Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Pogresio u brzini, svejedno tada su opljackani protiv Niksa. Bukvalno oljackani, Jordan nije bio relevantan bez Pipena.
    Hajde sada i ti ne preteruj, pre nego sto je Pippin postao ozbiljan igrac Jordan je gubio od Pistonsa, verovatno najjace defanzivne ekipe svih vremena u uzastopnim sezonama. I sam kazes da je najbolji, sigurno je da bi nesto postigao pre ili kasnije, Pippenov napredak je samo proces ubrzao i katalizovao.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Ala smoriste vise sa diskusijom oko LeBron-a. Samo mi nije jasno kako vam ne dosadi jedno te isto da pricate svaki dan? Odigrao je covek fantasticno sinoc, sta morate svugde da se prepirete...Koliko znam liga se zove NBA, a ne LeBron vs Hater-i...jebote..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Hajde sada i ti ne preteruj, pre nego sto je Pippin postao ozbiljan igrac Jordan je gubio od Pistonsa, verovatno najjace defanzivne ekipe svih vremena u uzastopnim sezonama. I sam kazes da je najbolji, sigurno je da bi nesto postigao pre ili kasnije, Pippenov napredak je samo proces ubrzao i katalizovao.
        Prvo sto je imao srece sa Pipom Kukocem Rodmanom Filom pa onda kljucni podatak za njegov neverovatni uspeh Magic u prime-u dobija sidu posle one pobede Majkla u finalu ko ce da garantuje da se Lejkersi sa njim ne bi vratili i uzeli, Magic dobio sidu u 31-oj i nije se vratio 5 godina. Djavola bi on bio to sto jeste da je Magic ostao zdrav, bio bi mozda smatran za najboljeg ikada ali ovoliko uspeha, ni u ludilu. Mnogo srece imao pored svega sto poseduje.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Prvo sto je imao srece sa Pipom Kukocem Rodmanom Filom pa onda kljucni podatak za njegov neverovatni uspeh Magic u prime-u dobija sidu posle one pobede Majkla u finalu ko ce da garantuje da se Lejkersi sa njim ne bi vratili i uzeli, Magic dobio sidu u 31-oj i nije se vratio 5 godina. Djavola bi on bio to sto jeste da je Magic ostao zdrav, bio bi mozda smatran za najboljeg ikada ali ovoliko uspeha, ni u ludilu. Mnogo srece imao pored svega sto poseduje.
          Mislim da je posle te prve titule sve dalje bio nepovratan proces. Ko god da je bio sa druge strane. Da nije bilo onog penzionisanja `93 verovatno bi i u te dve sezone bio sampion. Kada je probijena barijera to je bilo to, koliko god da je Magic bio dobar Lakersi su krenuli u raspad. Ne bi imali sanse.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Mislim da je posle te prve titule sve dalje bio nepovratan proces. Ko god da je bio sa druge strane. Da nije bilo onog penzionisanja `93 verovatno bi i u te dve sezone bio sampion. Kada je probijena barijera to je bilo to, koliko god da je Magic bio dobar Lakersi su krenuli u raspad. Ne bi imali sanse.
            Ne znam bas, nisam ubedjen u to, Magic je 84te isto dobio batine u finalu pa se sledece vratio i uzeo i to glatko. On je onaj koji ekipu cini 50% boljom i sve oko njega, sa njim je bilo sve moguce.

            Comment


            • Inace, ubadate temu pravo u centar vec 90 stranica.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Ajde da otvorimo temu LBJmvpFORlife protiv svih.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Reise View Post
                  Ajde da otvorimo temu LBJmvpFORlife protiv svih.
                  KAMAN! Kakva bi to cast bila

                  Comment


                  • sta bi bilo kad bi bilo

                    Comment


                    • Originally posted by Reise View Post
                      Ajde da otvorimo temu LBJmvpFORlife protiv svih.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Ok. Tema jeste preopterećena istim pričama ali meni je to negde i razumljivo. Ostala su samo 3 tima u opciji za titulu. Kada je Boston dobio GM3,4 i 5, ljudi su postavljali klipove, pisali o KG-u, Rondo-u, Pierce-u... i slavili. Ide offseason, draft, pa će biti i vremena i materijala za pisanje i analiziranje o svim timovima i igračima pred novu sezonu.

                        Btw., šta mislite ko bi pružio bolji otpor Oklahoma-i u velikom finalu, Boston ili Miami?

                        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                        sigpic
                        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                        - 4xMVP -

                        Comment


                        • Originally posted by Branislav View Post
                          Ok. Tema jeste preopterećena istim pričama ali meni je to negde i razumljivo. Ostala su samo 3 tima u opciji za titulu. Kada je Boston dobio GM3,4 i 5, ljudi su postavljali klipove, pisali o KG-u, Rondo-u, Pierce-u... i slavili. Ide offseason, draft, pa će biti i vremena i materijala za pisanje i analiziranje o svim timovima i igračima pred novu sezonu.

                          Btw., šta mislite ko bi pružio bolji otpor Oklahoma-i u velikom finalu, Boston ili Miami?
                          Sta znam. Predstavljao bi veliki problem i Boston i Majami, ipak su to dve mozda najbolje defanzivne ekipe u celoj ligi. Licno misljenje je da bi Majami bolje prosao zato sto ima coveka koji moze da parira KD-u dok Boston ipak mnogo oscilira, bas se u ovim utakmicama vide godine nekih igraca.
                          sigpic

                          Comment


                          • Bravo LeBron , pokazao covek zasto je mvp
                            sigpic

                            Comment


                            • Бане, јеботе, немој да идеш у офтопик са тим плејофом.

                              Btw., šta mislite ko bi pružio bolji otpor Oklahoma-i u velikom finalu, Boston ili Miami?
                              Мислим да би Бостон због искуства. Ценим да би Тандери сабили Хитовце. Имам неку теорију у својој глави зашто мислим тако, али нисам довољно стручан/паметан да то пренесем на "лист".
                              Last edited by Урош94; 08-06-12, 15:33.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Tesko da ce moci neko da dobije OKC ako nastave da igraju kao sto su igrali 4 utakmice protiv SAS-a. Njima niko ne moze da se seta reketom zbog Perk-a i Ibake. Daleko bolju rotaciju i od Bostona i Majamija imaju.
                                Ako Majami prodje i ako Vejd nastavi sa setnjom u odbrani nece dugo da traje serija.
                                A ako Boston prodje, uh bato, ne znam, mnogo su nepredvidivi.
                                Uglavnom, mnogo toga treba da se poklopi da OKC izgubi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X