Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Comment


      • Za Nojera sam pre znao da je nula od coveka, time sto je pre dve godine krenuo putem koji retko ko ide.A i veceras se pokazao u pravom svetlu kakav je, covek je los gubitnik.

        Bez obzira na to sto je Bajern veceras imao losu zavrsnicu, najvise su podbacili navijaci na juznoj tribini koji vaze za najvatrenije.Na kraju utakmice se videlo kako se ta tribina ispraznjava, kakvi ste vi to navijaci kada vasem klubu ne ide?Tipicni gloryhunteri...

        Comment


        • Volio bih da vidim

          Real - PSZ
          Barsa - Galata
          Bajern - Malaga
          Juve - Borusija
          sigpic

          Comment


          • Samo da pitam AK47 da li bi dao crveni svom miljeniku za onaj start na Rosickom?
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Originally posted by soe View Post
              Samo da pitam AK47 da li bi dao crveni svom miljeniku za onaj start na Rosickom?
              Nisam vidio,gledao Malagu...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Nisam vidio,gledao Malagu...
                Laze nevernik video je ...
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Real - Barselona
                  Bajern - Borusija
                  Malaga - Galatasaraj
                  Juventus - PSG

                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Da li mogu sad iz iste zemlje da se sastanu

                    Edit:

                    Real - Galata
                    Barsa - Malaga
                    Bayern - Juventus
                    PSG - Dortmund
                    Last edited by Lord Aleksoni; 13-03-13, 22:48.

                    Comment


                    • Originally posted by soe View Post
                      Samo da pitam AK47 da li bi dao crveni svom miljeniku za onaj start na Rosickom?
                      Posto nije protiv Reala, sigurno ne bi
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Mr.M View Post
                        Real - Barselona
                        Bajern - Borusija
                        Malaga - Galatasaraj
                        Juventus - PSG

                        Ne moramo cekati izvlacenje , Mikula brat <3 nikad ne grijesi.

                        Comment


                        • Koliko je ovaj Pereira veliki mentalac, pa to nema nigde, stavlja Defoura na krilo, a ovaj klasican kostolomac, kada sam video na teletextu(nestao mi net jbg ) znao sam da je ovaj usranko dobio drugi zuti, ceo mec hoce da lomi noge, kakav neandertalac... Posle vidim da je izveo Moutinha na poluvremenu i uvodi Jamesa, kakav pacenik...

                          Bolja Malaga bila, Isco ga zabijo majstorski, iako se nije video do tog gola toliko... Od nijednog Spanca u 1/4 finalu, do 3 komada...

                          Spanija ne bi trebala da ima 5 predstavnika, ne zanosite se, znaju se pravila... Da je tu Atletico, da su tu Spursi, da je tu ne znam ko, ostavite se toga...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Vidi Freshmana sto je zajeban,jel to prijetis

                            Ma to za broj predstavnika je zajebancija sta vam je,nego meni zao sto ne igra Patetico ove sezone,a kad si vec Spurse spomenuo volio bi i njih da sam gledao u LS
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Kako mogu pretiti coveku koji ima "nadimak" AK47, si lud ti ???

                              Ja bi voleo i jedne i druge svakako, Atletico igra sjajan fudbal, sigurno bi dogurali daleko........a opet mozda i ne bi, isto vazi i za Spurse, nmg da vratim vreme, da napravim da ova dva tima igraju LS pa da znam, mozemo samo da nagadjamo, a nesto ne volim to sta bi bilo kad bi bilo...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Hajde izgubio ti je Porto,skloni taj avatar pa da pricamo ko ljudi

                                Gdje ces meni da prijetis vidi mi nicka,a tek avatar ubija
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X