Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
    Morao je puno bolje odraditi ovo kod gola,jeste Benzema majstorski sve odradio,ali eto npr.Terry kojeg spominjes siguran sam da ne bi ovako pogrijesio,dosta sporo je ovde odreagovao i moglo se i moralo je to dosta bolji.

    Talenat jeste,ali zaostaje on jos za stoperima PL pogotovo ovih vrhunskim.
    Није његова интервнеција била толико спора колико је Бензема одрадио ово брзо и квалитетно, стигао је да уклиза, али ударац је био препрецизан. А кад смо кдо његовог потенцијала наведими једног перспективнијег штопера у ПЛ ?

    Comment


    • Coates,Jones,Kelly.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
        Coates,Jones,Kelly.
        Знао сам да ћеш навести њих двојицу
        бтв. обојица су 1990 годиште и ниједан не одскаче од Настасића, чак верујем да ниједан не би чувао Ибрахимовића онако како га је чувао Настасић прошле сезоне а тада је имао свега 18 година.
        Једино ето Фил Џонс, тј. дефинитивно Џонс је већи потенцијал од Настасића, ова два горе су престара за поређење и до сада немају неке запаженије роле да би се о истима причало, осим ако ниси навијач Ливерпула ;)

        ЕДИТ: Иначе и Фил Џонс је годину дана старији, дакле 1992 ;)
        Last edited by Brajkula; 03-10-12, 23:18.

        Comment


        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
          Coates,Jones,Kelly.
          Nemoj Kellija u tu grupu leba ti...

          Drago mi zbog Montpeljea sto su izvukli bod, kako ih je naceo Ait Fana pomislio sam, unistice ih Younes sam na kraju, al' jbg, sjeba ih crveni. Hart i Weindefeller su objasnili, mada Hart vise, nije normalno sta sve brani, alal mu vera, jos je Englez. Lep i atraktivan fudbal od strane Dortmunda, jednostavno Klop je majstor za ovakve stvari, doveo je do savrsenstva kontra napade i transformacije iz odbrane u napad, to deluje tako silovito da nije normalno koliko je Siti mogao komada da primi da nemaju golmana kakvog imaju.

          Vidoh malopre onaj gol Eliseua, i smorio sam se kao zmaj, kako je zavukao, bruka !!!! Isco opet bio na nivou, kakav ce to igrac biti.
          Last edited by Freshman; 03-10-12, 23:22.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Mislim da je Nastasic prerano dosao u City, glupi Engleski mediji ce ga maltretirati za svaki manji kiks, mogao je da dominira jos koju godinu u Firenci pa kad potpuno sazri da predje u klub kao City. Preveliki je pritisak na ovom nivou, nisam siguran kako ce se snaci.

            Inace, Dortmund sabio veceras, uvijek uzivam kad ih gledam, Hart objasnio na golu, MOTM sigurno. Vratice se ovo na Westfalenu.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Velika je razlika stvarno,Kelly i Coates 91 godiste,Jones 92,Nastasic 93,jel to treba da budu i isto godiste?

              Coates je proglasen za najboljeg mladog igraca Copa Americe,ali ne moze on igrati odmah pored Agger-a i Skrtel-a i momak je veoma talentovan i ruku smijem dati da ce biti bolji igrati nego Nastasic,a sto se tice Kelly-a on je igrao prosle sezone dosta u PL tako je i poceo ove sezone dok se nije povrijedio i za to vrijeme nije napravio nijednu vecu gresku,a vidjet cemo kakav ce Nastasic biti u toj istoj ligi.

              Nisam ga pratio puno u Italiji i mozda grijesim mozda je tamo odigrao izvanredno,ali ono sto je dosad pokazao u dresu City-u apsolutno me nije odusevilo.Ima vremena pokazat ce se ko grijesi.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Dortmund, Malaga i Bate po meni pravo osvezenje ove godine u Ligi sampiona....nekako mi deluje da sve 3 ekipe imaju slican mentalitet i da igraju samo iz kontri dakle odlicno koriste visak prostora u napadu....Mancester zasluzio jedan bod samo zbog jednog coveka - Dzoa Harta...Nastasic se dobro postavljao pozadi medjutim vidi se da se plasi da igra, pas igra mu je dosta nesigurna ali jos je mlad tj. premlad ovo mu je druga utakmica u Ligi sampiona i ako bude pokazao pravi karakter bice strasan igrac jer kvalitet za to vec ima.....i Kompani je imao par slicnih ispada doduse ne toliko kao Nastasic ali sve u svemu City supalj pozadi...da je igrao Kolarov od pocetka bolje bi to bilo jer je Klisi preofanzivan igac a oni iz Dortmunda sevali po stranama....opsti utisak oko Sitija je da je Mancini izgubio "kontrolu nad vozilom" i da vise ne zna ni kako treba da mu igra ekipa, ni ko treba da mu igra, ni koja foirmacija treba da bude jer covek se jednostavno uplasio da ne dobije otkaz jer mu zinulo dupe za arapske milione....i iz tog straha podlegao pod pritisak i lose vodio ekipu...
                Ibrahimovic apsolutni krivac za poraz PSG jer da se nije zajebavao kod onih sansi ne bi Porto mogao da preokrene....a za gol Rodrigeza - no coment....Kolumbija ima strasan napad....
                Vukojevic se radovao kao malo dete kad je njegov tim dao gol...toliko o tom "velikom" zagrebackom dinamu...
                Zenit ce biti treci u grupi siguran sam...nece moci ovako uzdrmani da se izbore sa zahuhtalom Malagom....jedina im je sansa eto da uzmu 6 bodova protiv Anderlehta pa da se nadaju da ce Milan ostati neporazen u obe utakmice u najgorem slucaju....ali kako igra Malaga..pregazice i Milan...

