Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto volim ovaj osjecaj.


    Celtic
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
      Sto steta?

      Moraju da se pokazu bas u utakmici protiv Celzija!
      Да, али Челзи и Шахтјор имају по бод више (тј. 7), ако у обзир узмемо да су им бодови против Данаца сигурни имају по 10, ми чак и у случају да добијемо Челзи на Јувентус арени имаћемо 9, што значи да морамо да победимо и Шахтјор. Није срећа

      Comment


      • Zao mi je samo Fernandinha,bio je siguran da ce obije tekme da dobiju protiv aktuelnog prvaka Evrope
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • CELTIC BRE ! Zbog ovog veceras im oprastam sto su me oborili na tiketu u nedelju.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • А Руни у улози задњег везног, не важи, није мајстор.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Да, али Челзи и Шахтјор имају по бод више (тј. 7), ако у обзир узмемо да су им бодови против Данаца сигурни имају по 10, ми чак и у случају да добијемо Челзи на Јувентус арени имаћемо 9, што значи да морамо да победимо и Шахтјор. Није срећа
              Shvatam ali opet, ko je kriv kada nisu dobili norvezane?!

              Comment


              • Koliko samo srecnih ljudi sto je Barselona izgubila.

                Ne secam se da sam ja ostavljao neke komentare sinoc u vezi Reala.

                P.S. Nemojte da mi brisete komentar, znamo vec da nisu ovde pravila za sve ista.

                Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Да, али Челзи и Шахтјор имају по бод више (тј. 7), ако у обзир узмемо да су им бодови против Данаца сигурни имају по 10, ми чак и у случају да добијемо Челзи на Јувентус арени имаћемо 9, што значи да морамо да победимо и Шахтјор. Није срећа
                  Ako dobiju Chelsea dovoljan je i bod protiv Shakhtara.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Zao mi je samo Fernandinha,bio je siguran da ce obije tekme da dobiju protiv aktuelnog prvaka Evrope
                    Na isteku napada hahaha.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by soe View Post
                      Ako dobiju Chelsea dovoljan je i bod protiv Shakhtara.
                      Тачно, прерачунао сам се, тада би била ситуација Шахтјор 11, Јуве 10, Челзи 9...кул. Али ни то није срећа нека велика.

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Zao mi je samo Fernandinha,bio je siguran da ce obije tekme da dobiju protiv aktuelnog prvaka Evrope
                        Zar to nije izjavio Willian?
                        Prevario sam se, jeste Fernandinho.
                        Eden je majstor, ali ga preivse zabole za odbranu, mora da radi na tome.
                        Last edited by Wilshere_10; 07-11-12, 21:50.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Neverovatno koliko kriminalno igra Celzi odbranu, pre svega ovi ofanzivniji igraci uopste ne igraju odbranu. Evo kod drugog gola Williana, Oscar i Mikel uopste ne prate Willian-a i jos jednog igraca koji ulaze na 11m bez problema.

                          Koliko puta samo Azar nije ispratio igraca... Morace to mnogo bolje, nece moci stalno da ih vade Mata, Oscar i Azar.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Тачно, прерачунао сам се, тада би била ситуација Шахтјор 11, Јуве 10, Челзи 9...кул. Али ни то није срећа нека велика.
                            Opet si se preracunao,Chelsea bi imao 10,ali bi Juventus zbog boljeg rezultata u duelima sa Chelseaom prosao dalje;)
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by Phenom View Post
                              Koliko samo srecnih ljudi sto je Barselona izgubila.
                              Nisam vidio da je veceras iko spomenuo Barcelonu. Meni je iskreno drago sto je Celtic pobijedio, a ne sto je Barcelona izgubila.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Тачно, прерачунао сам се, тада би била ситуација Шахтјор 11, Јуве 10, Челзи 9...кул. Али ни то није срећа нека велика.
                                Chelsea bi imo 10 ali Juve bolji medjusobni omjer .Ma polako treba ptvo odigrat sa plavcima pa onda praviti kalkulacije,nisam siguran da Juve moze do pobjede ako ne promjene sta u napadu.
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X