Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monster Energy Grand Prix de France

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by MarkedOne8 View Post
    Mesta u parc fermeu za prva tri i za proplasiranog CRT-a.Zaista, zaista smešno.Oni su poseban šampionat jer ih zasebno boduju i osvajaju titule.
    i vise je nego smesnosamo prave cirkus od sampionata
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • #62
      Originally posted by Alen P View Post
      Izlete Markez!
      sreca pa mu nije nista,sad ce on da se vrati i isprasi ih sve

      nije morao ni da se vraca
      a janone kao i uvek izgubljen u vremenu i prostoru
      Last edited by denia_el; 19-05-12, 15:18.
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • #63
        Pobenik dana u GP-u, ako se tako moze reci, Tech 3 vozaci i De Punije. Svaka im cast,
        a Rendi ispred Bradla, sjajan rezultat. Sve ostalo manje vise ocekivano, pa Spiz i najbolji
        da sada, a neki ga kritikuju... znam, znam, ipak je to fabricka masina, mora biti uvek
        medju 5 u trkama, minimum... Rosi poprilicno bolje vreme od Hejdena, pa hajde da verujemo
        da bi mogao uz neku kisu mozda cak i do podijuma...

        Tom Luti grize i to opasno, bas je brz, tipujem na njega sutra... Dobro je da je Janone u drugom
        startnom redu, tu je i Reding, samo se bojim kakvi su ludaci njih dvojica da ne pokupe jedan drugog...
        Zarko posle jucerasnjih treninga kada je bio ocajan danas sasvim pristojno osmo mesto...
        Razocarenje, Bredli Smit... tek 19-i... a i Di Meljo jako los iako je ovo "njegova" staza...

        Moto 3, nije ih posluzilo vreme, ali ipak jako lose pozicije za Fenatija, Rinsa i Antonelija...

        Sve u svemu, sutra ocekujem dobre i zanimljive trke, mislim da tu Moto 2 ne moze da omane...

        Comment


        • #64
          Ciao svima,

          Gledam i čitam i razmišljam o Pedrosi. Činjenica je da su male šanse, ali nikada se ne zna. Malo sreće i svašta se može desiti. Sutra, ako odradi tipičan start, možda ima šansu da pobedi. Dobro bi bilo za šampionat. Pritom je sledeća trka Katalunja...

          Najavili su kišu za jutarnje treninge, a popodne oblačno, bez padavina.

          Pozdrav

          Comment


          • #65
            Mene interesuje sta moze Dovizioso. Koliko se secam sve neki podijumi u FRA

            Comment


            • #66
              Dovi? Da, prošle godine drugi, pre dve sezone treći, 2009. četvrti, a 2008. šesti. Sve to u MotoGP-u. Čekaj, otkrio si neviđeni niz. Gledajući ovo, ostaje mu pobeda Hvala! Uglavnom podijum u skoro svim trkama u nižim kategorijama i pobeda u šampionskoj - 2004.

              Uz dužno poštvanje prema Kračlou, ali Dovicozo je proto-GP vozač. Kako trke budu prolazile, teško će ga Kračlou pobeđivati. Može podijum ovde. Neće biti lako, ali može. Još ide na sve ljute rivale - Lorenco i bivše i sadašnje klupske kolege...

              Comment


              • #67
                Znaci staza ce sutra biti nesto kao danas, malo mokra malo suva, to nije lose za trku, bice zanimljivije

