Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav argument u vidu smajlija
    idite na www.ispodobruca.com i procitajte malo te minijature sto covek pise, a po njegovom misljenju je upravo Playoff bio fantastican, i bas ta sedma odlicna utakmica protiv Kelta je dosta doprinela. Ja ne znam sta je ovde bilo losije nego prosle godine , osim sto je Majami osvojio ?
    Filadelfija forever.

    Comment


    • FILADELFIJA FOREVER!!! Hahahahhaah kakav brat najveci <3 Vise volim dobrog trola nego 100 smaraca. Povlacim sve sto sam rekao protiv delgada

      Comment


      • ko potpuno neutralat mogu datikam potpuno zaslužet titular sparnog vremena
        a jopet kolko su navlacile sudije ai precednik lično moglo jeto i lakše
        zdruge strane potpuno dizbalansirani gromovi sa dečačkim manama i vrlinama i ne baš nešta naročito vodženi sklupe
        sa mnogo dečjih bolesti i krivim ovanom predvodnikom mogu da pevaju sfinalom
        najbolji je dabome bijo vejd
        a najgluplji je već godinama dembron pa je taj titular iovde overijo
        dadnulimu još i mvp-a aon siroma nezna ni štaje to
        misli dajeto igrica paće još i dase žali damu neradi
        inače se slučajno poznajemo pa datikam
        retko glupo dete
        toće majka teško jopet da rodu
        a
        šta znači
        biće zanjga još titulara još prctenja i još izjava za javnos
        na opšte vecelje
        i sprdačinu





        lutajući reporter tuta bugarin
        nežno šapće sneguljici
        dok patuljci ruju
        u rudnici
        Last edited by tuta bugarin; 23-06-12, 00:12.

        Comment


        • Originally posted by delgado View Post
          Kakav argument u vidu smajlija
          idite na www.ispodobruca.com i procitajte malo te minijature sto covek pise, a po njegovom misljenju je upravo Playoff bio fantastican, i bas ta sedma odlicna utakmica protiv Kelta je dosta doprinela. Ja ne znam sta je ovde bilo losije nego prosle godine , osim sto je Majami osvojio ?
          Filadelfija forever.
          Taj smajli je i vise nego dovoljan za trolove. Al' bar troluj nekog ko se ne trudi da drzi ovaj pdf zivim.

          Comment


          • Deder, veliki strucnjace, argumentuj svoje stavove da je PO bio fenomenalan.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Deder, veliki strucnjace, argumentuj svoje stavove da je PO bio fenomenalan.
              Kvalitet kosarke svakako nije bio na nivou na kakvom treba i moze da bude i na kakvom ce biti sledece sezone. Ali bilo je mnogo zanimljivih utakmica i serija.

              Ovo sto su LeBron i Majami igrali od seste utakmice finala istoka je skoro pa savrseno. Battier je 4,5 utakmica odigro maltene na all star nivou (kada uzmes u obzir i napad i odbranu,a pogotovo procente), Rio je bio malo slabiji od Wade-a,a Bosh je uz LeBrona najzasluzniji sto su uopste dosli u situaciju da se bore za titulu,a na kraju je i osvoje. Cak je i fuckin' Cole imao dobrih rola

              Sve u svemu,regularni deo sezone je bio bas los. Razni Andersoni,Iljasove,Linovi i drugi poluigraci su dominirali. Sledece sezone to nece biti moguce.

              PO je meni bio jako interesantan i poprilicno sam odusevljen igrom Majamija u mecevima kada je to bilo najpotrebnije.

              Comment


              • Kada ekipa u finalu dobije 4 zaredom i pritom 3 puta prebaci 100 ne moze da bude lose. Nikako.

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Kvalitet kosarke svakako nije bio na nivou na kakvom treba i moze da bude i na kakvom ce biti sledece sezone. Ali bilo je mnogo zanimljivih utakmica i serija.

                  Ovo sto su LeBron i Majami igrali od seste utakmice finala istoka je skoro pa savrseno. Battier je 4,5 utakmica odigro maltene na all star nivou (kada uzmes u obzir i napad i odbranu,a pogotovo procente), Rio je bio malo slabiji od Wade-a,a Bosh je uz LeBrona najzasluzniji sto su uopste dosli u situaciju da se bore za titulu,a na kraju je i osvoje. Cak je i fuckin' Cole imao dobrih rola

                  Sve u svemu,regularni deo sezone je bio bas los. Razni Andersoni,Iljasove,Linovi i drugi poluigraci su dominirali. Sledece sezone to nece biti moguce.

                  PO je meni bio jako interesantan i poprilicno sam odusevljen igrom Majamija u mecevima kada je to bilo najpotrebnije.

