Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Juve ove godine (k)hara
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Tako se igra Edinsone ! ;)

      Hvala Rosso .

      Realan da budem , ocekivao sam nerijesen rezultat , pomislio sam da bi i to bilo odlicno nakon primljenog gola , ali na kraju pobjeda .

      Bravo momci , mozda ova sezona bude i bolja od prosle , mada ce biti super ako opet budu treci

      Dzemaili fantastican , on nek igra umjesto Gargana u prvoj i bit ce strasan tandem on i Inler

      Drago mi je da je Juve dobio , ovaj njihov tim mi je bas simpatican i nadam se da ce biti plasirano visoko .
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Originally posted by Dale View Post
        Drago mi je da je Juve dobio , ovaj njihov tim mi je bas simpatican i nadam se da ce biti plasirano visoko .
        3. mesto vrh

        Dalje od toga nece sigurno osim ako se milanski klubovi nesto ne sjebu tokom sezone

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Jbt je l' moguce da Juve ima 5 bodova vise od Milana i Intera :S
          A zasto ne, ja Juve mogu itekako da zamislim kao prvaka na kraju sezone..Samo ako budu cesce igrali kao protiv Parme, navijaci su se ponovo vratili na stadione.. uvjeti su im odlicni.

          Comment


          • Nisam gledao utakmicu ali vidim preko highlights-a da je Gargano imao odličan prodor za drugi gol Napolija. Ali možda je Džemaili bolje rešenje od njega...

            U ovom kolu 20 golova postignuto. Čak 15 manje nego pre nedelju dana...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Dzemali odlican igrac,cak je i u Parmi igrao sasvim dobro
              Lepo je pojacanje za Napoli.

              Tesko Juve moze ponoviti igru kao protiv Parme,ali trajace dobra igra dok ne stigne poraz od nekog.
              Onda ce malo izgubiti na samopouzdanju,ali opet nema veze,verujem u ovaj tim.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Ova sezona može biti prekretnica za Juve ali sačekajmo...

                Prvi teži meč za njih je u 5. kolu (u 3. dočekuju Bolonju, u 4. gostuju Kataniji) i to protiv Milana na domaćem terenu u Torinu 2. oktobra. I tu stvarno mislim da bi morao Konte da izvede najjači tim. Znači Markizio, Pepe i Đakerini na klupu, jedna solidna partija (protiv Parme) ne može da zavara da su oni sad kao neki igrači. Umesto njih Vidal, Krasić i Elia. I imaju dobre šanse da pobede Milan pogotovo ako se Ibra ne vrati do tada...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Markizio je strasan, treba i on i Pirlo i Vidal da igraju, nesto da se iskombinuje. 3 velika majstora.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Fanta View Post
                    A zasto ne, ja Juve mogu itekako da zamislim kao prvaka na kraju sezone..Samo ako budu cesce igrali kao protiv Parme, navijaci su se ponovo vratili na stadione.. uvjeti su im odlicni.
                    Pa vidi i ja se nadam najboljem tj skudetu ali realnost je ta da je sezona tek pocela. Kad stignu prvi porazi pokaza ce se i mentalitet ekipe. Ako tad ne padnu psihicki onda mozemo da se nadamo veoma visokom plasmanu.


                    Originally posted by S-Nash View Post
                    Markizio je strasan, treba i on i Pirlo i Vidal da igraju, nesto da se iskombinuje. 3 velika majstora.
                    Strasan su trio i kad god vidim onu 4-2-4 formaciju okrene mi se zeludac, ova trojca moraju igrati u 4-3-3 formaciji ako se zeli nekakav uspeh ove sezone.
                    Last edited by Prototype; 18-09-11, 22:44.

                    Comment


                    • Ne, ovo je odlična 4-4-2 formacija sa ofanzivnim krilima. Vidal i Pirlo treba da igraju u startnoj postavi a Markizio na klupi. Taj igrač je precenjen i nije za velika dela. Potpuno mi je jasno zašto je zahtevao Konte da se dovede neki igrač koji bi trebao da bude starter pored Pirla.

