Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monster Energy Grand Prix de France

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by Valentino Rossi #46 View Post
    znas sta , ovo mu je rossi dao oprostajni poraz u zadnjem krugu prije nego se ovaj povuce
    hahaali malo me je iznenadio stoner,nisam ocekivala da ce se ipak na samom kraju povuci.jos sam vristala i molila rosija da se smiri i bila i vise nego zadovoljna trecim mestom,ali eto ti gati si mozda ocekivao,ali ja se ovome nisam nadala..a nije da ne verujem u cuda
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • #92
      Originally posted by Alen P View Post
      Po kisi vise do izrazaja dolazi vozac a ne masina. A znamo ko je najbolji!
      LORENCO.
      sigpic

      Comment


      • #93
        Originally posted by denia_el View Post
        hahaali malo me je iznenadio stoner,nisam ocekivala da ce se ipak na samom kraju povuci.jos sam vristala i molila rosija da se smiri i bila i vise nego zadovoljna trecim mestom,ali eto ti gati si mozda ocekivao,ali ja se ovome nisam nadala..a nije da ne verujem u cuda

        prije bi rekao da ne vjerujes u ROSIJA , ROSSI JE CUDO -.- , nije da pretjerujem al je tako )) dobar je stoner al zna se ko je MAŠINA OD ČOVJEKA.
        Valentino Rossi #46

        G.O.A.T

        Comment


        • #94
          Svaka cast Valetu,odusevio me je.Nije mi zao iako sam izgubio opkladu i ne znam sta me ceka. Lakse cu podneti sta god bilo samo zato sto je Lorenco pobedio.
          Navijam da Vale i u sledecoj trci bude ovako dobar,Sad se vidi koliko nam je nedostajala njegova dobra voznja.
          A Pedrosa treba da bude proteran iz Honde,nije nizasta!!!
          sigpic

          Comment


          • #95
            Samo sam cekao na sta ce Stoner da se zali sto nije prvi ?!

            Comment


            • #96
              Stoner: Rossi is simply better, to je opravdanje DDD
              Valentino Rossi #46

              G.O.A.T

              Comment


              • #97
                Originally posted by urke030 View Post
                Samo sam cekao na sta ce Stoner da se zali sto nije prvi ?!
                I jeli je?Nisam imao vremena da gledam konferenciju.
                sigpic

                Comment


                • #98
                  Au kakve trke danas...
                  Jednostavno nema uzbudjenja bez Rossija. Konacno da se svi setimo zasto pratimo taj MotoGP... I jos onaj lik na sred staze kad je docekao na kolenima Rossija... . Ostaje misterija zasto ne moze da pronadje ovu brzinu po suvom, ali ajde da se nadamo napretku... Lorenzo je apsolutno pokidao danas, bice opasna borba izmedju njega i Stonera, samo se nadam da se nece smenjivati sa pobedama sa 10s prednosti, nego da ih vidimo u pravim duelima... Pedrosa - sta reci... Steta za Tech 3 vozace, odlicni su bili, i gledacemo ih cele sezone u ovakvim duelima... Ali Spies? Razocarenje sezone za sada, pod hitno mu treba top 5 plasman. Stvarno ne mogu da verujem, posle one sezone u Tech 3, onda prosle sezone prva pobeda u Assenu i sad ovakav pad?

                  Moto 2 - konacno i Luthi da slavi, druga njegova pobeda u srednjoj klasi, obe po kisi... Ali bio je odlican, Zarco kao i prosle godine, malo mu fali, malo i poludi na odredjene momente i izbaci Reu iz trke, na kraju izbaci i sebe. Cortiju svaka cast, sjajna voznja, Redding treci. Marquez ipak izleteo, eto, makar ce se zakuvati sampionat, bice neizvesno izmedju njega, Espargrara i Luthija. Pitanje je da li moze Iannone da se tu ukljuci, i dalje ide po sistemu toplo-hladno...

                  Moto 3 - definitivno najveci haos, brojna izletanja i pobeda za Luija Rossija, krajnje neocekivano...
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Priprema za Katalunju!

