Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by RRondo9 View Post
    Iskustvo - zlato
    Znas lepo je to, ali kao i sa vinom ne treba preterivati, posle nekoliko vekova to postane malo problematicno.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Znas lepo je to, ali kao i sa vinom ne treba preterivati, posle nekoliko vekova to postane malo problematicno.
      Ma zezam se brate, al' jbg, nada umire zadnja.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by RRondo9 View Post
        Ma zezam se brate, al' jbg, nada umire zadnja.
        Ma znam ali sprdam se, volim kada mladje ekipe osvoje, tako da u ovom krugu kada ispadne Chicago navijam za OKC
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Ma znam ali sprdam se, volim kada mladje ekipe osvoje, tako da u ovom krugu kada ispadne Chicago navijam za OKC
          Ja vise volim ove matorce, nek osvoje dok jos mogu, za ove mladje ima vremena.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Ma znam ali sprdam se, volim kada mladje ekipe osvoje, tako da u ovom krugu kada ispadne Chicago navijam za OKC
            Kad ispadnemo, San Antonio all the way. Grupa takvih gotivaca i doktora kosarke mora da se podrzi.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Kad ispadnemo, San Antonio all the way. Grupa takvih gotivaca i doktora kosarke mora da se podrzi.
              Ma drag je meni San Antonio, The Big Fundamental, Tony i Pop ali su oni svoje odradili. Ovi igraju divljacku kosarku, ali KDu najvise zelim prsten od svih igraca koji ne igraju u Chi.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ako se desi da ispadnu CHI i ne daj Bože Heat ja ću morati da navijam za madafaku i Boston. Moram da ispoštujem sebe.

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Originally posted by Branislav View Post
                  Ako se desi da ispadnu CHI i ne daj Bože Heat ja ću morati da navijam za madafaku i Boston. Moram da ispoštujem sebe.
                  Ma kakvi, Heat je osvojio istok u zadnjem minutu prve utakmice Chicago - Philadelphia. Moze mozda Boston da im otkine 2 utakmice, nista vise od toga. Mislim da nece biti dobro ako ne budu na nekom tezem ispitu do finala, ko god da izadje sa zapada jaci je od ostatka istoka dosta. Ne znam, mozda su ovo ubedljive pobede rezultatski, ali meni licno Miami ne izgleda nista posebno.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Posto Heat nece ispasti, BIG 3 uzima titulu, pa vi navijajte za koga hocete.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Posto Heat nece ispasti, BIG 3 uzima titulu, pa vi navijajte za koga hocete.
                      Lepo biti optimistican, ali mislim da se opet puca u finalu ko god bio sa druge strane, Spursi, Lakersi ili OKC.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Lepo biti optimistican, ali mislim da se opet puca u finalu ko god bio sa druge strane, Spursi, Lakersi ili OKC.
                        Rado bih se prepucavao, ali me smor, pa cu reci da cemo da vidimo.

                        Na kraju ce Memphis da izbaci sve navedene sa zapada, pa ces videti.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Mislim da samo neki ultra iskusan i odlicno ukomponovan tim moze da pobedi Majami u velikom finalu. A to je naravno SAS.

                          Kada ovo kazem mislim da jedini oni imaju sanse,ne da su favoriti.

                          Comment


                          • Zašto mislite da su Spurs-i toliko ispred Lakers-a?

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Originally posted by Branislav View Post
                              Zašto mislite da su Spurs-i toliko ispred Lakers-a?
                              Vise oruzija u napadu, bolje uigran tim, bolji trener, bolja odbrana. Jedino sto Lakerse moze spasiti su nehumane partije Brayanta i Bynuma u svim mecevima u seriji + da se ukljuce Gasol i neko sa klupe. Nije nemoguce ali nije ni ocekivano.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Vise oruzja u napadu, bolje uigran tim, bolji trener, bolja odbrana. Jedino sto Lakerse moze spasiti su nehumane partije Brayanta i Bynuma u svim mecevima u seriji + da se ukljuce Gasol i neko sa klupe. Nije nemoguce ali nije ni ocekivano.
                                Samo da te ispravim, mislim da LA ima bolju odbranu, i da dodam da je SA daleko dublji tim. Ostalo stoji, mada bi LA imao dominaciju u reketu i samim tim solidne sanse protiv Heat-a. E, sad, kako bi to koristili, sasvim neka druga prica.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X