Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monster Energy Grand Prix de France

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Opasni ovi Tech 3-evci.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • #47
      Jaci od fabricke Jamahe.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #48
        Nacici ce Lorenco podesavanje !

        Comment


        • #49
          Glupi CRTovi. Nista, mirise na zanimljivu trku sutra u Moto GP. Samo da se Dani ne odvoji odmah na pocetku. Rosi je blizu, ako sutra padne kisa, moglo bi biti bas zabavno.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #50
            Mesta u parc fermeu za prva tri i za proplasiranog CRT-a.Zaista, zaista smešno.Oni su poseban šampionat jer ih zasebno boduju i osvajaju titule.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • #51
              Dal je kod meno ono " Sto je babi milo to joj se i snilo " ili ima napretka kod Rosija ?

              Comment


              • #52
                Ima napretka sigurno, rekao je i Srdjan da su sve blizi. Da li moze bolje, sigurno moze, ali kada se setimo onih muka, ovo je odlicno.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #53
                  Ne znam za vas, ali mene je Ben Spis razocarao maksimalno. Jednostavno me sramota kad vidim njegova vremena. Lorenco je klasa za njega, Tek 3 tim je bolji od njega, pa i Rosi donekle, gledajuci motore koje voze. Sampionat je poceo, nema vise izgovora nisam u formi. Sramotan rezultat za vozaca fabricke Jamahe.
                  Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                  Comment


                  • #54
                    Pitanje je dali Lorencu treba jaci timski kolega , setimo se Edvardsovih rezultata dok je vozio sa Rosijem.

                    Comment


                    • #55
                      Spiz izgleda kao jedan od onih nestabilnih vozaca, moze da eksplodira, moze da potone, retko je sredina, a sada je usao u seriju losih (za postavljene standarde) voznji. Zapravo je danas izgledao i najbolje od pocetka godine. Ipak, Teh 3 trenutno izgleda kao najspremnija Jamaha.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #56
                        Ovi CTR-ovi samo smetaju na stazi.
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          ovi jadnici iz moto3 uvek izvuku najdeblji kraj i uvek njih zadesi kisai nista mi se nisu svidele njihove kvalifikacijefenati....antoneli....sreca pa su tu korteze i oliveira da se bar malo oraspolozim..
                          ali su zato motogp bile jedne od zanimljivijihna kisnim gumama rosi ko u najboljim danima
                          jos da vidim sta ce moj mali da uradi u moto2;)
                          ali mi je najlepsi trenutak bio kada sam videla onu najmladju i najsladju navijacicu
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Stonerova cerkica mi je preslatka, nisu je do sada prikazivali.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #59
                              Izlete Markez!

                              Comment


                              • #60
                                Ovaj Zaroov motor me toliko potseca na nekadasnju Hondu NSR 500cc.

                                2220783730048877407S600x600Q85.jpg
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X