Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • JA bi za onog Gotzea dao miljardu eura, a ne 40 kolika mu je cijena

    PS.
    Zna li neko zasto je tema Arsenala zakljucana??
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Opste poznato da Dortmund igra ubedljivo najlepsi fudbal u Evropi.
      Slazem se da igraju mnogo dobar fudbal, svaka im cast.Ali da se prica po forumima, sajtovima, drustvenim mrezama da Real igra najlepsi fudbal u Evropi, ne bi ti tako mislio ;)

      Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Opste poznato da Dortmund igra ubedljivo najlepsi fudbal u Evropi.
        То зато што је Барса више сморила.
        ако уопште можемо да говоримо о томе да оно што они раде некога може да смори.

        Comment


        • Nema mene sta da interesuju drustvene mreze, jer ih ja licno ne koristim niti pratim kao prvo. Kao drugo, pratim Bundesligu i svako ko ima oci u glavi moze da vidi ko igra najlepsi fudbal u Evropi. Tako da ti komentar nema smisla uopste.

          @Brajkula

          Mene licno smara igra Barse, bolje su mi igrali kada je Dinho bio tamo.

          Ne zato sto navijam za Real, nego jednostavno mi se ne dopada njihova igra, kao sto me smara igra Spanije. Bilbao je prosle godine igrao i parirao po lepoti igre Dortmund-u, sada su bez premca po meni.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Strasni Hart , kako ih covjek spasava samo

            Odlicna utakmica , puno vise golova je moglo biti , ali eto , nije ni ovako lose ... Kakva majstora Gundogana , kad je prosao i dao onaj savrseni pas za Roberta , ali ovaj promasio , Gundogan sve bolji i bolji

            Montpellier s igracem manje stigao do boda , tako je , sad dobijte Olympiakos , pa da budete drugi na kraju

            Benzema i Eliseu
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Slazem se, Dortmund stvarno igra lep fudbal, vodili su 0:1, ali su oni su i dalje napadali, napadali i napadali.

              Nemaju ni toliko "zvezda" pa sad da ima tu nekih razmirica, i ostalih gluposti, stvarno su super kolektiv i to je to.

              Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

              Comment


              • Odlicna utakmica veceras i ovo je za City bod kao kuca s obzirom na prikazano.Prvo poluvrijeme dosta izjednaceno,ali u drugom Dortmund je razvalio City i uz malo vise srece i prisebnosti pri realizaciji moglo je biti 0-3 bez problema.Mancini jos jednom pokazao da je poprilicno los trener,veceras ga je Klopp takticki razvalio i bilo je uzivanje gledati Dortmund veceras.Nazalost ova dva izgubljena boda mogla bi ih kostati prolaska dalje.Takodjer mozda grijesim ali Nastasic bi mogao imati slicnu sudbinu Savica,po meni daleko od igraca koji zasluzuje mjesto u prvih 11 u klubu kakav je City.

                Veceras treba izdvojiti tri stvari:fenomenalnu igru Dortmunda,njihove navijace i cudesnog Hart-a koji je za mene trenutno poslije Iker-a najbolji golman svijeta.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Аит Фанта ко на ПЕС-у живот.

                  @Вејд ниси објективан друже. Ок играла је Барса добро док је Роналдињо био тамо, али ово данас је непревазиђен фудбал, на оно што они раде нема одговора, а ја лично иако нисам неки љубитељ те Барсе, као ни Реала, уживам гледајући Ћавија и Иниесту, празник за очи, колико пасева на малом простору, промене праваца, дуплих пасова. А конкретно Иниеста је најбољи играч икада после Зидана (то је моје субјективно мишљење, знам да се већини овде на форуму по том питању не разликује мишљење од целог света да су то Марадона или Пеле, или Меси, Роналод...).
                  Да се не лажемо леп је ово фудбал који игра Дортмунд, нема ту шта, али друже Барса објашњава неке ствари последњих година и не видим ко ће их у блиској будућности превазићи, можда Арсенал ако се стабилизује иоле тамо клуб, те не продају сваке године играча који им је у претходној сезони био најбољи, кажем можда.

                  Comment


                  • A,sutra liga evrope,ima nekih dobrih meceva:
                    Newcastle-Bordeaux
                    Psv-Napoli
                    Liverpool-Udinese
                    Panathianaikos-Tottenham
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Pa dobro, ne slazemo se, jbg, ne mogu svi imati isto misljenje.

                      Nemam ja nista protiv Inieste, Xavia i Messia, ne mrzim ja Barsu zbog njih, vec zbog drugih, al' nije ni bitno sada. Meni je Ronaldinho nesto nevidjeno, nakon Ronalda, pravog i jedinog Ronalda, nesto najbolje sto sam gledao. Zato mi se svidja igra Barse iz njegovog perioda. Kada ovi danas krenu da smaraju sa dodavanjima, ne gleda mi se fudbal uopste, al' eto.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                        Odlicna utakmica veceras i ovo je za City bod kao kuca s obzirom na prikazano.Prvo poluvrijeme dosta izjednaceno,ali u drugom Dortmund je razvalio City i uz malo vise srece i prisebnosti pri realizaciji moglo je biti 0-3 bez problema.Mancini jos jednom pokazao da je poprilicno los trener,veceras ga je Klopp takticki razvalio i bilo je uzivanje gledati Dortmund veceras.Nazalost ova dva izgubljena boda mogla bi ih kostati prolaska dalje.Takodjer mozda grijesim ali Nastasic bi mogao imati slicnu sudbinu Savica,po meni daleko od igraca koji zasluzuje mjesto u prvih 11 u klubu kakav je City.

