Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Branislav View Post
    Da mi prođemo ove ušere, a Bosh neka bude spreman za Boston i Bog da nas vidi. Naravno, ako se Boston izbori sa Philom.
    Bice vama duplo teze sa Bostonom nego sa Indijancima, kad vam kazem
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Bice vama duplo teze sa Bostonom nego sa Indijancima, kad vam kazem
      Naravno. Boston je i bolja i iskusnija ekipa. Ali prvo da Miami i Boston dođu do finala. Samo imate jednu nesrećnu okolnost, a to je da James obožava da igra protiv Boston-a i da mnogo voli da im vraća za godine provedene u Cleveland-u.

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Originally posted by delgado View Post
        Ja sta god kazem, D-Wade ce naci nacin da me opljune. Nisam rekao da se namerno Bosh povredio vec o losoj sreci LeBrona Jamesa kroz karijeru. Povrede Milera i Hazlema prosle sezone, evo sad Bosha ove sezone, da ne pricam o povredi Bubi Gibsoma u Gm7 protiv velike Bostonove trojke. Nema srece, pa to ti je.
        Moramo da dobijamo Gm2 kako znamo i umemo..
        Nemam sta da te opljujem, kada nakon svake greske ti pricas kako su ispali i mnogo menjas misljenje tokom jedne tekme. Napisao si, povredio se Bosh i pretpostavka je da nece vise igrati u seriji, i ti onda kazes, sve je protiv LeBron-a, kako on nece osvojiti titulu. Dakle, ti si vec u svojoj glavi odlucio da oni ispadaju, jer Bosh prema informaciji, koja nije potvrdjena ne igra do kraja serije...
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Bosh day to day.

          Comment


          • Originally posted by Branislav View Post
            Naravno. Boston je i bolja i iskusnija ekipa. Ali prvo da Miami i Boston dođu do finala. Samo imate jednu nesrećnu okolnost, a to je da James obožava da igra protiv Boston-a i da mnogo voli da im vraća za godine provedene u Cleveland-u.
            A Rondo mnogo voli da belezi tripl-dablove Jedva cekam seriju, za mene bi to bilo finale pre finala, 2 najjace odbrane u ligi head-2-head
            sigpic

            Comment


            • Chris Bosh will have an MRI to determine severity of injury. It is likely not a short-term issues.

              Moguce da je gotov za celu seriju.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • To ti je kad si copy/paste novinar...

                http://sport.blic.rs/Kosarka/NBA/214...i-sa-Oklahomom
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Originally posted by Ernesto View Post
                  To ti je kad si copy/paste novinar...

                  http://sport.blic.rs/Kosarka/NBA/214...i-sa-Oklahomom

                  Comment


                  • LeBron tallied 32 points, 15 rebounds, 5 assists and two steals. No one's done that in the playoffs in over five years.

                    Comment


                    • Prethodni post mi je obrisan.Opleo sam po navijačima Miami-a iliti gloryhuntersima.Ne predaje se Vogel tako lako.GO INDJIJANA!

                      Comment


                      • Originally posted by spira View Post
                        Prethodni post mi je obrisan.Opleo sam po navijačima Miami-a iliti gloryhuntersima.Ne predaje se Vogel tako lako.GO INDJIJANA!
                        To neka srpska verzija Indijane?

                        Comment


                        • Originally posted by spira View Post
                          Prethodni post mi je obrisan.Opleo sam po navijačima Miami-a iliti gloryhuntersima.Ne predaje se Vogel tako lako.GO INDJIJANA!
                          "Ti" si opleo po navijačima Miami-a!

                          Slušaj, počinješ da mi ideš na ganglije. Neću ulaziti u "priču" sa tobom jer znam da ću biti banovan posle prvog posta, a s obzirom da Miami igra PO to ne želim. U suprotnom bi se brzo objasnili. I počni konačno da navijaš za neki tim umesto što mrziš druge.

                          Btw., ako smo ostali bez Bosh-a do kraja PO biće to veliki hendikep. Pretpostavljam da će James morati na 4 kao noćas, a da će se Miller i Battier smenjivati na 3. Iovako smo bez jakog centra i samo nam je ovo falilo + što UD nije u formi. Valjda će izaći na dobro.

                          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                          sigpic
                          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                          - 4xMVP -

                          Comment


                          • Chris Bosh will have an MRI to determine the severity of his abdominal strain.
                            We'll have a timetable for his return once the results are known, but there's a real chance that Bosh could be sidelined for the rest of the second round. Manu Ginobili missed 15 games with a strained abdomen this season, and they are easy to aggravate, but hopefully Bosh's isn't too severe. Ronny Turiaf, Dexter Pittman and Joel Anthony will all play bigger roles until he returns.
                            Protiv Pacers-a verovatno nece mnogo nedostajati Miami-u ali u nastavku PO bila bi steta da ne igra.....

                            Comment


                            • 12./13.05.2012.

                              Мемфис Гризлис - Лос Анђелес Клиперс 3:4

                              Spoiler





                              Бостон Селтикс - Филаделфија Севенти Сиксерс 1:0

                              Spoiler





                              Мајами Хит - Индијана Пејсерс 1:0

                              Spoiler





                              Кликните на резултат меча да би сте видели преглед.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • kreču polufinala zapada

                                Comment

                                Working...
                                X