Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ne znam kako mogu da uzmu to 4 mesto u LS, a prethodne godine Inter osvojio istu, a i ove ce dosta da dogura, a pobedio je gle cuda, Bajern koji su Nemci, a i ove godine su ih izbacili iz LS. Takodje ko iole prati fudbal moze da primeti da, sto se tice LS (koje je najjace evropsko takmicenje), da malo, malo pa italijanski klub osvoji isto, sto opet za Nemce ne bih rekao, tako da ne prave neke velike vremenske razmake sto se toga tice (za razliku od konkurenta, dakle Nemaca). Prosto i jednostavno...

    Comment


    • Pa osvoji klub iz Italije ali ostali ne urade nista specijalno a i u tim sezonama kad nisu osvajali uglavnom su ispadali u osmini finala ili cetvrtfinalu a u LE se isto nisu pokazivali.Evo i sad u cetvrtfinalu LS Nemacka ima 2,a Italija jednog predstavnika.

      EDIT:Pogresio sam,zaboravio da je Bajern ispao.
      sigpic

      Comment


      • Jbt Salke ce da ispaden iz lige a ovamo u cetvrtfinalu LS
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Ma dobar je Italijanski fudbal,uvek bio i bice i ja ga isto volim,ali pao je svakako u odnosu na ranije.Ono sto je bitno je da ima znakova da to opet moze biti brutalna liga.Kad se setim kad sam bio mali.Bilo je 6 ekipa za koje se mislilo da mogu do titule.Juve,Inter,Roma,Milan,Lacio i Parma.Fenomenalno je bilo.
          zaboravio si Fiorentinu sa Toldom, Toricelijem, Batistutom, Rui Kostom, Nuno Gomesom, Mijatovicem, Enriko Kiezom ;)

          Comment


          • Udinese ima mnogog jaku ekipu,ali ako ode Sancez mislim da ce se desiti raspad sistema,jer nema ko da igra sa Di Nataleom koji je prosle sezone bio najbolji strelac SERIE A
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Nemci su imali bolje rezultate u LE i u starom Kupu UEFA od Italijana ali i to se računa nažalost, pa onda dobili predstavnika (opet nažalost).
              Jeste, imaju oni dobre i uvek pune stadione ali nikad njihova liga neće biti kao Serie A. Nema tradiciju, ni draž kao italijanska liga...

              Sad za Udineze, biće oni dosta oslabljeni kad ode Sanchez a možda i Inler ode mada mogli bi oni biti jaki i naredne sezone jer imaju najbolji skauting u ligi ali i sve zavisi u kakvoj će formi biti jedan od najboljih napadača na čizmi Di Natale... Samo se plašim da u LŠ neće da urade ništa naredne sezone ako prodju uopšte (nadam se da hoće).

              Samo da znate da je ova anketa javna i da se vidi ko je glasao za koju opciju
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • hheeh znam za to ja ne znam kako da to ispravim kad ja stavljam anketu ;)
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  hheeh znam za to ja ne znam kako da to ispravim kad ja stavljam anketu ;)
                  Pa imaš tamo da namestiš make public vote, tako nešto ;)
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Znam,znam,nego nesto sam zeznuo pa nije bitno ;)
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Jovetic se vraca na teren za dvije do tri sedmice.Bice spreman za mec sa juventusom.

                      Comment


                      • Taman protiv njihovog najomraženijeg rivala !!

                        Comment


                        • Originally posted by Don Markoni View Post
                          Taman protiv njihovog najomraženijeg rivala !!
                          To da ;)

                          Tifozi Viole najviše mrze Juventus

                          Baš me zanima da li će Miha da ostane trener Fiorentine i naredne sezone, dosta se priča da mu već spremaju zamenu... Mada krenuli su oni mnogo bolje da igraju nego u prvom delu sezone...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Ostace miha na klupi,jos sad kad se vrati joveta mnogo bolje ce igrati nego u prvom dijelu sezone.

                            Comment


                            • Ma kad LDN postavi taktiku Miha ce odmah da pobegne sa klupe
                              Ne znam zasto toliko ne vole Juve
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • http://www.goal.com/en/news/11/trans...scuss-transfer

                                Ipak Milan kreće prvi na Gansa... Ne znam da li će se i Inter umešati mada moguće je da se Inter ipak opredelio za Montoliva.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X