. Valjda će biti treća sreća...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Inače Sky javio da su Barsa i Arsenal dogovorili prelazak Songa za 15 mil GBP.

                        Comment


                        • Demba zapocinje.

                          Tottenham nije imao srece, stativa i precka...
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Viškoviću, Taylor iz Njukastla je Steven, ne Stuart.

                            Comment


                            • Totenhemova igra se blago recheno....raspala..;)
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Cim su izjednacili odmah prave penal, naravno nad Hatemom.

                                Hatem to realizuje. Zasluzio je!
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X