Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A Vidićev crveni prošle godine protiv Ocelula?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by KingEric7 View Post
      Pusti Real sa strane, ali kolika mrznja navijaca Liverpula, prosto ne mogu da verujem...
      Ma citam sad komentare na stranim portalima. Rekoh vec za Real i Murinja, ne moze covjek ni sat vremena da ih mrzi, jasno je i njemu sve
      sigpic

      Comment


      • Da je protiv Barce dobio ovakav crveni vjerujem da bi sad bilo ispisano 365 , a ne 345 stranica , a tih 20 bi bile : Jebem im mater cigansku , jebi Uefalonu , cigani , placaju sudije i slicno , ali sta je tu je

        Sutra nimalo zanimljive utakmice , ubjedljivo najgori dan u osmini finala
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Crveni je uglavnom po navijacima Reala i Liverpula, kao i po nekim objektivnim navijacima ostalih timova iz PL. To je ocekivano, ipak igraci i njihov trener znaju za bolje. Dobio im je sudija utakmicu, ni prvi ni poslednji put. Ono sto je jasno je da se vidjeli nisu 50 minuta, proigrali su kad su dobili poklon, pogurani su sto da se radi. Samo nas ne ubjedjujte u gluposti.
          Pogurana Barsa protiv Celzija pre koju godinu kad je bila nemocna (samo na mnogo skandalozniji nacin,iako sam navijac Barse) sada Real protiv Mancestera kad je bio nemocan do tog momenta
          GIFSoup

          Comment


          • Зар је једна екипа са 10 играча заиграла и победила?
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Crveni je uglavnom po navijacima Reala i Liverpula, kao i po nekim objektivnim navijacima ostalih timova iz PL. To je ocekivano, ipak igraci i njihov trener znaju za bolje. Dobio im je sudija utakmicu, ni prvi ni poslednji put. Ono sto je jasno je da se vidjeli nisu 50 minuta, proigrali su kad su dobili poklon, pogurani su sto da se radi. Samo nas ne ubjedjujte u gluposti.
              Ma pusti, sta se objasnjavas.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                Pogurana Barsa protiv Celzija pre koju godinu kad je bila nemocna (samo na mnogo skandalozniji nacin) sada Real protiv Mancestera kad je bio nemocan do tog momenta
                Ono je najveca bruka bila u istoriji fudbala, ali su oni na kraju toliko skakali i radovali se bez imalo obraza, ovi su bar pokazali obraz pa ja stvarno nemam sto da im zamjerim. Sudiji da, igracima i Murinju nista.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by voja92 View Post
                  Koliko ja vidim noga mu je u trenutkt kontakta bila zaustavljena na Arbeloi, posle toga je ovaj pokusao da ga udari. Nije ni Nani naivan.
                  Ovo što izgleda kao da ga gura? OOOOooooo ... ma gde ga gura povlači nogu, savija je u kolenu..
                  Kako može u ovom položaju, sa visoko podignutom nogom da kontroliše bilo šta???? Aloooo
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Brajkula da 4 covjeka nisu skoro u isto vrijeme napisala da je bilo za crveni ja bih priznao,ali eto svi smo budale...
                    Originally posted by AK47 View Post
                    Pa gdje sam ja rekao da smo vecina

                    Ja sam napisao svoju misao po onome sto sam vidio,a u isto vrijeme je Sejo napisao identicnu stvar samo sam to istakao,kao i Zika i papi ako se ne varam
                    Написао си нас четворо напише, то ти је био аргумент, као вас четворо је написало а ја сам и у том случају вас четворица сте већини и аутоматски у праву, јер како четворица могу да виде криво а само један исправно. Тако сам ја то скапирао.

                    Мсм брате мени искрено пуца уво ко ће даље од ова два клуба, као да је велика разлика између Реала и Јунајтеда, па да ја бирам ко је бољи за Јуве и да сам сада нешто узрујан. Само мислим да грешиш и то је то, ти мислиш супротно и овер. А на крају крајева судији је најмање требало да једном крајње дискутабилном одлуком реши овако јак меч, но све је то фудбал са друге стране.
                    Last edited by Brajkula; 05-03-13, 22:39.

                    Comment


                    • Какав судија, Лука Модрић је крив за све!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        Da je protiv Barce dobio ovakav crveni vjerujem da bi sad bilo ispisano 365 , a ne 345 stranica , a tih 20 bi bile : Jebem im mater cigansku , jebi Uefalonu , cigani , placaju sudije i slicno , ali sta je tu je

                        Sutra nimalo zanimljive utakmice , ubjedljivo najgori dan u osmini finala
                        Повуци реч

                        Comment


                        • Ovde kao da se od vas nikada nije bavio sportom a kamoli fudbalom! Pricati da je mogao da skloni nogu je ravno naučnoj fantastici, da je Supermen pa da skloni nocu u milisekundi! Nani je telekinezom naterao Ramosa da ispruži nogu i da autogol!

                          Comment


                          • Moje je misljenje da crvenog nije bilo i da je Turcin sjebao stvar ali bih sad pitao navijace Junajteda.


                            Kako to da vam je mnogo slabiji start Dzondza Selvija bio crveni a ovo kradja?

                            Kako to da je ono kad Ivanovic nije pipnuo Janga crveni a ovo kradja?

                            Ovo su najsveziji primeri a ima ih jos. Tada ste eto pobedili na mentalitet a sad Real krade. Pritom su to 2 utakmice gde je Liverpul s igracem manje bio opasniji po gol i na kraju imao veci posed a Celsi jednak posed s 2 igraca manje. Jos su pored kartona ubaceni nepostojeci penal odnosno gol iz ofsajda. Al eto to su pobede na mentalitet.

                            Svakako da vas je sudija ostetio ali interesantno je kako vrtite 2 razlicite price i jedete govna.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                              Pogurana Barsa protiv Celzija pre koju godinu kad je bila nemocna (samo na mnogo skandalozniji nacin,iako sam navijac Barse) sada Real protiv Mancestera kad je bio nemocan do tog momenta
                              Isto je ovaj Turcin sudio Barsa-Celzi
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Написао си нас четворо напише, то ти је био аргумент, као вас троје је написало а ја сам и у том случају вас четворица сте већини и аутоматски у праву, јер како тројица могу да виде криво а само један исправно. Тако сам ја то скапирао.

                                Мсм брате мени искрено пуца уво ко ће даље од ова два клуба, као да је велика разлика између Реала и Јунајтеда, па да ја бирам ко је бољи за Јуве и да сам сада нешто узрујан. Само мислим да грешиш и то је то, ти мислиш супротно и овер. А на крају крајева судији је најмање требало да једном крајње дискутабилном одлуком реши овако јак меч, но све је то фудбал са друге стране.
                                Jbt ti bas nekad djelujes kao da zidu nesto pricam

                                Da sam ja sam napisao onu misao rekao bi ok pravim se lud,ali 4 covjeka skoro u isto vrijeme napisu identicnu stvar,pa mi malo cudno,nas 4 u isto vrijeme da ti podebljam i Roy Keane legenda Uniteda,on ti spada pod navijace Liverpoola sigurno...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X