Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monster Energy Grand Prix de France

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ovo jako lepo izgleda,bravo ljudijeste nas malo al smo zato odabrani
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • #17
      ma ima i nas tu koji samo citamo

      Comment


      • #18
        prvo se utefterite,pa onda citajte do mile volje
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • #19
          dobro je ika rek'o

          tu smo al samo citamo hehehe ja vala pišem samo kad je trka kad rossi pocne da prestize barberu za 7 poziciju :x/
          Valentino Rossi #46

          G.O.A.T

          Comment


          • #20
            I ja sam cuo da mnogi dolaze,samo bace pogled na komentare i odu dalje??

            Comment


            • #21
              Originally posted by AleksandarD View Post
              I ja sam cuo da mnogi dolaze,samo bace pogled na komentare i odu dalje??
              al dobro ovde ima i spamera pisu postove za dvojcu xD
              Valentino Rossi #46

              G.O.A.T

              Comment


              • #22
                Na celom forumu je to tako, ovde mi nekako kod nas najnormalnije deluje

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Valentino Rossi #46 View Post
                  al dobro ovde ima i spamera pisu postove za dvojcu xD

                  ...?
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Speed Master View Post

                    Uz svo postovanje prema tebi, da li se ti salis za dva CRT-a medju prvih 5 ako bude kisa?
                    Pa to je ona maksimalno,najmaksimalnije optimisticka prognoza A realno sto da ne Randija da vidimo u borbi za postolje ako bude kisa jer ako kisa bude padala otpisi 4 yamahe,racunaj da ce opet neko oboriti stonera,Niki da ce izgubiti prednji kraj u prvom zavoju,Rosi da ce imati neki peh i imat ces na kraju grid od 12-13 vozaca koji ce zavrsiti utrku.

                    PS naravno sve ovo zavisi o kolicini kise koja bude padala,ako bude jaka kisa nekako planiram ovakav scenario (Znam da nije realna prognoza al jbg) i lijepo te je vidjeti opet da pises.
                    Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                    Comment


                    • #25
                      @mirzacale

                      Pa, ti izgleda da ocekujes provalu oblaka tokom cele trke...
                      I mislis da CRT vozaci ne padaju po kisi, a? Ma, samo da bude dobra trka
                      i da naravno Kejsi dobije, ha, ha... Inace, i ja gotivim Rendija, dobro i njegovu
                      lepsu polovinu...

                      P.S. Pozdrav za moju drugaricu Deniju, Aleksandra, Losmija i Stonera iz Panceva...
                      I da, ljut sam na vas... rekli ste da cemo se videti ono vece i ispalili ste me...

                      Comment


                      • #26
                        Evo prvi lepi dani ponovo kada pocnu dolazimo Daca i Ja da se druzimo,nas Stoner ko preslikan original,sta ce on mora da navija za stonera bilo bi bezveze da navija za rosija ili nekog drugog

                        i da, Stoner bi trebao da dodje malo ovde na forum, morace losmi da ga nagovori

                        Comment


                        • #27
                          Drzim te za rec, pa se vidimo... da sada ne idemo u off... a posto smo izgleda ovako kasno samo nas dvojica na forumu, otkricu ti
                          prvu trojicu u Moto 2 za nedelju... Luti, Zarko, Janone... za GP i Moto 3 prognoze su sutra...

                          Comment


                          • #28
                            Rossi medju prvih pet u Le Manu....bez obzira na vremenske uslove....ne znam zasto ali imam takav osecaj...!!!!

                            Comment


                            • #29
                              Bilo bi mi Ok da bude tako a ne Markez da odluci sampiona na polovini sezone.

                              Nego nesto gledam slike iz predhodnih sezona pa mi fale neke masine i timovi motogp-2007-cz-tm-9041.jpg
                              Originally posted by Speed Master View Post
                              Drzim te za rec, pa se vidimo... da sada ne idemo u off... a posto smo izgleda ovako kasno samo nas dvojica na forumu, otkricu ti
                              prvu trojicu u Moto 2 za nedelju... Luti, Zarko, Janone... za GP i Moto 3 prognoze su sutra...

                              Comment


                              • #30
                                Nedostaju Kawasaki i Suzuki... a pogotovo Hopkins i Kris...
                                Gledacemo Krisa za vikend, ko zna, ako padne kisa mozda i napravi dobar rezultat,
                                ipak je on "rain man'...

                                Comment

                                Working...
                                X