                        Veceras treba izdvojiti tri stvari:fenomenalnu igru Dortmunda,njihove navijace i cudesnog Hart-a koji je za mene trenutno poslije Iker-a najbolji golman svijeta.
                        Одгледај поново меч Реал-Сити па понови ово горе што си рекао, сигурно штопер пред којим је велика каријера, колико добро игра на врхунском нивоу с обзиром на године. Друго не можеш поредити Савића и Настасића, САвић је прешао из Партизана у Сити, играо ову нашу лигу а знамо који је квалитет исте, и наравно изгледао је смешан тамо, Настасић је одиграо сјајну сезону у Серији А, сети се само како је чувао Ибрахимовића, и прешао у Сити, то су огромне разлике.
                        Мсм да ниси добро промислио када си то горе написао, а и не можемо судити дечку на основу једне лоше парије, у осталом лоше је играо цео тим а и сам ништа конкретно није крив, Родвел је главни кривац, а Настасић није ни близу главног, ако те баш занима најближи главном кривцу су ми Силва и Туре, Силва јер је промашио ону шансу у пп коју ни ја не бих промашио, а Туре јер је добро подбацио а реално од њега доста тога зависи.

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Pa dobro, ne slazemo se, jbg, ne mogu svi imati isto misljenje.

                          Nemam ja nista protiv Inieste, Xavia i Messia, ne mrzim ja Barsu zbog njih, vec zbog drugih, al' nije ni bitno sada. Meni je Ronaldinho nesto nevidjeno, nakon Ronalda, pravog i jedinog Ronalda, nesto najbolje sto sam gledao. Zato mi se svidja igra Barse iz njegovog perioda. Kada ovi danas krenu da smaraju sa dodavanjima, ne gleda mi se fudbal uopste, al' eto.
                          Ок разилазимо се, с тим да то што ти кажеш "смарају са додоавањима" нису то само тек таква додавања, но ајде различита мишљења ;)
                          Доктор, звериште, дефинитивно увео нешто ново у савремен фудбал, оно што је он радио (причам о индивидуалним стварима) ретко који играч је радио пре њега, пар ствари сам само видео од Окоче искрено, чак неке ствари до њега нису ни примакнути да ће се појавити. Па дарби са Валенсијом кад Бараха мсм није смео да га нападне у страху да неће испасти смешан, па против Милана када је Гатузу пробацио кроз ноге и ударио му заушку има ту материјала за књигу

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Одгледај поново меч Реал-Сити па понови ово горе што си рекао, сигурно штопер пред којим је велика каријера, колико добро игра на врхунском нивоу с обзиром на године. Друго не можеш поредити Савића и Настасића, САвић је прешао из Партизана у Сити, играо ову нашу лигу а знамо који је квалитет исте, и наравно изгледао је смешан тамо, Настасић је одиграо сјајну сезону у Серији А, сети се само како је чувао Ибрахимовића, и прешао у Сити, то су огромне разлике.
                            Мсм да ниси добро промислио када си то горе написао, а и не можемо судити дечку на основу једне лоше парије, у осталом лоше је играо цео тим а и сам ништа конкретно није крив, Родвел је главни кривац, а Настасић није ни близу главног, ако те баш занима најближи главном кривцу су ми Силва и Туре, Силва јер је промашио ону шансу у пп коју ни ја не бих промашио, а Туре јер је добро подбацио а реално од њега доста тога зависи.


                            Veceras mi je bio kriminalan,a sto je najgore bio je i Kompany.Nesigurni paralelni pasovi koji se nikad ne daju,nabijanje cim ga neko malo stisne itd.S obzirom da je mlad,a da je danas City igrao ocajno ne moze se on kriviti puno,ali otkako je u City-u gledao sam ga skoro svaki minut i nicem me nije odusevio,cini mi se dosta nesiguran.Presao je vjerovatno u najbolju ligu svijeta,jos je mlad i sve to ja razumijem,ali po meni nece uspjeti u City-u mada ne bih imao nista protiv i da pogrijesim jer se cini kao fin decko.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Зашто мислиш да би Тери нпр. много боље одрадио посао код овог гола Бенземе, ништа се ту није могло, добар дриблинг, још бољи шут (да је за пет сатима лошије шутнуо Харт би одбранио или би Настасић изблокирао).
                              Мени лично је против Реала био добар с обзиром да је био под притиском свих 90 минута је р се Сити углавном бранио, а играти на Бернабеу са 19 година није мала ствар, против Фулама сасвим ок, а вечерас се једноставно утопио у сивило клуба, мада није имао неке посебно крупне грешке.
                              Поред свега мислим да ћемо се ми њега нагледати још у Премијер лиги, исти само може да напредује а и тренутно не заостаје за штоперима у Премијер лиги, чак ми је и бољи штопер од Суботића који је невиђена киксара.

                              Comment


                              • Morao je puno bolje odraditi ovo kod gola,jeste Benzema majstorski sve odradio,ali eto npr.Terry kojeg spominjes siguran sam da ne bi ovako pogrijesio,dosta sporo je ovde odreagovao i moglo se i moralo je to dosta bolji.

                                Talenat jeste,ali zaostaje on jos za stoperima PL pogotovo ovih vrhunskim.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X