                    Comment


                    • Originally posted by Rossini View Post
                      ...sjajne kvalifikacije,mislim uzbudljive..i to je tako,samo iz razloga zato sto je kisa umesala prste..e sad,koliko je privatni tim Yamahe dobar i koliko je napredovao,videce se sutra,ako naravno bude suvo..inace su sjajno odvezli kvalifakaciju i ja im na tome cestitam..sve ostalo,po meni bez nekog velikog iznenadjenja..ono sto se ovde provlaci po forumu i temi o MGp-ju,doduse povremeno,je Ben..prateci ranijih godina WSB i njega samog kao vozaca u tom sampionatu,videlo se da ima jako veliki potencijal..s obzirom da vozi fabricki motor,taj potencijal mu nekako ne dolazi do izrazaja ove godine..recimo da je prosle sezone bilo vreme za upoznavanje,ove bi trebalo da je situacija drugacija,medjutim..ja licno od njega sutra ocekujem budjenje,i ako nista drugo bar da pomogne Lorencu ili Daniju u ostvarivanju kvalitetnog rezultata,samim tim i doprineti extra kvalitetnoj trci.Svi preduslovi su tu,Yamaha ne kasni mnogo za Hondom,i ima potencijal za,ajd da kazem tako,za skoro ravnomeran duel sa Stonerom..napredak Ducatija koji se danas video i koji su primecivali i komentatori,mislim da je neosnovan ako su pod tim mislili da ce moci da se bori za visok plasman(pod uslovom da su svi tu i bez nekih odustajanja),samo iz razloga koji sam vec gore naveo,a to su uslovi na stazi..ako bude kise,svaki danasnji komentar pasce u vodu,jer se tu nece znati ko kosi,a ko vodu nosi..licno bih voleo da bude kise,i da Rossi pokaze kako ima "malo vise talenta" ove godine nego one prethodne...ma voleo bih da do kraja sezone svaka trka bude kisna,bio bi to lep poklon za odlazak u penziju..;)
                      -Dovi,Cal..?morate malo laganije,imate sve preduslove da se dokazete,dobri ste..cetvorke i jednom i drugom
                      -Ben..?sedi 1,razmilslicemo da li zasluzujes ici u ovu skolu(Yamaha)
                      -Dani..?sedi 1,razmilslicemo da li zasluzujes ici u ovu skolu(Honda)
                      -Niki..?koja ti je veza bila,ajd reci mi majke ti..?!
                      -Adrijana..?........................... bez komentara,sedi 0
                      -Dorna..?sedi 1..zbog CRT-va i Adrijane
                      -Kejsi..?sedi 4,zbog poboljsanja u vladanju i svega onog za sta sam te kritikovao,videcemo da li ces jos napredovati
                      -Aco..?sedi 3..zbog komantara u vezi Rossijeve voznje i Stonerovog zadovoljenja 3-im mestom..verovatno je to bilo u afektu,potrudi se da budes bolji..
                      -Rossi..?sedi 1..zbog tvoje odluke da predjes u Ducati,moli boga da ti da kisu do kraja sezone,da ne bi zaboravili sve ono zbog cega si jednostavno THE BEST!!

                      p.s Rossi,ipak si pokazao malo vise talenta,mozda ti i popravimo ocenu..
                      Last edited by Rossini; 20-05-12, 15:05.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Rossini View Post
                        -Dovi,Cal..?morate malo laganije,imate sve preduslove da se dokazete,dobri ste..cetvorke i jednom i drugom
                        -Ben..?sedi 1,razmilslicemo da li zasluzujes ici u ovu skolu(Yamaha)
                        -Dani..?sedi 1,razmilslicemo da li zasluzujes ici u ovu skolu(Honda)
                        -Niki..?koja ti je veza bila,ajd reci mi majke ti..?!
                        -Adrijana..?........................... bez komentara,sedi 0
                        -Dorna..?sedi 1..zbog CRT-va i Adrijane
                        -Kejsi..?sedi 4,zbog poboljsanja u vladanju i svega onog za sta sam te kritikovao,videcemo da li ces jos napredovati
                        -Aco..?sedi 3..zbog komantara u vezi Rossijeve voznje i Stonerovog zadovoljenja 3-im mestom..verovatno je to bilo u afektu,potrudi se da budes bolji..
                        -Rossi..?sedi 1..zbog tvoje odluke da predjes u Ducati,moli boga da ti da kisu do kraja sezone,da ne bi zaboravili sve ono zbog cega si jednostavno THE BEST!!
                        Sjedi 5 , prosao si dalje hahaha
                        Valentino Rossi #46

                        G.O.A.T

                        Comment


                        • Odlicne trke u sve 3 kategorije. Pogotovo u MotoGP jer je trka bila do poslednjeg kruga. Jes da je Stoner izgubio, ali sta je tu je
                          @Ares zalio se da je izgore gume i da nije imao gripa, sto se i moglo videti u trci, sto nije nista cudno.
                          Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                          Comment


                          • Smarate sa tim sedi forama.Samo vas čekamo u Barseloni.Tako ćemo mi po vama da pišamo sa tim i još mnogim forama ako Stoner bude pobedio.Jadni ste.

                            Ovo sve pokazuje ko ima kakav karakter.Ja sam prvi posle trke napisao post i šta sam napisao?Rekao sam ,,dobra trka, čestitke Rosiju.".Vi ste kao pravi mentalni bolesnici uhvatili zalet da opet pljujete po Stoneru.
                            Last edited by MarkedOne8; 20-05-12, 15:07.
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                              Smarate sa tim sedi forama.Samo vas čekamo u Barseloni.Tako ćemo mi po vama da pišamo sa tim i još mnogim forama ako Stoner bude pobedio.Jadni ste.
                              smiri dozivljaj idi placi ako smo mi jadni sta si ti , hajvanu cuj tako cemo mi po vama pisat , jel to rosi po vama pišao , samo mi malo vas zajebavamo cici cici mici.. SRAMOTA !!!


                              usuput , ova adriana je mnogo lijepa
                              Valentino Rossi #46

                              G.O.A.T

                              Comment


                              • Originally posted by Valentino Rossi #46 View Post
                                smiri dozivljaj idi placi ako smo mi jadni sta si ti , hajvanu cuj tako cemo mi po vama pisat , jel to rosi po vama pišao , samo mi malo vas zajebavamo cici cici mici.. SRAMOTA !!!


                                usuput , ova adriana je mnogo lijepa
                                Jel ti ovo najsrećniji dan u životu što je Rosi po kiši dopuzao do drugog mesta na Dukatiju na kojem je Stoner redovno pobeđivao i uzeo jednu titulu?!Daleko ste vi od realnosti.Jaki ste samo iza monitora i preko interneta.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X