Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemamo igraca odluke u napadu, neko ko ce dati gol iz nicega. Gledajte samo kako Milan trpa ove male ekipe sa onako bednom sredinom. Ali imaju jednog Ibrahimovica koji je stvoren da resave te Bologne, Palermice, kurcice, palcice i zato su tu gde su.

    Mi bre imamo 11 jbnih remija od toga pola smo trebali da dobijemo, ma sta trebali morali. Pa veceras da je Marcha dao onaj gol, resili bi tekmu. Ali ne mora neki mrtvi golman to odbranit mater mu mrtvu

    Krvi bi im se napio da sam na Conteovom mestu.

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Nemamo igraca odluke u napadu, neko ko ce dati gol iz nicega. Gledajte samo kako Milan trpa ove male ekipe sa onako bednom sredinom. Ali imaju jednog Ibrahimovica koji je stvoren da resave te Bologne, Palermice, kurcice, palcice i zato su tu gde su.

      Mi bre imamo 11 jbnih remija od toga pola smo trebali da dobijemo, ma sta trebali morali. Pa veceras da je Marcha dao onaj gol, resili bi tekmu. Ali ne mora neki mrtvi golman to odbranit mater mu mrtvu

      Krvi bi im se napio da sam na Conteovom mestu.
      Ko ima bednu sredinu?Male ekipe ili Milan?Nisam te najbolje razumeo
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Van Bommel,Nocerino,Boateng,pa nije bas bijedna sredina,cak je skoz dobra i kompaktna

        Conte ima nikakav materijal za pravljenje ekipe a bori se za naslov,fali mu lijevi bek,napadac i jedan dobar igrac u vezi,dosta igraca je prosjek,covjek mijenja i formacije i sve da bi dosao do rezultata,ali ne ide.Njima je cilj na pocetku sezone bio da se plasiraju u LS i da dovedu par dobrih pojacanja,sve cini mi se ide ka tome da ce Dzeko u Juventus...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by Dacha View Post
          Ko ima bednu sredinu?Male ekipe ili Milan?Nisam te najbolje razumeo
          Ma ova sredina bez Seedorfa i Boatenga sa istrosenim amrosinijem, emanuelsonom, nocerino i muntariijem . Ma ne moze to biti sampionska sredina terena pa da ga jbs. Ali opet odradjuju posao pakleno dobro. Svaki put se ospem kad vidim da je neko od njih dao gol.

          Nije mi namera omalovazavati bilo sta u vezi Milana, ali me cudi kako ovako trpaju ove male ekipe bez pola tima.

          @AK47
          Fali nama dosta toga u timu. Bas dosta prosek igraca imamo, kiksali smo na toliko glupih tekmi upravo iz razloga sto nemamo klasu u napadu koja ce resavati meceve. Pobedili smo sve jace ekipe,a kiksamo protiv kojekakvih bednih ekipa kao sto je Chievo, Siena, Bologna...

          Na kraju krajeva Milan osvaja ovo, imaju lak raspored do kraja. Juvea jebu te male utakmice i 11 remija u 25 utakmica je previse. Nije to dovoljno za skudeto, nazalost

          Comment


          • Da bi se uzela titula bitno je da se dobiju manje ekipe. Em Milan pobedio i kako sad Juventus ne ugazi Chievo na svom terenu?
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Nocerino je strasan igrac,jedan od najboljih Milanovih ove sezone i jedan od najboljih veznjaka u ligi.Ambrosini je dovoljno iskusan za ovakve utakmice,naravno da nije u najboljim danima ali on ni ne igra puno (zbog velike konkurencije) i kada igra obicno je dovoljno svez da odradi posao na sebi svojstven nacin.Emanuelson je odlican igrac isto,za rotaciju boli glava,nije svakako WC i daleko je od tog nivoa ali ovo uopste nije lose,Muntari od kad je dosao igra odlicno,i ima on jos dosta da pokaze.Milan ima za mene najbolju sredinu u celoj ligi,barem najkompaktniju i ako ni zbog cega drugog onda zbog stvarno velikog broja igraca u rotaciji na tim pozicijama.
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Strasno kako se gura Juventus Prvo ono sa Milanom,sad ovo..sto je mnogo mnogo je!


