Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Ruke su potpuno odgovarajuce

    Btw, da predjemo na on topic, sta ocekujete veceras?
    Skip i Gutierez kazu LAL i to su prilicno sigurni. Gledao danas na 1st Take-u.

    Comment


    • Ne znam, meni je ova sezona (kao sto sam to rekao jedno 95 puta do sada) katastrofa, i za trenutak se osetih lepo kad sam pomislio da veceras imamo doubleheader, al' onda se setim da igraju Boston i Philadelphia polufinale konferencije, pa sam se opet smorio. Elem, trebali bi Kelti da povedu sa 2:0, mada imaju oni taj obicaj da prave gluposti protiv slabijih ekipa, tako da Doug-ovi puleni imaju svakako cemu da se nadaju. Ono kasnije bih vrlo rado gledao, ali kljucna rec je kasnije.




      EDIT: MVP, shvati da je Skip placeni trol, covek menja misljenja kao gace. Mozda je zanimljiv i duhovit, ali nesto ne treba uzimati njegov sud previse ozbiljno.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • OKC i Boston lagano..
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Ma covek je showman ja samo kazem sta su rekli, Israel je jak strucnjak i on se slaze.

          Comment


          • Ja i dalje verujem da OKC moze do titule. Ovo ce im biti dobar test. Mislim da Lakersi nemaju cime da odgovore. Mada opet, Artest sigurno moze bar da izbaci iz ritma Durenta.
            A ovu drugu seriju necu gledati iz protesta, nerviracu se ko god da prodje.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • http://espn.go.com/nba/playoffs/2012...dominal-strain

              Stephen A likuje povredi Bosh-a, ccc...

              Kakav je to car.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Извин'те што вас прекидам у дискусији али ја морам да се ја оградим од тога да сам идиот.

                Originally posted by T-Mac View Post
                Pogledaj ko je rekao da je Bosh game-time decision, verujem da ce ti se samo kaz'ti.
                Скапирао сам ја брате, него питам Делгада шта није у реду са постом.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Prosli put je Boston imao lose sutersko vece, ne verujem da ce se to ponoviti i u ovoj utakmici. KG i Rondo ce standardno odigrati, ali vreme je i da Pierce pocne da ubacuje nesto. Takodje i Bass ne igra bas najbolje.
                  sigpic

                  Comment


                  • Nisam ni postavio to ovde da iznesem informaciju o Boshovom povratku na teren, nego eto malo crnog humora u ovim teskim trenucima.

                    Ja ceo dan ne mogu da se smirim i prosto ne verujem sta se desilo u sezoni kad je King dosao do trece MVP titule najdominantnijom igrom u karijeri, spreman da izgine za prsten, preuzimajuci odgovornost i radeci milion stvari na terenu, ali eto sta se desilo. Prosle godine Miler i Hazlem, sada Bosh, u poslednjoj sezoni u Kavsima ONil ispao iz ritma zbog povrede, prosto ne mogu da verujem da ce ponovo ostati bez prstena

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Veceras pravi derbi! OKC-LAL al su me brate Lejkersi iznervirali ne mogu ni Denvera da dobiju... Tako da sam totalni skeptik, plus su umorni a OKC je to u 4 meca resila no nikad se ne zna... Mislim da ako misle nesto vise da urade, veceras je najveca sansa za brejk! Ajmo Kobeee

                        Comment


                        • Originally posted by chicharito14 View Post
                          plus su umorni a OKC je to u 4 meca resila
                          Ne mora ovo mnogo da znaci. Gadna je ta prva utakmica koju igras protiv tima u takmicarskom ritmu posto si se ti ladio nedelju dana, bar sto se tice utakmica. Ako prezivi OKC prvu verovatno prolazi, ako ne, bice jako cupavo i LAL ima sanse, iako je upitno da li mogu sve da dobiju kuci. Ali svakako mozda i najbolja serija u ovoj fazi.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Ne mora ovo mnogo da znaci. Gadna je ta prva utakmica koju igras protiv tima u takmicarskom ritmu posto si se ti ladio nedelju dana, bar sto se tice utakmica. Ako prezivi OKC prvu verovatno prolazi, ako ne, bice jako cupavo i LAL ima sanse, iako je upitno da li mogu sve da dobiju kuci. Ali svakako mozda i najbolja serija u ovoj fazi.
                            That's true. Primer za to je sinocna utakmica Miami-Indiana.

                            Comment


                            • ne razumem po cemu je primer miami-indiana. timovi su zavrsili prvu rundu u razmaku manjem od 24 casa.
                              tako da ti to ne pije vodu.

                              covek je mislio da lakersi mogu da rade kao well oiled machine sad posle denvera,
                              dok je OKC bio u trening modu vise od nedelju dana.
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • Originally posted by apacrow View Post
                                ne razumem po cemu je primer miami-indiana. timovi su zavrsili prvu rundu u razmaku manjem od 24 casa.
                                tako da ti to ne pije vodu.

                                covek je mislio da lakersi mogu da rade kao well oiled machine sad posle denvera,
                                dok je OKC bio u trening modu vise od nedelju dana.
                                Majami je izgubio takmicarski ritam posle prve utakmice protiv Njujorka. Kad su vodili 3-0, samo je bilo pitanje vremena kad ce da idu dalje. Indiana da igra protiv bilo koga, imace takmicarski ritam i zbog toga kazem ovo. Drugim rijecima, Majami nema razloga da ulazi u taj ritam dok ne bude igrao protiv timova ravnih sebi, a vrrrlo ih je malo ;)

                                Comment

                                Working...
                                X