Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledam na jendom vec,ali hvala...
    Nasao sam neki engleski.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • 1-0 za Juve,Matri strelac
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • mislim da bi Juve ove godine mogao vrlo lagano da se bori za titulu.. rano je jos govoriti ali igra koju su pruzili protiv Parme je bila fenomenalna... sada jos samo da uzmu 3 boda Sieni.

        Comment


        • Secka mi mnogo ova jstream jedva sam video gol Matrija.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Mislim da ce Milan i Juve voditi glavnu rec u Italiji. Malu prednost dajem Milanu

            Comment


            • Juventus i prosle godine imali nekoliko bodova prednosti u odnosu na Inter i Juve je bio tada glavni konkurent Milanu u tom trenutku za titulu.
              Da sacekamo mi decembar-januar i tada cemo znati na cemu je Juve.;)
              Ako ti znaci nesto, cebi.
              http://www.skytux.cz.cc/chaine2.html

              Comment


              • Nasao neki arapski stream,tu jedino ne koci
                Sta je promasio Vidal sad
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Video sam, koja balonka.Uopste nisam ocekivao od njega takav sut.
                  Dobro se brkic za sada drzi, treba ga vratiti u reprezentaciju.
                  Udineze vodi protiv Fiorentine 2:0, a Lacio posle remija sa sampionom gubi od Djenove 1:2 na svom terenu.

                  Comment


                  • Conte isti sastav protiv Siene kao i sa Parmom...
                    Samo sto je Vucko poceo mec mesto Alex-a,veoma zanimljivo.
                    Krasic na klupi,Elia takodje kao i Kvaljarela...
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Dobro je.Tri boda su osvojena.Sledeca utakmica protiv Bolonjei za ocekivati je da nam ne predstavljaju neki veliki problem.Bolonja je izgubila na svom terenu od Lecea.
                      Mogao bi valjda Konte jednog od ove dvojice da stavi u prvu.Sigurno su sva trojica u losoj formi.
                      Nazalost nisam video go, cekacu hajlajtse.

                      Comment


                      • Bravo momci..Ne bas blistava igra kao protiv Parme ali opet 3 boda u dzepu.Sjajan pocetak lige ,2 pobede na isto toliko utakmica,drago mi je zbog toga,Conte zanimljivu postavu izvodi,sa krilnim igracima Pepe-om i Djakerinijem,ali dobro ispalti se
                        Sledeci mec kod kuce sa Bolonjom u sredu FORZA JUVE!!!
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by Liverpool FC View Post
                          Zasto je Palermo-Atalanta prekinuto?
                          Jaka kiša je bila i nije bilo moguće igrati po onakvom terenu...

                          Juventus bi bio još jači kada bi Krasić, Elia i Vidal igrali u prvoj postavi...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Jos malo pa utakmica,neobicno sam nervozan,a ova utakmica bi mogla u mnogome da odredi dalji tok takmicenja.Pobedom bismo odmah pobegli Interu na 3 boda razlike,dok bi poraz poremetio ekipu na psihickom planu a i bili bismo u solidnom zaostatku za Napolijem i Juventusom vec posle 2 kola
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Napoli (3-4-2-1) - De Sanctis; Campagnaro, Cannavaro, Aronica; Maggio, Inler, Gargano, Dossena; Hamsik, Lavezzi; Cavani. All.: Mazzarri. A disp.: Rosati, Fernandez, Dzemaili, Zuniga, Santana, Mascara, Pandev.

                              Milan (4-3-1-2): Abbiati; Abate, Nesta, Thiago Silva, Bonera; Nocerino, Van Bommel, Aquilani; Seedorf; Pato, Cassano. All.: Allegri. A disp.: Amelia, Yepes, Antonini, Valoti, Carmona, Emanuelson, El Shaarawy.



                              Bonera u prvoj postavi kod Milana. Laveci ipak nije teže povređen i igra večeras...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Jos kad bi postojao neki stream koji valja,bilo bi super

                                Ako ima neko nesto nek stavi
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X