Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma brate , Porto gotivim vec dugi niz godina , nista nemam protiv Malage , ali 100 % sam za Porto

    Nadam se da tu nece biti problema
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Одбрана Јувентуса је гранит за Миланову, Г Р А Н И Т, кољемо се ми саовом Барсом. Једино ме ту Бајерн жуља, најјачи фудбал играју, перверзија, савршенство, тотално конкретно, није ко Барса са 101 непотребним додавањем само како би набили статистику да ми овде ломимо главе о тим бројевима. Бајерн лепо, лако, просто, једноставно, конкретно, оп са са, то је права ствар, модеран фудбал у тоталитету.
      Ту је и Реал, њих смо клали увек (осим 1998. када нам Пеђа даде гол у финалу проклео сам га те вечери тачно је од тада кренуо да се распада! ), дакле можемо и опет.
      Дортмун уз дужно поштовање мислим да испада у 1/4 уколико извуче неког јачег противника - дакле топ фаворите у лику Бајерна, Реала, Барсе, Јувентуса.
      ПСЖ вештачки набуџено, некада играју перверзија некада се муче горе од Наполија.
      Галата и Порто/Малага плафон 1/4, ништа преко.

      Ово је само моје мишљење, капирам да се многи не слажу са мном, али оно...конкретно пошто може да збуни, мислим да је од Јувентуса само јачи Бајерн у пуном смислу те речи, док са Реалом, Барсом, па ајде и Дортмундом можемо да се кидамо.
      Ovo ti je za mene najbolji post koji si napisao kako si dosao na forum,govorim u svoje ime i sve potpisujem
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by Dale View Post
        Velicanstevena predstava , bravo momci

        Prolaz dalje , bez primljenog gola u revansu , da mi je to neko rekao , ne bih mu vjerovao .. U prolaz sam vjerovao sve vrijeme , ali da necemo primiti gol nikako .. Leo s 2 gola izbio sam na drugo mjesto liste strijelaca svih vremena u LS , mogao bi Raul mozda vec sljedece godine pasti

        Presretan sam zbog ove tekme , ovakva predstava u najtezem mogucem trenutku , kad je forma bila bas katastrofalna .. Milanu svaka cast za prvu utakmicu , stvarno su odigrali kao niko protiv nas u zadnjih 5-6 godina , postenu sansu nismo imali , ali danas je bolja ekipa prosla ( da se niko ne naljuti )

        Bravo i za Galatu , kasnije cu pogledati snimak .

        Sutra jos Porto da izbaci Malagu i super , mada u to ne sumnjam , cak ocekujem da Porto dobije i sutra
        Nema ljutnje , jednostavno bolja ekipa prosla dalje.

        Jackson Martinez <3

        Comment


        • Tako je Dale, pusti ti ove Primera boyse, ne znaju oni snagu Porta... A u ekipu se vratio najbolji igrac...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Posten Rosso brat , kao i uvijek

            Jackson i Joao , sutra ce objasniti (H)
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Одбрана Јувентуса је гранит за Миланову, Г Р А Н И Т, кољемо се ми са овом Барсом. Једино ме ту Бајерн жуља, најјачи фудбал играју, перверзија, савршенство, тотално конкретно, није ко Барса са 101 непотребним додавањем само како би набили статистику да ми овде ломимо главе о тим бројевима. Бајерн лепо, лако, просто, једноставно, конкретно, оп са са, то је права ствар, модеран фудбал у тоталитету.
              Ту је и Реал, њих смо клали увек (осим 1998. када нам Пеђа даде гол у финалу проклео сам га те вечери тачно је од тада кренуо да се распада! ), дакле можемо и опет.
              Дортмун уз дужно поштовање мислим да испада у 1/4 уколико извуче неког јачег противника - дакле топ фаворите у лику Бајерна, Реала, Барсе, Јувентуса.
              ПСЖ вештачки набуџено, некада играју перверзија некада се муче горе од Наполија.
              Галата и Порто/Малага плафон 1/4, ништа преко.

              Ово је само моје мишљење, капирам да се многи не слажу са мном, али оно...конкретно пошто може да збуни, мислим да је од Јувентуса само јачи Бајерн у пуном смислу те речи, док са Реалом, Барсом, па ајде и Дортмундом можемо да се кидамо.
              Evo ja se bas slazem sa tobom
              "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
              Legends never die. Mamba will be back!
              sigpic
              HOUSE ALL NIGHT LONG

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Tako je Dale, pusti ti ove Primera boyse, ne znaju oni snagu Porta... A u ekipu se vratio najbolji igrac...
                Igrao je James proslu,a vala je on najbolji,meni on i Moutinho
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Ovo ti je za mene najbolji post koji si napisao kako si dosao na forum,govorim u svoje ime i sve potpisujem
                  Брате, па кад се уозбиљим мало и оставим жабарска залуђивања по страни

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    Posten Rosso brat , kao i uvijek

                    Jackson i Joao , sutra ce objasniti (H)
                    Prolaz je apsolutno zasluzen , nego meni se jos vrti u glavi stativa Nianga.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Брате, па кад се уозбиљим мало и оставим жабарска залуђивања по страни
                      Vidis da mozes! Oseca se u tom postu neki italijano smek!

                      Brajkulica = Italijano dasa..
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Брате, па кад се уозбиљим мало и оставим жабарска залуђивања по страни
                        Pa nemoj na svakih 5000 postova da te moram cekati

                        Ova igra Barcelone ce da se napati protiv 3 visoka stopera i 3-5-2,to ti ja potpisujem u slucaju da se sastanu + onaj vezni red Juventusa je daleko zajebaniji,jedino je taj napad kriza,ali mogao bi Seba da trci kontre dobro,Mirko tesko jbg

                        Sto se tice Reala sad bi ih potpisao da im Barcelona dodje da se kolju opet,ali pod uslovom da protiv Bayerna igraju onda tek u finalu
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          Vidis da mozes! Oseca se u tom postu neki italijano smek!

                          Brajkulica = Italijano dasa..
                          Италијано даса, мафија, шпагети....

                          Spoiler


                          Не могу да дочека петак и звлачење, не могу брееее

                          Comment


                          • Gde je Messi?

                            U cetvrtfinalu Lige Sampiona
                            "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                            Legends never die. Mamba will be back!
                            sigpic
                            HOUSE ALL NIGHT LONG

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Igrao je James proslu,a vala je on najbolji,meni on i Moutinho
                              Igrao ali samo pola sata, nije jos tada bio fit, u ligi sve ulazio sa klupe, sada je poslednju odigrao 90 minuta, spreman je za Malagu...

                              Ne zaboravimo Jacksona, kakva je to zver...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by NbaIsMyLife View Post
                                Gde je Messi?

                                U cetvrtfinalu Lige Sampiona
                                Pa kako tebi kao velikom navijacu Barcelone nisam cestitao.

                                Cestitke majstore , uzivaj.

                                Izvini jos jednom , trebao si mi biti prvi na listi.

                                Comment

                                Working...
                                X