Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nismo uopste lose igrali,ali jbg.

    Godinama se ovakve stvari desavaju u Evropi.

    Comment


    • Fino su se držali sve do ovog mora se reći naivnog i krajnje jeftinog gola. Šteta što je gol pao na ovaj način u najgorem mogućem trenutku - pred sami kraj poluvremena. Mogao je Partizan ovakvom igrom do pozitivnog rezultata ovdje, još malo čvršće i disciplinovanije i vjerujem da bi bod bio tu, koji bi bio veliki uspjeh sa obzirom da je Rubin jako kvalitetna ekipa + dug put, te ova zima koja vlada u Rusiji valja se naviknuti na to. Još jednom kažem šteta, jer bi bilo odlično na odmor otići pri neriješenom rezultatu pod pritiskom bi tada bili domaćini.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Aleksandar Miljkovic

        Comment


        • Dobra igra Partizana prvix 40 minuta,dokle sam gledao,posle sam seo za komp jer mi je bila mng smorna tekma,kakav je gol bio...??
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Mijkovic majmun proklizao i Karadeniz samo pogodio u levi , nije se moglo braniti
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Sparta - Bilbao 1:0. Koliko se samo raspao Bilbao, to je nevjerovatno.

              Videoton trpa Sporting, vec je 3:0.

              Tottenham poveo u Grckoj.
              Last edited by bracala; 04-10-12, 18:37.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Ja stvarno ne vidim nacin na koji cemo mi dati nekome gol u ovih 6 utakmica
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Ja stvarno ne vidim nacin na koji cemo mi dati nekome gol u ovih 6 utakmica
                  Па кад Станоје није матиран у Београду, стварно не знам како ће бити Хандановић или овај Рижиков.

                  ЕДИТ: Ђурђић пуни Твенте, до душе овај други и није имао пуно да запиње, само гурну лопту у гол.
                  Last edited by Brajkula; 04-10-12, 18:43.

                  Comment


                  • Koji Stanoje
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Sparta vec 2:0.

                      Lyon preokrenuo na 1:3.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Koji Stanoje
                        Упс Стамени
                        пресече ме Ђурђић

                        Comment


                        • Zaboravio sam , dacemo mu gol u Bakuu , za ono sta je radio treba ga napuniti do petice najmanje
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Mocni Videoton vodi protiv Sporting-a 3-0.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Zasto je zatvorena tema "FK Partizan" ??
                              Nema sta mnogo da se kaze o utakmici...potpuno isto smo odigrali kao sa Nefcijem i naravno izgubili...jedino je pozitivno to sto su eto mladi igraci dobili sansu da steknu iskustvo i nista vise...Vermez ubacuje dva napadaca a vadi iz igre dva OFANZIVNA vezna !!?? Jbg nekom glava sluzi samo da mu pridrzava kapu...
                              E moji fudbaleri...splavarenje, par puta nedeljno ostajanje u nocnim bircuzima do 1-2 sata posle ponoci, dakle los san, kurve svaki dan...i naravno da ne znate nista posle.....za njih je lek samo jedna stvar - maltretiranje...da im sevaju samare svaki dan i da ih ozbiljno udaraju po dzepu pa ili ces da budes sportista ili se idi zajebavaj po splavovima mater ti jebem u picku....

                              Comment


                              • Paulo Sousa legenda Sportinga koji je trenutno na klupi Videotona ruši svoj klub. Pravo iznenađenje priređuje Videoton, očigledno je da izbacivanje Burse nije bila slučajnost, iako će im u ovoj dosta teškoj grupi biti jako teško izboriti plasman dalje.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X