                  Slazem se za finale, rekao sam vec da je Shane podigao formu, kao i Chalmers sto je bilo sasvim dovoljno da se oduva OKC. Ali, gde je bio Harden? Gde je bio onaj KD iz celog prethodnog dela sezone? Miami ih je pocistio jer 4 utakmice nisu imali odgovor bukvalno ni na sta. Isto tako, mislim da smo vec rekli da interesantno ne mora da znaci i kvalitetno.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Give credit to Miami defence. Znam da si rekao da su igrali sjajnu odbranu ali to je puno uticalo na ove, Harden je pukao jer je puno cuvao LeBrona, Durenta su sklanjali sa sweet spotova, jedino na Russ-u nisu imali veliki adzastment ali to je zato sto je Majamiju odgovaralo da on otvara tekme dobro jer on u tom trenutku od zelje i volje zaboravlja na Durenta.

                    Comment


                    • Obzirom da je sezona bila skracena zbog lokauta, nismo mogli ocekivati neku spektakularnu kosarku u regularnom delu, a nije da nije bilo dobrih utakmica. U Playoffu je bilo nekoliko odlicnih serija vec u prvoj rundi - Denver vs Lejkersi, lepa kosarka za gledanje, sedam utakmica, Klipersi-Memfis, ovde kvalitet kosarke nije bio bog zna sta, ali su Klipersi izginuli kolektivno da dobiju ovo i neizvesnost je bila odlicna kroz seriju. Ostalo je bilo manje-vise rutina sto se tice 1R , najgora serija je bila Cikago-Filadelfija. 2R - odlicna serija izmedju Indijane i Majamija, izuzetno se borila i igrala Indijana, PO naboj, tenzija na courtu, u izjavama, prave Playoff utakmice.. Takodje dobra serija izmedju Bostona i Filadelfije, sedam utakmica, opet ne toliko kvalitetna kosarka zbog samog stila igre File, ali je bilo interesantno. Finala konferencije su objasnila, Majami-Boston sedam utakmica, simetricno se razvijala serija do sedme utakmica koja je bila odlicna, Oklahoma-SAS takodje odlicna serija, preokret Oklahome, poezija protoka lopte i suta. Finalna serija na izuzetno visokom nivou, Majami je odigrao najbolju kosarku od kad se skupila velika trojka, za razliku od prosle godine najkvalitetniju igru su prikazali u finalu.

                      Stvarno ne vidim sta je bilo lose u ovom Playoffu, u ovom finalu ? Ubedjen sam da ne bi to pisao da je osvojio bilo ko osim Majamija.
                      Verujem da ti je bilo zanimljivije 2007. kada je bila metla, ili 2009. kada su Lakersi ubili Orlando. Ovde je bilo 4-1, ali to ne sme da zavara, bilo bi sigurno 4-2 da se igrao format 2-2-1-1-1, mi smo odneli jedan brejk, drugi ne bismo sigurno uspeli da nismo odbranili domaci teren.

                      I jos nesto, ja nisam trol, samo sto ovde izrazavate veliku netrpeljivost prema onim malo 'negativnijim' navijacima , da kazem pesimistima, pa se uglavnom javljam samo kad je live utakmica u pitanju. A TMacu sam imao potrebu da odgovorim na ovo, jer je ceo Playoff zdusno navijao protiv Majamija, i na kraju mu je samo preostalo da napise da je bila sranje kosarka i to je to

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Slazem se za finale, rekao sam vec da je Shane podigao formu, kao i Chalmers sto je bilo sasvim dovoljno da se oduva OKC. Ali, gde je bio Harden? Gde je bio onaj KD iz celog prethodnog dela sezone? Miami ih je pocistio jer 4 utakmice nisu imali odgovor bukvalno ni na sta. Isto tako, mislim da smo vec rekli da interesantno ne mora da znaci i kvalitetno.
                        Slazem se ja sve sa tobom,nego cisto onako da se ubacim

                        Comment


                        • Vidis, ti si se od celog mog posta uhvatio za finale. Vec sam rekao da je finale proslo onako kako sam i ja ocekivao, nakon prve dve utakmice. Ono je i bilo bolje od ostatka PO-a, samo sto je Oklahoma maksimalno razocarala, to sam takodje obrazlozio. I, ne znam stvarno kako to da bih govorio da je kosarka bila odlicna da je neko drugi osvojio, kad cele sezone pricam da je sranje.



                          P.S. Otvoreno protiv Miami-a sam navijao samo kada sam igrao na kladionici protiv njih, pa onako iz besa. Jedina ekipa za koju sam bas onako zdusno navijao je bio San Antonio ili to nisi uhvatio? Alal vera ako si ovde samo da meni "napakostis" i da pokazes da je Lebron bolji od Rose-a (covek od skoro 30 godina i dete od 22 ), posto stvarno ne vidim sta postizes time.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • LeBron ima 27, nemoj da dodajes coveku tri godine Mac.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • To je bilo zbog MVP-a, znace on zasto.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • FB manijak

                                Comment

                                Working...
                                X