Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je to Juve , Vidal i Elia prva , tako je ^^

    S ovim sastavom mislim da ce dobiti Cataniu , koja je ruku na srce nezgodna , ali ipak ovaj sastav je bas mocan
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Hahha kako glup gol smo primili...
      1-0 za Kataniju
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Katastrofa ovo prvo poluvreme...
        Ne mogu da se povezu..
        Vidal,Elia i Matri se jedini trude,ostali nista..
        Grosso skripi na levoj strani,Elia mora da se vraca da to pokriva,Krasic ne moze da se poveze,bolje igra Pepe od njega..
        Ocekujem da udju Kvalja,Pepe i Djakerini u drugom poluvremenu ;)
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Gledao sam multi prenose tj prebacivao 4 meca.
          PA neke dojmove da napisem , Lazio i Palermo dosta zatvoren mec i 1 sut tj 1 gol ce presuditi. Palermo imao 1 dobru sansu , Cisse isto imao lep sut ali nista od gola. Blizi mi je nekako Lazio pobedi ali pnavljam 1 sansa ce odluciti.
          Cagliari i Udinese mnogo otvoreniji mec , Cagliari imao odlicnu sansu , Domizzi cini mi se sa gol linije spasio siguran gol za Kaljari. Udine imao par proboja ali i tu je 0-0.
          Catania i Juventus igraju dosta ravnopravan mec ,dosta zutih za Juventus , Markizio umalo crveni da dobije. Juventus primio vrlo glup gol , morali su bolje postaviti odbranu , nikako mi ovo ne mirise dobro za Juve , nadam se da ce okrenuti.
          I jos Atalanta-Novara, to sam najmanje pratio , cak ni gol nisam video , video sam priliku posle gola gde Atalanta mogla do 2-0 , Novara vrlo losa i tesko mogu do boda a kamoli do preokreta. Jos sam video gol Siena-Lecce ali taj mec nisam gledao tj nisam ni imao gde
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Katastrofa ovo prvo poluvreme...
            Ne mogu da se povezu..
            Vidal,Elia i Matri se jedini trude,ostali nista..
            Grosso skripi na levoj strani,Elia mora da se vraca da to pokriva,Krasic ne moze da se poveze,bolje igra Pepe od njega..
            Ocekujem da udju Kvalja,Pepe i Djakerini u drugom poluvremenu ;)
            Uz svo postovanje prema Pirlu i Pinturiciju, ne igra im najbolji igrac. A problem je sto je on sklon povredama, pa nece toga faliti... Samo da doguraju do polusezone, pa ce onda par pojacanja da ucini da Juve bude najveci kandidat za titulu.

            Comment


            • 1-1 Krasic,uz malo srece i greske golmana. Ajmo d pobede
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Evo ga Juve gol gol. Vidjeno iz aviona.

                Comment


                • Od ove tri sanse koje je Juve imao u drugom poluvremenu jedna je trebala da bude gol.
                  S druge strane zamalo da zbog jos jedne gluposti odbrane da se primi jos jedan gol.

                  Comment


                  • Opet nereseno...
                    Neverovatno koliko slabo izdanje Juventusa sa mozda i najjacim sastavom..
                    Kisa je pravila problem,ali to nije opravdanje z oavko losu utakmicu..Samo 1 bod sa timovima popt Katanij i Bolonje,strasno
                    Videcemo sledece nedlej protiv Milana kako ce biti.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Juve los, Vidal imao odlicnu sansu u finisu utakmice i prije toga je bilo akcija koji su obecavali, mada ni Catania nije bila bezopasna, dosta ocajnih suteva i sa jedne i sa druge strane.

                      Inace jedna vijest za navijace Milana koji je zainteresovan za Van Der Varta.

                      Rafael van der Vaart, veznjak Tottenhama, povezuje se sa Milanom, koji bi mogao u januarskom prelaznom roku poslati ponudu Spursima od 12 miliona funti.

                      Navodno, ukoliko Rossoneri pošalju ponudu za holandskog veznjaka, Harry Redknapp neće stajati na putu Van der Vaartu.

                      Redknapp mijenja svoju taktiku i više preferira igru sa Emmanuelom Adebayorom i Jermainom Defoeom, što baca Van der Vaarta u drugi plan.

                      Holanđanin je postigao gol u pobjedi nad Wiganom, ali susret je počeo samo zato što se Defoe razbolio prije utakmice.

                      Comment


                      • Ne bi me čudilo da Juve dobije Milan narednog vikenda. Ali opet se ponavljaju iste stvari kod Juventusa, gube se bodovi protiv slabijih ekipa a igra se odlično protiv jačih...

                        Doduše teško gostovanje je Katanija. Gostovanje na Siciliji protiv ekipe koja ima više od 10 Argentinaca u ekipi...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Videcemo sledece nedlej protiv Milana kako ce biti.
                          Ja tu ocekujem pobedu, ipak su oslabljeni, al zato u sledecem kolu posle toga ocekujem poraz protiv Kjeva.
                          Odigrace isto kao i proslu polusezonu, jedino me interesuje da li ce i sa Konteom da krene losa serija rezultata.
                          Vucinic imao samo 1 mec suspenzije?

                          @Fanta:Nema sanse da Totenhem pusti Van der Varta zato sto ce im trebati u pokusaju da osvoje cetvrto mesto, a Totenhem se za sada veoma dobro drzi i sigurno ostaje tamo do sledeceg leta.