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Guraju se i jedni i drugi, ali je evidentno da ta dva tima odskacu od ostalih timova u ovoj sezoni, s tim da Milanu skidam kapu na partijama koje pruzaju.Ibrahimovic usao u beast mode i reseta protivnicke mreze i jedina su ekipa u celoj ligi koja daje vise od 2 gola po utakmici, u Juventusu su na papiru dobri i provereni napadaci, a na terenu vrlo neefikasni.Ono sto vadi Juventus je samo sto imaju najbolju odbranu u ligi i zbog toga su i dalje kandidati za titulu.Juve jednostavno ne zna kako da igra sa tim malim timovima, tesko im se probijaju bunkeri, retko ko od njih igra otvoreno.Tako i to biva kada ne mozes da da das jos jedan gol, rival kasnije izjednaci.
                  Trebalo bi da pokusaju na leto da dovedu Dzeka, posto sam siguran da Djuzepe Rosi nece napustiti Viljareal.

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Guraju se i jedni i drugi, ali je evidentno da ta dva tima odskacu od ostalih timova u ovoj sezoni, s tim da Milanu skidam kapu na partijama koje pruzaju.Ibrahimovic usao u beast mode i reseta protivnicke mreze i jedina su ekipa u celoj ligi koja daje vise od 2 gola po utakmici, u Juventusu su na papiru dobri i provereni napadaci, a na terenu vrlo neefikasni.Ono sto vadi Juventus je samo sto imaju najbolju odbranu u ligi i zbog toga su i dalje kandidati za titulu.Juve jednostavno ne zna kako da igra sa tim malim timovima, tesko im se probijaju bunkeri, retko ko od njih igra otvoreno.Tako i to biva kada ne mozes da da das jos jedan gol, rival kasnije izjednaci.
                    Trebalo bi da pokusaju na leto da dovedu Dzeka, posto sam siguran da Djuzepe Rosi nece napustiti Viljareal.
                    Upravo suprotno, Pepito sigurno napušta Viljareal. Veliki klubovi u Italiji su u pripravnosti...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Ako on predje u Juve, dobijas sampanjac.
                      Iznervirao me kreten proslog leta sto se stalno neckao i na kraju ispalio Juventus.
                      Povredjen je i klub mu se bori za opstanak, mogao bi da predje za nekih 20 miliona jevreja(ne bi trebalo da bude veca cifra od 25) u bilo koji veci italijanski klub.

                      Comment


                      • A sada uzivanje uz Rimski derbi

                        Stekelenburg (Roma) crveni karton 9 min , Hernanes penal 1-0 vodi Lazio.

                        Roma u svom stilu nastavlja sto se tice crveni kartona.
                        Last edited by Rossonero; 04-03-12, 14:13.

                        Comment


                        • Mozda je derbi upravo i rijesen . Penal koji Hernanes zabija + crveni za Stekelenburga ..

                          Naravno , Roma se nece predati , ali bit ce im strasno tesko .. Ne mogu da vjerujem koliko samo crvenih dobise ljudi ..

                          Ipak 1-1 , kako je mocno pocelo
                          Last edited by Dale; 04-03-12, 14:16.
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Gori sve na stadionu Roma-Lazio 1-1 Borini , ovakav slican gol je Milan dao protiv Juventusa(Muntari) , koji na zalost sudac nije vidio , a ovdje je sudac odmah pokazao na centar.

                            Odlicna utakmica , Roma odlicna s igracem manje.
                            Last edited by Rossonero; 04-03-12, 14:21.

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              Gori sve na stadionu Roma-Lazio 1-1 Borini , ovakav slican gol je Milan dao protiv Juventusa(Muntari) , koji na zalost sudac nije vidio , a ovdje je sudac odmah pokazao na centar.

                              Odlicna utakmica , Roma odlicna s igracem manje.
                              De jos jednom napisi da vam je cisto gol ponisten protiv Juvea

                              Roma bolja sa igracem manje, razlog... jedan budala manje na terenu i eto rezultata.

                              Comment


                              • Originally posted by Prototype View Post
                                De jos jednom napisi da vam je cisto gol ponisten protiv Juvea

                                Roma bolja sa igracem manje, razlog... jedan budala manje na terenu i eto rezultata.
                                Sto necu pisat kad je gol regularan bio , sinoc ste zabili iz ofsajda zato psssssssst.
                                Last edited by Rossonero; 04-03-12, 14:32.

                                Comment

                                Working...
                                X