                Comment


                • Sto kaze Boshara preveliki pritisak je na Nastasicu. Cinjenica je da je potrebno vreme za adaptaciju sa Serije A na PL i da je ovo sto trenutno pokazuje daleko od one sigurnosti koja ga je krasila u Firenci.
                  Ja nisam mogao da verujem kako je on Ibrahimovica stavio u dzep. Ta utakmica sa Milanom je po meni bila prelomna za njegovo samopouzdanje kada je video koliko ustvari moze. Dostici ce svoj puni potencijal pre ili kasnije u to nema sumnje, vreme je na njegovoj strani. Nije slucajno on i sad starter.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                    Velika je razlika stvarno,Kelly i Coates 91 godiste,Jones 92,Nastasic 93,jel to treba da budu i isto godiste?

                    Coates je proglasen za najboljeg mladog igraca Copa Americe,ali ne moze on igrati odmah pored Agger-a i Skrtel-a i momak je veoma talentovan i ruku smijem dati da ce biti bolji igrati nego Nastasic,a sto se tice Kelly-a on je igrao prosle sezone dosta u PL tako je i poceo ove sezone dok se nije povrijedio i za to vrijeme nije napravio nijednu vecu gresku,a vidjet cemo kakav ce Nastasic biti u toj istoj ligi.

                    Nisam ga pratio puno u Italiji i mozda grijesim mozda je tamo odigrao izvanredno,ali ono sto je dosad pokazao u dresu City-u apsolutno me nije odusevilo.Ima vremena pokazat ce se ko grijesi.
                    Па причамо о потенцијалима а Коатес и Кели су 1990, не 1991, тако да није исто ако причамо о играчу млађем три године и играчу исто годиште, тако да играч који је од конкурента млађи три године а игра у истој лиги, чак и на бољем нивоу дефинитивно је тренутно већи потенцијал, а када узмемо у обзир годишта Настасић ће и у наредних пар година бити већи потенцијал у односу на поменуте.
                    Што се Коатеса тиче нисам га гледао, и баш ме интересује коју ће минутажу имати у Ливерпулу, ево нпр. Настасић је забележио већ два дуела у ЛШ, случајно или намерно, сам процени, а на клупи му седи један Лескот ;)
                    Што се тиче игре у Италији, играо је одлично, тј. како треба да игра играч са 18 година да би се након само једне сезоне продао у Манчестер Сити првака наводно најјаче лиге на свету у коме одмах заузима место у стартних 11? Па ни Видић није одмах играо у Манчестеру након доласка у Јунајтед а дошао је са поприличним бројем година и поприличним искуством у Русији.

                    Comment


                    • Nastasic je premlad za jednog stopera ;) a vec ga svi kritikuju i ocekuju mnogo od njega sto upravo govori o njegovom ogromnom kvalitetu....

                      Comment


                      • Coates-u su konkurencija Agger i Skrtel pored kojih se sigurno Nastasic ne bi naigrao.Ja nisam rekao da je on los igrac,ne bi sa 19 godina dosao u City da ne valja,ali dosad sto je pokazao uopste nije nesto posebno i niko me ne moze uvjeriti u drukcije.Ja ne sporim da moze postati odlican igrac samo sam rekao na dosad prikazanom nisam siguran u to.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                          Odlicna utakmica veceras i ovo je za City bod kao kuca s obzirom na prikazano.Prvo poluvrijeme dosta izjednaceno,ali u drugom Dortmund je razvalio City i uz malo vise srece i prisebnosti pri realizaciji moglo je biti 0-3 bez problema.Mancini jos jednom pokazao da je poprilicno los trener,veceras ga je Klopp takticki razvalio i bilo je uzivanje gledati Dortmund veceras.Nazalost ova dva izgubljena boda mogla bi ih kostati prolaska dalje.Takodjer mozda grijesim ali Nastasic bi mogao imati slicnu sudbinu Savica,po meni daleko od igraca koji zasluzuje mjesto u prvih 11 u klubu kakav je City.