                      Nije ni Konte glup. Sada na početku kada su nešto lakše utakmice pa igraju i Markizio i Pepe i Đakerini u startnoj postavi. Kako vreme odmiče sigurno će u prvoj postavi ući i Vidal i Krasa i Elia. A Konte nema šanse da odstupi od svoje formacije 4-4-2.

                      Ali on voli da promeni na 4-3-3 ( krila ostaju ista tada, ništa ofanzivnije) kada Juventus povede. Malo mi je to ziheraški ali dobro. Danas je bilo tako isto, Juve poveo, on promenio formaciju i Sijena pogodila prečku. Treba malo da razmisli o tome...

                      Ali videćemo za 3 nedelje nadam se Juve u najjačem sastavu protiv Milana, i nadam se dosta ofanzivan Juve...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Tako je Krle,ubacaje ove malo "slabije" igrace,verujem da ce isto biti i protiv Bolonje i protiv Katanije,ali protiv Milana ocekujem velike promene ;)
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • bice ti najbolje razumeš i shvataš iz prethodne sezone da to nisu neka klasa Pepe i Markizio... Đakerini uopšte nije kvalitet za prvu postavu Juventusa isto ali opet doćiće to sve na svoje kako vreme odmiče. Kada se pokaže da ova trojica uopšte nemaju konstantnost u igri. Ali opet su sad dovedena neka dobra pojačanja iako škripi na još nekim pozicijama.

                          Evo Barzalji danas dobro odigrao ali ubeđen sam da ni on, ni sada rezerva Bonući ne mogu da igraju celu sezonu na visokom nivou. I već se priča da Rodolfo iz Sao Paola već stiže u januar u Juve... A greota je što je Juve prošle sezone dao čak €15m za Bonućija a sad pred kraj prelaznog roka kada se kasa ispraznila nisu mogli da daju ni €3m za Lugana kao i €8m za Alexa. Samo jedan da je došao bila bi to dosta jaka odbrana.

                          A izgleda da Konte nešto ne računa na Estigaribiju, nema ga uopšte. Za Pacijencu se znalo da je doveden da bude rezerva, on će baš retko igrati pogotovo što Juve ne igra u Evropi i tu su samo Liga i Kup pa ne moraju nešto da se odmaraju važni igrači...

                          Verujem da svi juventini čekaju da vide u startnoj postavi Vidala, Krasića i Eliu...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Pa Rodolfo ce najverovatnije doci u januaru.. ;)
                            Odbrana skripi,danas sam morao da gledam Grossa na bekovskoj pozciji,a ni De Cieglie nije bolji mnoogo.
                            Marchisio nije los,ali skripi ponekad,tako da verujem da ce biti na klupi,on ili Krasa...
                            Sve u svemu bice to masinerija kad u postavi budu igrali Pirlo,Vidal,Elia,Krasa/Marchisio,Vucko-Matri
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Od ogromnog sportskog programa nisam stigao da vidim zadnja 2 gola Napolia.. jednostavno momak je rasturio, bojim se samo da ih liga prvaka ne pokvari.. hoce li se Napoli moci nositi s tim tempom igre?

                              Dobra stvar za Juve je ove godine nisu u Evropskim takmicenjima tako da se mogu posvetiti ligi..

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Pa Rodolfo ce najverovatnije doci u januaru.. ;)
                                Odbrana skripi,danas sam morao da gledam Grossa na bekovskoj pozciji,a ni De Cieglie nije bolji mnoogo.
                                Marchisio nije los,ali skripi ponekad,tako da verujem da ce biti na klupi,on ili Krasa...
                                Sve u svemu bice to masinerija kad u postavi budu igrali Pirlo,Vidal,Elia,Krasa/Marchisio,Vucko-Matri
                                Ovo će biti odlično, nego samo zašto Krasa ili Markizio? Pa oni nisu na istoj poziciji...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X