Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka cast Heatovcima... Lebron konacno ima prsten, a koliko ce samo fora i fazona da propadne sad zbog toga... Odavno je on velikan, ovim je samo potvrdio, potpuno zasluzeno..

    Svaka cast i Thunderima, ali mladi su oni, trebaju jos mleka piti...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Comment


      • LBJ mislim da je sada pravo vreme da se zenis! Realno.

        Comment


        • Moje srce je punoooo
          "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
          Legends never die. Mamba will be back!
          sigpic
          HOUSE ALL NIGHT LONG

          Comment


          • Originally posted by Seoski Terminator View Post
            LBJ mislim da je sada pravo vreme da se zenis! Realno.
            Sad mogu da radim sta oces

            Comment


            • Nisam gledao finale, mislio sam da ako ne gledam, Oklahoma mozda pobedi Cestitke navijacima Majamija na zasluzenoj pobedi u finalu. Posaljite neku gajbu za nas forumase
              sigpic

              Comment


              • http://espn.go.com/video/clip?id=8084874

                Call him King James. In ur face fucking bitter bastard.

                Comment


                • Čestitke svim navijačima Vreline!!!

                  Odgledah večeras reprizu i mogu samo da kažem svaka čast, četiri uzastopne pobede u finalu!
                  Svaka čast i za Džejmsa (u visokom stilu TD... 23/11/13, toliko osporavan i kakva satisfakcija na kraju) i za Erika (takođe osporavan kao trener) i za Milera (kako bi tek davao trojke da nema problema sa leđima) i za Vejda (njega moram da pomenem zbog D-W ) i svaka čast za sve ostale.
                  Uživanje je gledati kao neutralni posmatrač jednu ekipu koja je tako dominirala.
                  Last edited by miloolja; 22-06-12, 20:15.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Da nabacim i ja par reci, iako me opasno mrzelo, nasao sam ipak volju nekako...


                    Zavrsi se verovatno najgora NBA sezona u skorije vreme. Titulu je uzela ekipa koja je od All Star pauze imala toliko problema, na kraju se ispostavilo najmanje od svih ili se moze reci da je individualni kvalitet uspeo da ih zamaskira. Od prve utakmice protiv NY-a se videlo da dosta stvari ne valja. Niko nista spolja nije mogao da pogodi, mucili su se protiv Chandler-a u odredjenim situacijama i niko pored velike trojke nije davao Bog zna kakav doprinos. Medjutim, NY je truba, pa su tako i prosli, sa samo jednom pobedom. Posto sam vec udavio samog sebe, idem odmah na sesti mec protiv Boston-a koji Heat nije trebao da dobije. Igrali su isto kao i tokom celog PO-a. Lebron je igrao za sedmoricu sto nikako ne moze biti dovoljno za bilo sta. Medjutim, desilo se da je Boston bas tada odigrao, cirka, najgoru utakmicu sezone i posle izgoreo u sedmoj gde je Lebron vec dobio koliku-toliku podrsku.
                    As we all know, basketball is all about the matchups, a Miami je ocajan matchup za OKC. Lebron-a niko ziv ne moze tamo da brani 1 na 1, Harden je tolika rupetina u odbrani da kao da ne postoji, dok Ibaka kao sto sam vec pricao o tome, nije Bog zna kakav 1 na 1 odbrambeni igrac. Tu vec imate situaciju da prva 3 igraca Miami-a nemaju odgovarajuce cuvare, sto automatski znaci da ce odbrana morati da se krpi, sakriva nedostatke i bude konstantno u scramble mode-u i udvajanjima. Onda dolazimo do druge stvari, velika trojka Heat-a igra odbranu - i, to je igra vrhunski. Ogroman procenat napada Thunder-a se zavrsava neasistiranim poenima, sto je za timsku odbranu poput Heat-ove, pickin dim. Plus, dodajte na to da jedan igrac iz te trojke OKC-a nije postojao na terenu, da je jedan bio indisponiran i konstantno u problemima sto sa faulovima, sto sa odbranom protivnika i rezultat je jasan. Jos jedna stvar, odbrana Heat-a se najvise mucila protiv ekipa koje su dominantne u reketu, a Oklahoma to nema. Perkins i Ibaka su tolike rupetine na niskom postu, da mogu Kwame-u da pozavide. Znaci, nemas protok lopte, nemas pretnju pod kosem, samim tim nemas inside out igru i Bog zna kakve sutere - cemu se nadas. Battier je podigao nivo forme u odnosu na predjasnji tok PO-a, kao i Chalmers koliko-toliko i to je bilo dovoljno da se oduva Oklahoma. Znaci, bez Wade-a koji je igrao najgori basket karijere, sa povredjenim Bosh-om, bez konstantnosti u sutu i problemima sa dominantnim visokim igracima, Miami je uzeo titulu, toliko o nekim stvarima.


                    Mene je odusevio jedan covek i potpuno mi promenio misljenje. Russell Westbrook je jedna takva ljudina, decko koji ima srce kao svi ostali NBA igraci zajedno. Uvideo je da niko nista ne moze, uvideo je da mu se ekipa raspada i ucinio sve sto je u njegovoj moci da je stavi na svoja ledja i odvede do pobede. Medjutim, kao sto Lebron nije smeo sam da pobedi Boston, tako ni on nije uspeo sam nista vise od ovoga. Russ nije najbolji plej u ligi, Russ nije Bog zna kakav decision maker, Russ nije prefinjen suter, nema ni neku eleganciju kod prodora, ali ono sto poseduje koristi maksimalno i ako treba poginuce na terenu.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Russ MVP! Srce kao Rusija

                      Comment


                      • You know LeBron will be better next year with no pressure right? Now there is a scary thought.
                        ESPN.