                          Veceras treba izdvojiti tri stvari:fenomenalnu igru Dortmunda,njihove navijace i cudesnog Hart-a koji je za mene trenutno poslije Iker-a najbolji golman svijeta.
                          Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                          Coates-u su konkurencija Agger i Skrtel pored kojih se sigurno Nastasic ne bi naigrao.Ja nisam rekao da je on los igrac,ne bi sa 19 godina dosao u City da ne valja,ali dosad sto je pokazao uopste nije nesto posebno i niko me ne moze uvjeriti u drukcije.Ja ne sporim da moze postati odlican igrac samo sam rekao na dosad prikazanom nisam siguran u to.
                          Мене лично тај Шкртел нпр. не одушевљава, бљесне па направи огроман кикс и тако у круг....али ајде сад.
                          Заслужује Настасић место зато што може постати најбољи играч на свету и клуб као што је Сити треба да га истрпи пар утакмица ако жели да има једног од најперспективнијег штопера на свету у тиму, овако ако га само држе на клупи играч не напредује, и као треће нзм шта се то толико од Настасића очкује, да сам похвата све лопте, шпицеве, није то криминално као што ти говориш, за једног 19-годишњака на овом нивоу и више него добро, веруј ми.
                          Сад да ли је боље да је остао још коју годину у Фиорентини или не за његов развој је друга прича, Настасић има жељени потенцијал и сигурно није случајно са 15 година прешао у Фиорентину, а са 18 у Манчестер Сити, иде узлазном путањом, и сигруно да се очекује да тако настави.
                          Поред тога и за репрезентацију игра сасвим добро, а против Белгије за пар дана ћемо га видети како ће се супроставити великом Хазарду и осталим белгијским звездама.

                          Comment


                          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                            Coates-u su konkurencija Agger i Skrtel pored kojih se sigurno Nastasic ne bi naigrao.Ja nisam rekao da je on los igrac,ne bi sa 19 godina dosao u City da ne valja,ali dosad sto je pokazao uopste nije nesto posebno i niko me ne moze uvjeriti u drukcije.Ja ne sporim da moze postati odlican igrac samo sam rekao na dosad prikazanom nisam siguran u to.
                            Ovome su konkurencija Kompany kapiten ekipe, Kolo Toure (jeste u nemilosti trenera ali znamo kako je igrao u karijeri) i Leskot pa opet igra. Ne znam da li si dobro formulisao recenicu... On i jeste doveden u Siti zbog odlicnih partija i prevelikog potencijala. Do sada u Sitiju nije pokazao svoje najbolje ali je u Fiorentini stvarno bio doktor u odbrani, kazem ti jer sam gledao utakmice. Nemoj da sumnjas u to da ce biti fenomenalan stoper i u buducnosti. Onakav igrac ne moze da omane, vec sada ispoljava dosta zrelije postupke u odnosu na godine.
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Originally posted by Condition23 View Post
                              Ovome su konkurencija Kompany kapiten ekipe, Kolo Toure (jeste u nemilosti trenera ali znamo kako je igrao u karijeri) i Leskot pa opet igra. Ne znam da li si dobro formulisao recenicu... On i jeste doveden u Siti zbog odlicnih partija i prevelikog potencijala. Do sada u Sitiju nije pokazao svoje najbolje ali je u Fiorentini stvarno bio doktor u odbrani, kazem ti jer sam gledao utakmice. Nemoj da sumnjas u to da ce biti fenomenalan stoper i u buducnosti. Onakav igrac ne moze da omane, vec sada ispoljava dosta zrelije postupke u odnosu na godine.
                              Kompany je mozda i najbolji stoper u ligi,ali ta dvojica u ovom trenutku nisu nista posebno,to sto su obojica bili odlicni igraci to je druga prica.Kolo nije odigrao ozbiljnog fudbala skoro dvije godine i dovoljno govori da je i Savic bio ispred njega,a Lescott nije los igrac,ali polako i on pada i nije to vise igrac kakav je bio,nije dzabe Mancini trazio cijelo ljeto zamjenu za njega.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                                Kompany je mozda i najbolji stoper u ligi,ali ta dvojica u ovom trenutku nisu nista posebno,to sto su obojica bili odlicni igraci to je druga prica.Kolo nije odigrao ozbiljnog fudbala skoro dvije godine i dovoljno govori da je i Savic bio ispred njega,a Lescott nije los igrac,ali polako i on pada i nije to vise igrac kakav je bio,nije dzabe Mancini trazio cijelo ljeto zamjenu za njega.
                                И нашао је у виду Настасића, дакле Настасић је предодређен да замени доброг играча који је почео да пада због година, да ли ти то нешто говори? Нема омашаја код њега, биће то још један одличан штопер у низу које је избацила Србија.

                                Comment

                                Working...
                                X