Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brat Marselo se razleteo po terenu, steta za ovaj njegov udarac!

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Ma bio je Terek bolji, u to nema sumnje, ali nisu oni pokazali ne znam sta, dva gola iz dve katastrofalne greske Zenita, pa onaj prvi gol je komedija. Odbrana im je u rasulu, trebalo je tu da pojacavaju.

      Jeste Akane, levo krilo ali ulazi cesto u sredinu, sto mu i jeste glavna snaga koliko vidim, vrlo dobar na lopti, zna sta hoce, bas bas bi nam legao, al jbg... Kubu ne pominji... Pravicemo ih od blata...
      Znam ali i pre toga je bez gresaka odbrane Terek imao dve-tri odlicne sanse, nije htela da udje. Odbrana im je bila losa, to stoji, a napad i sredina odseceni i jalovi. Mene je Terek tu odusevio, s obzirom kakav budzet imaju, cvrsti su, disciplinovani, vrebaju, odlicno otvaraju kontru, prava ekipa. Nisu oni sad nesto tehnicko superiorni da dominiraju u stilu velikih klubova ali su opasan tim (slicno ko Partizan u basketu). Zato su i dobili Rubina, Dinama i Zenita u gostima na tri uzastopna gostovanja, veliki uspeh. Uglavnom poenta je da su zasluzeno dobili, a tu se slazemo.
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Jaooo Humelse!!!
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Evo Ozila, dobija Real, nije mi ni bio jasan Mou bez ikakvog kreativca u veznom...

          @asprilja Terek je jedno veliko iznenadjenje, i bas sam primetio par igraca poput onog Ivanova, onaj Brazilac Maurisio, veoma dobru ekipu su sklopili sa smesnim budzetom, to je posao. Zenit ne moze da se sastavi, nema veze izmedju sredine i napada, sve to deluje bas bas jadno. Davaj Witsela Spaleti, sta cekas...
          Last edited by Freshman; 18-09-12, 21:07.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ovi će da istrče neku kontru, ako Real pod hitno ne uradi nešto.. mnogo traljavo deluje ova igra, bez obzira na dominaciju...
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Marselo se naoštrio, mora da ga da...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Montpeiller se dobro drzi, napadaju u drugom, ocekujem da primimo gol do kraja.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Jebem ti fudbal ti jebem!!!
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ma ja, jedan sut i gol..Jebem ti fudbal..
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • HAHAHAHAHHAHAHA , covjek uzme loptu na 40 metara od svog gola , otrese trojicu , pobjegne jos trojici , da loptu Dzeki , a Eduka rutinski

                      Come on , nezasluzeno , ali nema veze
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Kakva zivotinja Ture, kako je povukao loptu napred, ovog sam se i plasio

                        Comment


                        • Eto, šta sam rekla!
                          Magarci jedni!
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Usrani Siti!
                            sigpic

                            Comment


                            • Xaxaxa kad sam znao, jebo mater...
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Yaya GENIJE... Prvo zadrzao loptu oko trojice, zatim sprint i Dzeka resava... Real u teskoj krizi...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X