                        Comment


                        • Rip Lebron Ringless jokes 2003-2012

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Da nabacim i ja par reci, iako me opasno mrzelo, nasao sam ipak volju nekako...


                            Zavrsi se verovatno najgora NBA sezona u skorije vreme. Titulu je uzela ekipa koja je od All Star pauze imala toliko problema, na kraju se ispostavilo najmanje od svih ili se moze reci da je individualni kvalitet uspeo da ih zamaskira. Od prve utakmice protiv NY-a se videlo da dosta stvari ne valja. Niko nista spolja nije mogao da pogodi, mucili su se protiv Chandler-a u odredjenim situacijama i niko pored velike trojke nije davao Bog zna kakav doprinos. Medjutim, NY je truba, pa su tako i prosli, sa samo jednom pobedom. Posto sam vec udavio samog sebe, idem odmah na sesti mec protiv Boston-a koji Heat nije trebao da dobije. Igrali su isto kao i tokom celog PO-a. Lebron je igrao za sedmoricu sto nikako ne moze biti dovoljno za bilo sta. Medjutim, desilo se da je Boston bas tada odigrao, cirka, najgoru utakmicu sezone i posle izgoreo u sedmoj gde je Lebron vec dobio koliku-toliku podrsku.
                            As we all know, basketball is all about the matchups, a Miami je ocajan matchup za OKC. Lebron-a niko ziv ne moze tamo da brani 1 na 1, Harden je tolika rupetina u odbrani da kao da ne postoji, dok Ibaka kao sto sam vec pricao o tome, nije Bog zna kakav 1 na 1 odbrambeni igrac. Tu vec imate situaciju da prva 3 igraca Miami-a nemaju odgovarajuce cuvare, sto automatski znaci da ce odbrana morati da se krpi, sakriva nedostatke i bude konstantno u scramble mode-u i udvajanjima. Onda dolazimo do druge stvari, velika trojka Heat-a igra odbranu - i, to je igra vrhunski. Ogroman procenat napada Thunder-a se zavrsava neasistiranim poenima, sto je za timsku odbranu poput Heat-ove, pickin dim. Plus, dodajte na to da jedan igrac iz te trojke OKC-a nije postojao na terenu, da je jedan bio indisponiran i konstantno u problemima sto sa faulovima, sto sa odbranom protivnika i rezultat je jasan. Jos jedna stvar, odbrana Heat-a se najvise mucila protiv ekipa koje su dominantne u reketu, a Oklahoma to nema. Perkins i Ibaka su tolike rupetine na niskom postu, da mogu Kwame-u da pozavide. Znaci, nemas protok lopte, nemas pretnju pod kosem, samim tim nemas inside out igru i Bog zna kakve sutere - cemu se nadas. Battier je podigao nivo forme u odnosu na predjasnji tok PO-a, kao i Chalmers koliko-toliko i to je bilo dovoljno da se oduva Oklahoma. Znaci, bez Wade-a koji je igrao najgori basket karijere, sa povredjenim Bosh-om, bez konstantnosti u sutu i problemima sa dominantnim visokim igracima, Miami je uzeo titulu, toliko o nekim stvarima.


                            Mene je odusevio jedan covek i potpuno mi promenio misljenje. Russell Westbrook je jedna takva ljudina, decko koji ima srce kao svi ostali NBA igraci zajedno. Uvideo je da niko nista ne moze, uvideo je da mu se ekipa raspada i ucinio sve sto je u njegovoj moci da je stavi na svoja ledja i odvede do pobede. Medjutim, kao sto Lebron nije smeo sam da pobedi Boston, tako ni on nije uspeo sam nista vise od ovoga. Russ nije najbolji plej u ligi, Russ nije Bog zna kakav decision maker, Russ nije prefinjen suter, nema ni neku eleganciju kod prodora, ali ono sto poseduje koristi maksimalno i ako treba poginuce na terenu.
                            Iskreno, bolje da nisi nista napisao. Klasican hejterski post u stilu likova koji navijaju za 20ak klubova godisnje. U stvari , za 4 , posto cemo da racunamo samo Playoff. Skip Bayless bi bio ponosan na tebe.

                            Finale je bilo odlicno, odlicna timska kosarka Majamija, serija sa Bostonom takodje izuzetna, protiv Indijane isto, e sad sto ti vidis sve iz prizme ispadanja Cikaga to je tvoj problem. Navijao si ovde svim srcem za Indijanu, secam se tvojih komentara "Zajebani su , mnogo su zajebani" , Dannnyyy, Weest doktor kosarke, pa onda si se presaltao u zelembace "MADAFAKAAAAAAAAAA" , Rondooooo, a na kraju si sve nade polozio u Rasela zvanog "SRCE KAO RUSIJA" . Zaista , moram da priznam da si mi bio simpatican u tom hejtovanju, kako lako promenis sledeci klub i svim srcem navijas za njega
                            Iskreno zelim da se D-Rouz oporavi za sledecu sezonu i da mu Tatica ponovo objasni neke stvari.
                            Slazem se za Rasela, dzaba ga pljuju, najbolji plej lige.
                            Samo nemoj sad da me popljujes kao sto to uvek radis, valjda si naucio da diskutujes.

                            Majami je ove godine pokazao da je TIM i zasluzeno uzeo titulu. Ipak, tim treba da pretrpi odredjene promene - amnestirati Milera i osloboditi 5 miliona, poslati u penziju Pracku, Ronny, Joel mogu da ostanu jer igraju za malu kintu, ali CENTAR pod hitno.

                            Comment


                            • Jeste ljubomoran, kazem ja

                              Comment


                              • Au.

                                Comment

                                Working...
                                X