Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je ovaj sudija od pocetka poznat samo se nmg setiti kome je isto sr_nje napravio , mozda cak i Partzanu sudio u Evropi , poznat mi nesto
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Nikako ovo nije za crveni...

      Comment


      • Au,koja kradja...
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Ide đonom da ga povrijedi i još se valja po terenu, e moj Nani haj sad malo pod tuš ;)

          Moramo ovo iskoristiti, svim silama naprijed....

          Comment


          • Sudija preskočio toalet u pauzi..
            Utakmica uništena.. Bye bye..

            Comment


            • Originally posted by Mr.M View Post
              Meni je ovaj sudija od pocetka poznat samo se nmg setiti kome je isto sr_nje napravio , mozda cak i Partzanu sudio u Evropi , poznat mi nesto
              Sudio je inace u revansu Barsa-Celzi kad je Celzi popio crveni , voli covek da mase crvenim pa to ti je ...
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Nije vidjelo crvenog,al' ako je iko zasluzio ovo onda je to Manchester United.
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Šta to radi Ferguson, nisam razumela Rusa.
                  Videla sam...vodi navijanje
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • E jbg , de sad da dobije crveni

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Šta to radi Ferguson, nisam razumela Rusa.
                      Dize stadion na noge da navijaju

                      Ajde Vidicu spakuj ovo da se ne zajebavamo vise
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Borusija 3-0 , kakvo sprdanje , ladno ce Nemci imati 3 predstavnika u QF
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Stvarno nije bilo za crveni, ali dobro zivot ide dalje.
                          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                          Comment


                          • Opasna igra je bila od strane Nanija, kada se pogleda usporeni, a posle je glumeo kao Buskets da se on povredio... Ali nikako posle onakve hladnokrvnosti sudije, nisam ocekivao crveni, cak ni zuti, sve je sudija sokirao.
                            Nani je ukopao Utd, jer se ne moze reci da nije nezasluzeno dobio crveni, zestoko opasna igra, djonom po grudima...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ja samo ne znam kako Realu nije jasno da L.Sampiona ne moze da se osvoji sa zvezdama u timu,iz godine u godinu ista prica...
                              "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                              Legends never die. Mamba will be back!
                              sigpic
                              HOUSE ALL NIGHT LONG

                              Comment


                              • bice ovo paklenih pola sata...

                                Comment

                                Working...
                                X