                          Comment


                          • E da dam komentar , nazalost Juve ponovo prokockao sanse

                            Atalanta - Novara - 2:1

                            Atalanta rutinski ovo odigrala , Novara pokazala da nije neki kalibar za Seriu A dok Atalanta pokazuje da ce biti u sredini tabele ove sezone ako ovako nastave , Novara je imala tu pobedu nad Interom koji je bio u takvoj krizi da u vecoj mogao biti nije , Atalanta odigrala lep mec ,imaju jako los stadion i kamera je na losem mestu postavljena ali sve u svemu dobar mec Atalante koja je sezonu krenula sa -5 bodova a sada vec imaju 4 nakon 4 kola

                            Catania - Juventus - 1:1

                            Vrlo otvoren mec , oba tima su imala sanse , mogla su oba tima i do pobede , Catania imala odlicnu priliku u 93 minuti da pobedi , srecom za Bjankonere Buffon odlicno reagovao. Kisa uzasna na Siciliji i to je otezavalo igru ali to kao sto je Bice rekao nije opravdanje za losu igru Juventusa i onaj gol su postigli preko Krasica otom-potom. Matri je morao imati bolju realizaciju isto tako odbrana nije na nivou , Catania ih je vrlo lako prolazila ali sve u svemu nakon 4 kola 8 bodova za Juventus sasvim solidno

                            Lazio - Palermo - 0:0

                            Mec koji sam najvise pratio u drugom poluvremenu , koliko god je zatvoreno bilo u prvom delu toliko je otvoreno bilo u drugom , jako lepa igra oba tima, otvorena , oba tima su zelela pobedu , Palermo je imao manje ali konkretnije sanse dok je Lazio ima mnogo vise prilika ali nisu imale nekog jakog znacaja. Marketi spasio Lacio 2 puta , moglo je lako da se zavrsi lose po domace. Ilicic imao 2 odlicna suta za Palermo , oba su mogla u gol ,jednom je Marketi imao lepu odbranu , 1 neprecizno. Onaj Akva je napravio dosta problema Laciju , dosta je Marketi spasavao iako je mnogo akcija islo preko Balzaretija. U Laciju niko se nije izdvajao, Dias se dosta borio , Klose isto namestio Metuzalemu jednu odlcinu priliku ali ovaj nije na vreme reagovao. Sve u svemu zasluzen rezultat

                            Cagliari - Udinese - 0:0

                            Mec koji je bio dosta zatvoren. Oba tima kao da su usla u mec sa time da je 0:0 odlican rezultat za oba tima. Nije bilo preterano nekih sansi , konkretniji Kaljari koji je imao 2 dobre sanse , jednu je Domizzi skinuo sa gol linije , jednu nepreciznu. Udinese od odlaska Sanceza nema egzekutora , Di Natale je ostario i nema pokretljivoste tolike , vrlo lako gubi lopte , Armero i Asamoah ocajni danas , bez sanse , Handanovic je nekoliko puta morao spasavati. Izdvojimo slobodan udarac Contia u 88 koji je vrlo lako mogao u gol sa 19m ali Handanovic dobro postavljen. Realan ishod.

                            Siena - Lecce - 3:0

                            Nisam pratio ovaj mec , samo cu reci da je Lece igrao sa 10 igraca do kraja , Siena pokazala dominaciju i Lece ce se svakako ove godine boriti za opstanak
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Maric91 View Post
                              @Fanta:Nema sanse da Totenhem pusti Van der Varta zato sto ce im trebati u pokusaju da osvoje cetvrto mesto, a Totenhem se za sada veoma dobro drzi i sigurno ostaje tamo do sledeceg leta.
                              Ajde i ja da uskocim u ovaj off. Cuo sam i ja ovu pricu za VDV. Doduse nisam cuo da je konkretno Milan zaintresovan, vec da Rednap zeli da ga proda, jer mu se ne uklapa u koncepciju i da ce u januaru traziti jos jednog centralnog veznjaka. Navodno njih dvojica i nisu u nekim odnosima. Ovo su sve spekulacije. Msm da nam o tome vise moze reci kolelga forumas miki7878 .
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Opet nereseno...
                                Neverovatno koliko slabo izdanje Juventusa sa mozda i najjacim sastavom..
                                Kisa je pravila problem,ali to nije opravdanje z oavko losu utakmicu..Samo 1 bod sa timovima popt Katanij i Bolonje,strasno
                                Videcemo sledece nedlej protiv Milana kako ce biti.
                                Samo im je nedostajao ovaj lik, ali ne vjerujem da bi on donio kvalitet vise.

                                Na ovom klipu mu nisu najljepsi golovi, ali par njih su po meni najljepsi golovi u poslednjoj deceniji. Golovi zbog kojih se prati fudbal... Valjda gol na poziciji 6, a da ne pricam o onom voleju kad je "slomio kicmu" ne bi li je udario LIJEVOM, a u pitanju je desnjak...
                                Italijanski novinari su bezmalo puta lijepili uz njegovo ime nadimak "Il grande"... I da. Cio zivot igra za sicu. Mislim da mu je i u Juveu neki prosjecan ugovor. Takav menadzer bi mi letio za dan, ali njemu izgleda nikad nije bilo to bitno.
                                ps. I ne smatraju strucnjaci da Juve moze do titule zbog Elije, Krasica,Pepea, ..., vec jer su doveli Vucinca.
                                pps. Objasnih jer Mirko je svoje najbolje trenutke imao u Leceu i do prije dvije godine u Romi. Ovdje ima dosta mladjih momaka, koji fudbal prate bar 5-6 godina manje od mene, pa cisto edukacije radi.

                                Comment

                                Working...
                                X