                Comment


                • #68
                  ...sjajne kvalifikacije,mislim uzbudljive..i to je tako,samo iz razloga zato sto je kisa umesala prste..e sad,koliko je privatni tim Yamahe dobar i koliko je napredovao,videce se sutra,ako naravno bude suvo..inace su sjajno odvezli kvalifakaciju i ja im na tome cestitam..sve ostalo,po meni bez nekog velikog iznenadjenja..ono sto se ovde provlaci po forumu i temi o MGp-ju,doduse povremeno,je Ben..prateci ranijih godina WSB i njega samog kao vozaca u tom sampionatu,videlo se da ima jako veliki potencijal..s obzirom da vozi fabricki motor,taj potencijal mu nekako ne dolazi do izrazaja ove godine..recimo da je prosle sezone bilo vreme za upoznavanje,ove bi trebalo da je situacija drugacija,medjutim..ja licno od njega sutra ocekujem budjenje,i ako nista drugo bar da pomogne Lorencu ili Daniju u ostvarivanju kvalitetnog rezultata,samim tim i doprineti extra kvalitetnoj trci.Svi preduslovi su tu,Yamaha ne kasni mnogo za Hondom,i ima potencijal za,ajd da kazem tako,za skoro ravnomeran duel sa Stonerom..napredak Ducatija koji se danas video i koji su primecivali i komentatori,mislim da je neosnovan ako su pod tim mislili da ce moci da se bori za visok plasman(pod uslovom da su svi tu i bez nekih odustajanja),samo iz razloga koji sam vec gore naveo,a to su uslovi na stazi..ako bude kise,svaki danasnji komentar pasce u vodu,jer se tu nece znati ko kosi,a ko vodu nosi..licno bih voleo da bude kise,i da Rossi pokaze kako ima "malo vise talenta" ove godine nego one prethodne...ma voleo bih da do kraja sezone svaka trka bude kisna,bio bi to lep poklon za odlazak u penziju..;)
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Neshto sad gledam vremensku prognozu, izgleda da nas ochekuje jaka kisha tokom celog dana ili mozda Gledao i kvote na bet365, na Crutchlow-a protiv Dovia 2.25, opasno se razmishljam, nisam siguran ali mislim da je Cal dobar u kishnim uslovima kao i svi Britanci, bivshi je sampion British Supersport klase, a tamo se vishe od pola trka voze po kishi... Ako ima neko mishljenje, voleo bih da chujem... I na josh par zanimljivih duela sam naishao, na primer poklon, Vasquez protiv Khairuddin-a 1,72 , siguran sam da po kishi Khairuddin nema shta da trazi, Vasquez odlichan u kvalifikacijama, gotovo sekundu i po ispred Zulfamija... mozda i Oliveira protiv Cortese-a, Oliveira je pokazao brzinu ali nisam siguran da li ce zavrshiti trku, do sada u karijeri nije zavrshio sigurno izmedju 30 i 40% trka do kraja, i zbog toga sam gotovo siguran da pobedjuje Vinales na kraju, kao i da Rins nece izdrzati vishe od 5-6 kruga U moto2 kategoriji, ma koliko zeleo da se napravim pametan i da izmislim nekog pobednika, neshto u meni mi govori "Ne pravi se pametan, znash da Marqez dobija" i mislim da je u pravu Voleo bih Luthi-ja da vidim, ali svi znamo da ce popustiti chim ga predju na kraju... Poshto ce sigurno da bude luda trka, verovatno ce i ludi Iannone naci svoje mesto negde u vrhu... Idem da spavam, ne mogu da dochekam Worm-up ujutru, nadam se da ce biti kishe i na wormup-u, kako bi se shto bolje pripremili za ove uslove, a narochito Rossi

                    Comment


                    • #70
                      a oni koji ne gledaju moto3 jer misle da eto nije zanimljiv....pa neka razmisle jos jednom
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Bas uzasno vreme. Ako se zoves Rosi, znas da vozis ovakve trke Francuz u Le Manu, bice zanimljivo, zamislite jos da pobedi Zarko
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #72
                          Cestitke za sve vozace koji su se nasli na gridu! Pa, ovo su bili nenormalni uslovi za voznju...
                          U redu da kisa malo pokvasi stazu, pa da se zakuva, ali ovo...
                          Cestitke za Rosija, a veliko bravo za Antonelija... kako je mali napao Rinsa, nije uspeo, ali
                          svaka cast...

                          Nadam se da kise vise nece biti...

                          Comment


                          • #73
                            To nije Rosi Valentino,to je Luj Rosi

                            Comment


                            • #74
                              Ako se po ovakvim uslovima bude vozio Moto GP... pa bice veselo Mislim da jos nisu vozili hiljadarke u trci bas u ovakvim uslovima, full kisa. Neka me neko ispravi ako nisam u pravu.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #75
                                ma nije bitno koji,vazno da je rosiali kakvo slavlje francuza..prelepa scenaa devojke sto nose sampanjac su mi najlepse obucene do sadaovi zaduzeni za slike (prepoznace se) neke izbunare nekea sad nastupa zarko,idemo lepotodogovorite se ti i markez kako cete vec podeliti postolje,samo da mi obojica budete tamo
                                don't be scared homie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X