Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ja smijem dati ruku u vatru da Juve uzima ove godine titulu, pokazali su najvise od ostalih kandidata..

    Comment


    • Milan i Inter su daleko, ali daleko dva najjaca tima u Italiji, ovakve analize su mi smesne. Koji istroseni igraci? Zaneti koji je najspremniji na svetu? Maikon? Snajder? Kambijaso? Forlan koji je najbolji igrac SP? Ma ne mogu da nabrajam. Koji crni Juve, kakva publika, u sta da veruje? Ne zanosite se molim vas. Milan i Inter koji imaju po 20 igraca od kojih su svaki bolji od svakog iz bilo koje ekipe u Italiji, pa je l' moguce da ste toliko naivni. Nego posto ste me posteno iznervirali evo moze opklada ali u novac, jebo avatare i potpise, po 1000 dinara sa kim god na forumu da ce Inter i Milan uzeti prvo i drugo mesto. Ne znam redosled ali tvrdim da ce biti na mestima 1 i 2. Ko se ne slaze nek pljune na pm ziro racun pa cemo da se cujemo u Maju da pokupim pare.

      Comment


      • ja nemam ziro racun ali imam rec ( ) ako si ozbiljan mozemo da se opkladimo ...
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Ako Juventus uzme,ja na forum necu dolaziti mesec dana a to ce pokazati koliko je u stvari italijanski fudbal jadan,no to se nece desiti,nemaju oni tim za to
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Ne bih ja jos Juventus gurao za sada vise od treceg mesta, treba sacekati decembar-januar posto tada krecu lose serije rezultata.Oni su i prethodne dve godine bili ozbiljni konkurenti za titulu, pa se u ostatku sezone nisu nesto proslavili.
            Ranijeri je digao mrtvu Romu, ne sumnjam da ce isto uraditi sa Interom.;)
            A i Milanu cim se vrate na teren bitni igraci, krenuce i oni da redjaju dobre rezultate.
            Od svih Liga Petice mislim da ce ovde biti najzanimljivije.

            Comment


            • Kladili smo se.

              Comment


              • Originally posted by Dacha View Post
                Ako Juventus uzme,ja na forum necu dolaziti mesec dana a to ce pokazati koliko je u stvari italijanski fudbal jadan,no to se nece desiti,nemaju oni tim za to
                A sto bi bio jadan?
                Aj mi objasni,sta fali Juventusu da osovji titulu?
                Jeste da nemaju ekipu jos za skudeto,ali sta im fali da iskoriste sansu sto Milanski klubovi igraju lose...
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ove godine Juve ima solidnu ekipu, jos malo uigravanja i pobjede ce biti mnogo ubjedljivije.

                  Comment


                  • Ja volim da kazem da je u italijanskom fudbalu doslo do preraspođele kvaliteta, pa su sad svi nekvalitetni.... U Evropi samo pukom srecom ce nesto napraviti. Mozda Napoli napravi nesto...
                    Ne igraju imena fudbal. Ali ako cemo tako, Juve ne zaostaje previse ni imenima. Ako vec okupljate klubove staraca, a pojedini ih hvale kako su spremni ka nikad, kako im sijevaju munje i gromovi iz zadnjica, onda okupi brate dva majstora fudbala, koji ce ga i s 50 godina igrati kao s 30, jer im brzina i snaga i nisu potrebni. Juve ima takve "starce". Pirlo i Del Pijero... I sigurno je da najvece sanse imaju Milan i Inter. Ipak su oni sad glavne baje, glavni steleri...

                    Comment


                    • Kalco vazi za jednu od najjacih liga na svetu.Ako Juventus sa ovakvom ekipom uzme,to ce pokazati u stvari u kakvom je problemu Seria A.Juve bez WC igraca(tu ne racunam Pirla i Del Pjera)koji fizicki ne mogu da izdrze,ako uzmu titulu onda stvarno...
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Nije Juve toliko slab ove sezone, evidantno je da su bolji igrači u timu nego prošlih sezona a i trener je donekle bolji (iako i dalje forsira Pepea, Markizija i Đakerinija). Navijači su očekivali Aguera, pa posle makar Rosija, pa onda Bastosa ili Vargasa i na kraju došli slabiji igrači (Vučinić i Elija) ali i oni su kvalitetni. Još je rano da se priča da li Juve može do titule. A i Inter i Milan pa i NOVA Roma još nisu pokazali sav svoj potencijal.

                        Naredne nedelje su veliki mečevi, Inter-Napoli i Juventus-Milan. Ali i to će biti tek 5. kolo. Ima još do kraja. Čisto da podsetim Juve je prošle sezone u jesenjem delu pobedio Milan na San Siru sa 2:1 a svi znamo ko je posle osvojio skudeto.
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Seedorf kakav gol

                          Comment


                          • Ova pobeda danas je bila za Gasperinija! Pacini i Ranijeri su mu objasnili neke stvari... Pacini je pokazao da je trebao da igra dok je ovaj bio trener a Ranijeri je pokazao odličnom taktikom i sjajnim čitanjem igre.

                            Muntari je nevidjeno iznenadio kad je ušao u igru. Odlične izmene su bile od strane Ranijerija... Fale i dalje Maikon, Stanković, Mota, Poli, Snajder i Ranokija ali ovo danas je bilo odlično. Ni u jednom meču nije Inter igrao kod Gasperinija kao danas kod Mister Ranijerija!
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Originally posted by Krle View Post
                              Ova pobeda danas je bila za Gasperinija! Pacini i Ranijeri su mu objasnili neke stvari... Pacini je pokazao da je trebao da igra dok je ovaj bio trener a Ranijeri je pokazao odličnom taktikom i sjajnim čitanjem igre.

                              Muntari je nevidjeno iznenadio kad je ušao u igru. Odlične izmene su bile od strane Ranijerija... Fale i dalje Maikon, Stanković, Mota, Poli, Snajder i Ranokija ali ovo danas je bilo odlično. Ni u jednom meču nije Inter igrao kod Gasperinija kao danas kod Mister Ranijerija!
                              U kojoj formaciji je danas igrao Inter? Jer su se vratili 4-3-3, ili?

                              Posto je ono kod Gasperinija bila tragikomedija.
                              sigpic

                              Comment


                              • Vratio se Inter na 4-3-1-2... A Gasperini je forsirao 3-4-3. Kutinjo je umesto povređenog Snajdera bio ofanzivni vezista a u špicu su bili od starta Forlan i Pacini.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X